Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Nom, ale widzę że manfredd nie będzie długo pierwszy, bo przejął dość skromne miasteczko. Jak ktoś się rzuci na 3x silniejsze to na pewno wyprzedzi go w rankingu... Oczywiście nie ranking jest najważniejszy;P (bo zaraz ktoś wyjedzie takim tekstem^^)

patrząc na Twoje punkty kolego to dużo więcej bym nie miał jak bym Ciebie przejmował, no może następnym razem się skuszę.
 

DeletedUser

Guest
Hehe nie te morze, ale jak chcesz:) Przecież Ci nie zabronię :D
Teraz musisz albo starać się szybko rozbudować to mniejsze miastko, albo szybko czaić się na następne do podbicia :] (tylko nie moje, mam taki bałagan, lepiej nie wchodź^^)
 

DeletedUser3480

Guest
no Twoje rady na pewno wezmę pod uwagę bo z pewnością są cenne. Dziękuje :))
 

DeletedUser4784

Guest
akson1 No, ale złota to go pewnie trochę kosztowało

Nie złota a raczej czasu i nieprzespanych nocy :) By tak szybko się rozwinąć niestety trzeba sporo czasu poświęcić więc nie umniejszajcie jego zasług tutaj bo wielu z was dalej powłóczy w ogonach :p

Co do manfreda z mojej strony to gratuluję kolego otwarcia sezonu łowieckiego na miasteczka :) Widać Legion jak zwykle prezentuje wysoki poziom :]
 

DeletedUser

Guest
Nawet jeśli zainwestował trochę złota (bo musiał, skoro dociągnął akademię do 28 poziomu), to jego prawo ;) Na samym złocie też się tego nie da zbudować. Tak czy inaczej, grats.
 

DeletedUser

Guest
Wiadomo;)
Stwierdzam tylko fakty: Gracz który jest TOP2 ma tylko ok.100 pkt mniej, ale tylko 1 miasto, więc jak on podbije jakieś miasto to na pewno przegoni manfredd-a, ale i tak gratki:)
 

DeletedUser

Guest
no ciekawe ile złota manfredd straci przez pierwsze 2 tygodnie. :) na skracanie czasu budowy pewnie sporo poszło... ;)
 

DeletedUser

Guest
O kurcze jaka sensacja sie rozdmuchala...czy uzyl zlota? czy nie uzyl? jak tak to na co? a ile? Masakra ja nie wiem zazdrosc przemawia przez niektorych :D mnie tam nie obchodza takie rzeczy... a tylko jedna ....ze podbil juz wioche :) i gratki dla niego..i nie pozostaje nic innego jak tylko brac z niego przyklad :)
 

DeletedUser3480

Guest
bla bla bla :)) dużo złota bo aż 5tyś hehe

a tak na serio napisał do mnie jeden gość co gra z nami i powiedział mi tak

że nie zainwestował ani centa a ma 4k pkt

moje miasto ma 4,4k

ciekawe czy ma człowiek taką strategie by tego dokonać

Nie mówię czy inwestuje czy nie bo to moja sprawa co robię z własnym czasem i pieniędzmi. Tak naprawdę to czy ktoś jest dobrym graczem okaże się w przeciągu miesiąca, kto potrafi atakować i przejmować skutecznie. To na razie jest początek.

Tak jak ktoś wspomniał Legion próbuje być w czołówce bo tak zawsze grał.

dziękuje za gratulacje choć nie wiem czy się należą.
 

DeletedUser3480

Guest
moje zdanie jest takie że wiele osób skraca budowę, problem polega na tym by skracać odpowiednio i by budować odpowiednio


jak pewnie każdy z Was zauważył że eko w tej grze to porażka i nie opłaca się jego robić. Słuszna uwaga jest atak że przydatny jest senat do tego minimum od samego początku czyli lev 16. Potem już tylko akademia i port -- ciekawe czy to pomaga :))

no chyba że od razu senat na 25lev :) by szybko się budowało wszystko

ojjj tych strategi jest wiele

teraz każdy z tych wyżej osób co tak namiętnie piszą o tych monetach niech zobaczy u siebie jakie macie budynki niepotrzebne do kolona pobudowane i ile na nie straciliście czasu.
 

DeletedUser

Guest
moje zdanie jest takie że wiele osób skraca budowę, problem polega na tym by skracać odpowiednio i by budować odpowiednio

teraz każdy z tych wyżej osób co tak namiętnie piszą o tych monetach niech zobaczy u siebie jakie macie budynki niepotrzebne do kolona pobudowane i ile na nie straciliście czasu.

mądre słowa i to jest prawda
sam się u siebie złapałem , że zmarnowałem dobre 3-4 dni na budowie zbednych budynków. w wersji 2.0 faktycznie na starcie eko jest zbędne - póxniej można sie o nie pokusić , ale nie teraz - ale cóż za późno na morały hehe

co do złota - kazdy gra jak uwaza nie mnie sadzic , ale na Gammie także słyszałem o tym , że czołówka świata to tylko na premium jedzie.
otórz ( już nie gram tam) moge z czystym sumieniem stwierdzić , że na Gammie nie wydałem ani grama złota , a byłem prawie zawsze w TOP 10. Dodam , że w miedzy czasie grałem na delcie i gamme trochę olałem ( ok 2 tygodni prawie nie wchodziłem na starcie ) - a mimo to dałem radę.
Nie zganiajcie panowie na złoto i kase - podziwiajcie zdolnośc grającego - to jest klasa i tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4784

Guest
No niestety :) W końcu frustrację gdzieś trzeba wyładować :) A ja i tak uważam że bez złota też da się szybko i spokojnie rozbudować :) Może nie aż tak szybko jak z ale da się :) Strategii jest wiele :)
 

DeletedUser

Guest
wiele zależy też od lokalizacji - czy na wyspie jest wsparcie ze strony kumpla, czy może raczej nieźle broniący się wraży sojusz zmuszający do odtwarzania woja i my sami, czasem ma się farta i same miłe dojne krówki wokół;)

suma sumarum potem to się wyrównuje bo kulturka zaczyna ciążyć

a dla manfreda gratki bo to wysforował się o kilka długości
 

DeletedUser

Guest
No i patrzcie nasz Zuby prowadzi z jednym miastem :)
Jak przejmie jakieś miasto to już totalnie wam odleci ...
 

DeletedUser

Guest
a aniolki juz sie chwala:D szkoda ze nie wszyscy yak dobrze ida jak Zuby....
 

DeletedUser

Guest
Manfredd, ładnie! O to chodziło;-) Jednak utrzymasz się w tym rankingu:D
To jest coś, TOP1 - 3 miasta, TOP2 - 1 miasto :p
 
Do góry