Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Luzdesur, ja chyba coś napisał, chcesz popisać, to zapraszam na PW, nie chcesz pisać też dobrze bo tak samo jest mi to do niczego nie potrzebne. Ale po co znowu zaczynasz.

Ja chyba coś napisałam, abyśmy przestali się tutaj kłócić i to koniec mojej wypowiedzi.
 

DeletedUser462

Guest
Szuram, nie mam ochoty z Tobą popisać, ale jeśli zwracasz się do mnie publicznie stawiając absurdalne zarzuty to nie dziw się, że Ci publicznie odpowiadam.

Znowu zaczynam? Proponuję przeczytać dyskusję i tu i na omikronie. Mam nadzieję, że jesteś w stanie obiektywnie ocenić "kto zaczyna".

Miłej zabawy życzę :)
 

DeletedUser

Guest
kłóćcie się, nie przeszkadzajcie sobie, to bardzo interesujące.
 

DeletedUser1360

Guest
Hmm... nie wiem nawet czy okupacja rozbita, bo wszystkie moje ognie poszły do nieba.

Tfu, do piekła oczywiście ;)

Na razie się jeszcze trzyma:) ale swoje 5 złotych dołożyłaś. Nawet powiedział bym że spory udział miałaś we walce ;)

Heartless pewnie ze damy :)
 

DeletedUser

Guest
Ale jeśli Wam (=członkom Twojego sojuszu) wydaje się, że będziecie mogli czy na forum wewnętrznym, czy tutaj urządzać sobie igrce kosztem LA to dopóki jestem na NY będę się temu przeciwstawiać.

Tyle ode mnie na ten temat.

Jak to czytam to rzygać mi się chce. Odpuść nam proszę wstydu i sobie przy okazji kobieto. Wielka przeciwniczka LA po opuszczeniu sojuszu, nagle znów pałająca miłością. Daj na LUZ pani dwulicowa luz, bo normalnie obleję Cię wymiocinami.
 

DeletedUser

Guest
Cocacolas a po co mają się tutaj kłócić ? innych tematów nie ma ? :p
 

DeletedUser

Guest
Napiszmy do supportu niech oni rozstrzygną kto ma racje LA czy NM i niech skasują konto Luzdelsur albo Heartless
 

DeletedUser

Guest
Ja już jestem bez sojuszu i nie jestem gołosłowny jak pewna osoba - czekam z utęsknieniem na tą "solówkę" z pw i obiecuję, że nikt ode mnie się nie wtrąci. Maniek zajmij się teraz nowym podwórkiem, bo na starym byłeś tylko tchórzliwym szczurem, który pierwszy zwinął żagle.
 

DeletedUser4218

Guest
Heartless jesteś obrzydliwy z tymi tekstami mocz, rzyganie i wymiociny...

Fuj, aż się niedobrze robi od czytania.
Pełen poziom, bo z pionem to raczej nie ma nic do czynienia ;/
 

DeletedUser

Guest
Ja to bym ich widział w pojedynku w kisielu, może tam by pokazali kto jest mocniejszy i nie zrobili sobie krzywdy.
Piszą tutaj, że to tylko gra, ale chyba niczym innym nie potrafią się zajmować.:cool:
 

DeletedUser462

Guest
Jak to czytam to rzygać mi się chce. Odpuść nam proszę wstydu i sobie przy okazji kobieto. Wielka przeciwniczka LA po opuszczeniu sojuszu, nagle znów pałająca miłością. Daj na LUZ pani dwulicowa luz, bo normalnie obleję Cię wymiocinami.

Heartless, spokojnie, idź na spacer, wypij piwo albo spróbuj w inny sposób złapać dystans do gry.

Właściwego poziomu dyskusji od ciebie nie oczekuję, podobnie jak poziomu gry.

Bezsensowne klepanie na poziomie menela, to potrafisz. To wiemy i wystarczy :)

I nie prowokuj mnie do tego bym jako ta przeciwniczka LA pokazała światu moją korespondencję z tobą, gdy nie będąc w LA zachęcałam ciebie żebyś wrócił do LA. Ot, przeciwniczka :D

Heartless, a propos, czyżby zdarzyło ci się opuścić LA??? Ups... przepraszam że się wydało :D
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś te forum reprezentowało wysoki poziom dyskusji, a już od jakiegoś czasu same trolle udzielają się, nie pozwalają dojść do głosu innym ( ci inni boją się brać udziału w dyskusji bo się boją że zostaną zaszczuci przez "niby wyjadaczy" )
 

DeletedUser

Guest
Heartless, spokojnie, idź na spacer, wypij piwo albo spróbuj w inny sposób złapać dystans do gry.

Właściwego poziomu dyskusji od ciebie nie oczekuję, podobnie jak poziomu gry.

Bezsensowne klepanie na poziomie menela, to potrafisz. To wiemy i wystarczy :)

I nie prowokuj mnie do tego bym jako ta przeciwniczka LA pokazała światu moją korespondencję z tobą, gdy nie będąc w LA zachęcałam ciebie żebyś wrócił do LA. Ot, przeciwniczka :D

Heartless, a propos, czyżby zdarzyło ci się opuścić LA??? Ups... przepraszam że się wydało :D

Mnie to mozesz cmoknąć w ogóra. Tylko wcześniej wyparz japę Kochanie.
 

DeletedUser4218

Guest
Kiedyś te forum reprezentowało wysoki poziom dyskusji, a już od jakiegoś czasu same trolle udzielają się, nie pozwalają dojść do głosu innym ( ci inni boją się brać udziału w dyskusji bo się boją że zostaną zaszczuci przez "niby wyjadaczy" )
Chodź Cocacolas kupimy sobie piwko i będziemy czytać z zainteresowaniem ;)
O ile Heartless nie obniży poziomu całkowicie do zera ;/

Edit:
Już obniżył...
 

DeletedUser462

Guest
Możesz pomarzyć Skarbie, możesz... tylko wiesz, grepolis nie jest od tego ;)
 

DeletedUser

Guest
Heartless obniżył poziom do zera ale z drugiej strony wyraźnie chcecie go "zaszczuć"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Cóż - jestem cham i prostak, a w dodatku świnia. Za to można mnie ganić niestety. Nikt przecież nie jest idealny.
Nie lubię jednak dwulicowych świń, na które mam uczulenie i przy okazji odruch wymiotny. Może i zwykła menda ze mnie, ale przynajmniej szczera. Poszedłem za czarną i nie żałuję, bo wbrew innym dwulicowym parówkom zdania nie zmieniłem i nie zmieniam zdania jak chorągiewka na wietrze jak co niektórzy. Tyle w temacie.
 

DeletedUser462

Guest
Oczywiście Heartless, że nie zmieniasz zdania. Też opuszczałeś LA (jak większość rzucających kamieniem) tylko jak potem można było z tego faktu zrobić argument?

Doceniam szczerość, ale ważna jest też logika myślenia.

Kropka.

I wiesz co, nie chce mi się już z Tobą gadać...
 
Do góry