Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Sisi jak można mieć szacunek do wroga który morduje Twoich wieśniaków oraz zabiera Ci surki ? Nie bądźmy masochistami :D
 

DeletedUser

Guest
Eddekk człowieku jesteś z innego sojuszu a bronisz Rydwany czy masz ich upoważnienie żeby działać w ich imieniu ?

Ani nie bronię, ani nie działam w ich imieniu, a jedynie wyrażam opinię o nich. Bo robią swoje i nie peplają głupot jak połowa forumowiczów.
 

DeletedUser

Guest
Oh SiSi... mówi to osoba z sojuszu, której członkowie słyną z puszczacia błyskawic. No bardziej beznadziejnego zagrania desperacji to nie znam.
 

DeletedUser4776

Guest
widze cisza co sie stalo Legion moze cos zrobil i wszyscy zamarli czekaja na rozwoj wydazen co z wami chcialbym cos zobaczyc tu jak juz zaczolem wchodzic na forum


-------------------


wroga na wyspe wprowadzalem

widze ze naprawde jest szok hehehe




Posty połączyłem, nastepnym razem użyj opcji edytuj.
Squnqs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A co La aż tak się nudzi ? :p Jak LA potrzebowało 4 innych sojuszu aby zacząć walczyć :D fajna zabawa się zapowiada :D
 

DeletedUser462

Guest
Tylko czterech :eek: proponuję odświeżyć informacje.

Walka może byłaby ciekawa, gdyby nie stosowane przez NightMare sztuczki w postaci prób blokowania przeciwników.

I jak Wy teraz powalczycie jak Wam się te sztuczki nie udają, hę :rolleyes:
 

DeletedUser4776

Guest
oj widze ze niektorzy zaczynaja rozumiec co nie co wiec teraz sie dowiedzieliscie ze Legion to jest tradycja w grepolis i nie latwo go zniszczyc nawet jak ktos kloci ludzi

dlatego dalem kazdemu rozkaz przejscia powinniscie to pamietac i zobaczylem kto chce zeby Legion istnial a byl moment ze myslalem ze zostanie nas tylko 5 osob

i tak jak pisalem wczesniej LEGION ATENSKI jest dzielem Grzeska ale od bety sa w nim ludzie tacy jak ja i oni sie nie poddaja tylko walcza

nawet mozna zobaczyc na nowym swiecie

pozdrawiam wszystkich nawet tych co chca mnie zbanowac za nic a moze za to ze wstawiam im kolony i jak sie odzywaja to pisze ze sa zdrajcami heh
postarajcie sie lepiej no i jak juz dacie rade mnie zbanowac to pamietajcie i tak Legion bedzie istnial
 

DeletedUser3480

Guest
mam tylko nadzieje że mimo wszystko obecna władza da mu szanse i dalej pogracie razem.
 

DeletedUser

Guest
Giermo są ludzie, którzy Manfreda, nigdy nie zapomną. Zapewniam Cię.
O ile Jego doskonale pamiętam z pierwszego świata na którym graliśmy, o tyle wybacz, ale Ciebie nie kojarzę znikąd.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie próbował mieszać dlatego trzeba się mieć na baczności. A co do pani, która wam taki zamęt siała w Legionie Ateńskim , to cóż wychodzi na to, że nie był to jej pierwszy raz, w tej grze. Widocznie ją to bawi.

User powodzenia, to dzięki takim osobom jak Ty, sojusz z tradycjami nadal istnieje na ny.

Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam miłej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No i dwa najbardziej dumne sojusze zostały poskromione przez morze 44 TOTAL WAR I LEGION ATEŃSKI
Teraz kolej na 100 Rydwanów ! Giermo nie ośmieszaj swojego sojusz, to nie gra polityczna, tylko gra dla lubiących miło spędzić czas. Zawsze znajdzie się jakaś osoba z problemami :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ojjj, szkoda że na NY skasowałem konto, zaczyna się coraz więcej dziać. Z rankingu sojuszy zniknęły takie twory jak Legion Ateński, Total War i Roninowie (a przynajmniej z tej górnej części rankingu). Od zawsze twierdziłem, że sojusze tworzone na znajomościach z innych światów mają marne szanse, potrzebna jest świeża krew żeby nie zabiła ich rutyna i nuda.

Na czele stawki widnieją teraz 100 Rydwanów - tu też potwierdza się moja teoria ze starymi znajomościami. Według grepostat w ciągu ostatniego tygodnia mieli 10 odejść i 10 przyłączeń, w tym połowa odejść to na 2h góra :D Czyli jak widać rozrywają sojusz małe kłótnie i niedomówienia. Wróżę im jeszcze z tydzień, góra dwa grania i wszystko dupnie :)

Drugie miejsce okupuje Nightmare - dziwny twór powstały po rozpadzie LA. Z początku jedynymi przejęciami były (myślałem) wymiany z LA miast żeby skonsolidować sojusz, ale jak widać teraz do tej wymiany dołączyły się Aniołki, Grepomaniacy i No Mercy. I dzieje się jak na każdym serwerze w takiej sytuacji, sojusz jest rozbierany = połowa graczy włącza urlop :)


Trzecie miejsce należy do Angel NY - od samego początku wydawali mi się dziwnym sojuszem. Dużo śmieciowych graczy, powolny rozwój, mnóstwo sojuszy. Chyba tylko przez te sojusze wciąż istnieją. Wrogom ciężko przebić się przez plebs do głównego sojuszu. Porozstawiali przed sobą mięso armatnie i w spokoju, powoli się rozwijają. Kiedyś i do nich dotrze wojna, a wtedy starczy pewnie tydzień, dwa i ANY zniknął :)

Czwarte grepomaniacy - to samo co Angels NY

Ciekawie prezentują się natomiast tabele walki. Jak wiadomo tabel walki sojuszy nie warto przeglądać bo zbierają dane tylko od założenia i trzymają wyniki nawet jak sojusznik już zniknie. Jedyną coś mówiącą tabelą może być tabela graczy atakujących (bo nie będę się rozpisywał o graczach którzy siedzą z podkulonymi ogonami obstawieni w deff - czyt. tabela deff). No i tu niespodzianka, w pierwszej dziesiątce:
Nightmare - 2 graczy - można było się spodziewać, w LA grało kilku wybitnych
Angel NY - 2 graczy - to pewnie ci którzy nie zdążyli się wycofać za plecy mięsa armatniego i muszą walczyć :)
Grepomaniacy - 1 gracz - tego sojuszu za bardzo nie znam więc nie wypowiem się, ale szacunek dla kolesia, ciągnąć musi cały sojusz.
NARWALE - 4 graczy - co to k.... jest ? Grepostat mi mówi, że ten sojusz powstał niecałe 1,5 miesiąca temu, a wiec jak kasowałem konto. W rankingu sojuszy są gdzieś w dole tabeli, a 4 graczy młóci wszystkich naokoło ? Według mnie ten sojusz ciekawie się zapowiada.

Myślę, że za jakieś 2-3 tygodnie wszystko powinno się już wyjaśnić. 100 Rydwanów w końcu porozchodzą się, Nightmare bez pomocy urlopowiczów zostanie rozebrane, do Aniołków w końcu dojdzie front i sprawdzą się w walkach. Wtedy tabele powinny ciekawie wyglądać.
 

DeletedUser

Guest
zobaczymy jak to bedzie dalej, na kazdego przyjdzie czas, bez wzgledu na sojusz.
 

DeletedUser

Guest
Legion Ateński trwa i trwać będzie, sojusz już poukładał swoje sprawy, a w mniejszym gronie nawet lepiej się dogadać. Pozdrawia
 

DeletedUser4218

Guest
Jakoś smutno się zrobiło ;)
Głowa do góry panowie i panie!

Wszystko się może zdarzyć,
Gdy głowa pełna marzeń,
Gdy tylko czegoś pragniesz,
Gdy bardzo chcesz!


Sojusze powstają, sojusze się rozpadają.
Wszystko zależy od chęci, dowództwa i ludzi ;)
 

DeletedUser

Guest
Heh Angle Ny i wasz świat :D dobre to było xD lepszego znaczenia nie znalazłeś ? :D jest was od zarypania :D graczy 95 średnia : 44004 hehe. ciekawe co wy Angle zrobicie :D Tak jak LA i jak TW by was zjechało bez najmniejszego skrupułu :D że na 54 nie macie z kim walczyć to się pa nosicie :D ale do czasu jak ktoś tak napisał :D a jak już się zacznie wojna to już po was. 3 graczy broniło 4 miast.. przed waszym sojuszem i tylko 1 miasto przejęliście takie z was bossy :D
 
Do góry