Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser11474

Guest
haha az odetchnelem z ulga ;) bo juz stalki od sojuszu chcialem zebrac ;)
 

DeletedUser30644

Guest
Vari, fajnie by było gdyby twoje słowa miały jakiekolwiek pokrycie. Uciekłeś na morale bo nie dawałeś sobie rady.
 

DeletedUser29689

Guest
Nie dawałem rady? Jak puszczacie na mnie kolona to synchro mnie zabija :p 1 wsparcie 10 sekund po. Astra w grepo trzeba umieć grać, poszedłem na moralke zawinąłem wam 10 miast te co zabraliście naszym nieaktywnym bo na 100% nic byśmy nie utrzymali po tej rewolucji. W grepolis podpowiem Ci że czasem trzeba myśleć, co z tego że poszedłem na moralke jak w każdej chwili mogę zrobić 30 palików z aktualnymi bonusami 7 dni i znów gram normalnie :). To jest gra strategiczna a nie lecę w boba i mam wywalone na sojusz. U nas jak lecimy to wszyscy, twoje ataki widzę tylko gdy odpalasz sobie zmysły. Ile to razy było jak Grzechu odbijał mi okupacje zostawało woja tyle że nic skoro Wy boicie się puścić mity na moralową okupacje gdzie po ostatnim ataku Grzecha zostało ze 2k lądu :). Nauczysz się grać zespołowo to dopiero zobaczysz jaką radochę można czerpać z grepo
 

DeletedUser30644

Guest
Grenwar ma na tobie całkiem dobre morale, ja mam 36%. Okupki odbijać lecę zawsze, ale mój limit to jest 60%. Wlecenie paczką mita w 40-50k deffa na mniejszych jest bezcelowe.
 

DeletedUser29689

Guest
Cel uświęca środki :), zostawię Cię z tym i życzę miłej gry.
 
Grasz na skryptach , bez nich nic byś nie znaczył ... wyłącz potuska i wtedy cwaniakuj
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Na Ciebie mogę polecieć i bez potuska - i tak wejdzie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser10946

Guest

DeletedUser15394

Guest
A do Ciebie na wyspe mulard idzie na morale ale powiedział że ty kolega jego to nie będzie Cie atakował ale reszcie współczuje już urlopy mogą klikać
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry