Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser23967

Guest
tolka złomiarza jeszcze nie przebiła :p

a na Katanii kto poszedł w rekord złomu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przestań bo się wypłoszy :( jeden dostał 5 ataków z klockiem i szarość:D
A taki wojownik był ten R3konesans latał tymi fejkami dzielnie po 5 ogni :p
 

DeletedUser30644

Guest
Hetman was tam całkiem nieźle klepie z tego co wiem (^.^)
 

DeletedUser30644

Guest
Jeśli jeszcze zagra jakiś świat to nie zmieni nick’u. Nie widzę powodu żeby zmieniał :/
 

DeletedUser30644

Guest
Biedny Tomaszek :c Nieźle go musieli męczyć dzisiaj żeby 400k w obronie zrobił :/
 

DeletedUser30644

Guest
Hah, ucieknie na urlop xd Zaczęli mnie atakować po włączeniu urlopu i się cieszą, że nic nie mogłem z tym zrobić. Niestety czasami coś w życiu wypada i nie można grać :3
 

DeletedUser11474

Guest
Biedny Tomaszek :c Nieźle go musieli męczyć dzisiaj żeby 400k w obronie zrobił :/
Astra,zaczelem znacznie pozniej niz wszyscy wiec koledzy pomogli abym dorownal iloscia wiosek do przecietnej ..;0 wracaj szybko co nie bedziesz musial sie zalic ze kolony tylko moralowe lataja ...;)
 

DeletedUser22117

Guest
Nie jestem stałym bywalcem FO, ale obok tej jakże zacnej okazji jaka się trafiła nie potrafię przejść obojętnie.
Gratuluje Wam tego klocka, akcja odstawiona perfekcyjnie a nam biernym obserwatorom nie pozostaje nic innego jak klaskać w rytm marszu żałobnego.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser11474

Guest
Tylko zeby znowu Ci cos w zyciu nie wypadlo ze nie bedziesz mogl grac ...:)
 

DeletedUser11474

Guest
Nie jestem stałym bywalcem FO, ale obok tej jakże zacnej okazji jaka się trafiła nie potrafię przejść obojętnie.
Gratuluje Wam tego klocka, akcja odstawiona perfekcyjnie a nam biernym obserwatorom nie pozostaje nic innego jak klaskać w rytm marszu żałobnego.

Pozdrawiam.
Malinowy niemow ze nie spodziewaliscie sie ze bedziemy kolege chcieli wyzerowac ze slotow ...chociaz raczej sie nie spodziewaliscie patrzac na to co tam stalo ;)
 

DeletedUser28924

Guest
Nie jestem stałym bywalcem FO, ale obok tej jakże zacnej okazji jaka się trafiła nie potrafię przejść obojętnie.
Gratuluje Wam tego klocka, akcja odstawiona perfekcyjnie a nam biernym obserwatorom nie pozostaje nic innego jak klaskać w rytm marszu żałobnego.

Pozdrawiam.
dziękuję w imieniu sojuszu, również pozdrawiamy ,miło że ktoś potrafi uczciwie pogratulować drugiej stronie dobrej akcji a nie tylko pluć jadem :)
 
Do góry