Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9588

Guest
wy tu gadu gadu aż do bólu a ja chcę przeprosić pewną panią,Aniu zagrały emocje:)
 

DeletedUser

Guest
Masz rację Misiek, północ wybierali sami najlepsi i ambitni gracze a południe wybrały same miernoty co im się grać nie chce, nawet na forum się nie udzielają :D
Pewnie dojdzie do wojny północ - południe jak w ameryce w wojnie secesyjnej

A mi się wydaje, że ludzie z południa wolą grać i robić swoje, niż przechwalać się i kłócić na ogólnym forum.

Z rankingu sojuszy wojowników nie widać jakiejś wielkiej przewagi północy nad południem. Z 14 sojuszy jest 7 z północy i 7 z południa.
 

DeletedUser

Guest
galonim ale co z tego jak u was siedza tacy co 1 raz grają.. u nas wokół jest pełno graczy z długim czasem grania w to i jest ciekawa gra.. no widzisz my gadu gadu i jeszcze gramy :D a wy cisza :D
 

DeletedUser

Guest
Sami gadaliście, mówię tutaj głównie o Rydwanach że macie na południu łatwo bo gracze są tam jacyś niekumaci i niemrawi, a na północy ciężko jest się wybić i duża konkurencja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Spokojnie bez nerwów. Nie gorączkujcie się tak, przyjdzie i na was kolej. Przez ten czas możecie się trochę ponapinać i poplotkować.:D
 

DeletedUser

Guest
Może i Rydwany mają łatwo. Ja muszę przyznać, że w naszych okolicach trafiliśmy na kilku dobrze grających. Słabych sojuszy już też raczej tu nie ma.
 

DeletedUser

Guest
prosze cie :D:D mamy się bać ? :D


galonim no u nas tez juz nic nie ma zostali sami wytrwali.. TW, LA , NM, No M,AN, Roma, i troszke innych plus akademie ;p
 

DeletedUser

Guest
Jak chociaż jeden gościu z Rydwanów pojawi się na morzu 44 to na drugi dzień już zniknie :D
 

DeletedUser

Guest
Napisz do nich zaproszenie, może się skuszą żeby ci udowodnić. W mojej okolicy widzę, że na 54 już są, czyli też północ
 

DeletedUser7800

Guest
więc macie + więcej surków, a u nas jest gracz top 1:)
zmożna sfarmić gracjano123, ebel (przykłady) i wielu innych wystarczy trochę posłać wojsk.;)
Miernych? Pragnę zauważyć, że jesteś na 44 niemal na południu:D
Cocacolas zdrać swój nick w grze:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No dobra wyślesz wojsko stracisz a surowców zgarniesz tyle że nawet ci na połowę wojska swojego straconego nie starczy heh :D jaka logika i jaki sens ?
 

DeletedUser7800

Guest
raz szpiegujesz 2 atakujesz 3 farmisz codziennie aż będziesz miał zysk + kultura
 
Do góry