1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Omega

Dyskusja w 'Omega' rozpoczęta przez użytkownika PolishPrincess, 19. Lip 2012.

1. Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie doceniałem Cie :) Pierwszy mi zaimponowałeś i rozgryzłeś :)
    Ale sam powiedz fajnie sie to czyta moj brat nie jest kretem mowie to ja kretacz:)
    To ja mam takie jeszcze jedno pytanie czemu ptychu,wojtas,thatbladej,kris.mu nie maja ani jednego mojego miasta skoro juz tak napięli sie wszyscy na tym forum ???:):):):) juz sie tutaj wykreowaliście na mistrzow rankingow ,strategii i wojaczki:)

2. DareDevil4

DareDevil4

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Niektóre miasta są toksyczne i ich nawet patykiem lepiej nie tykać :D

3. KRIS.MU

KRIS.MU

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

woow :D:D ale się ubawiłem , nie pisz już więcej mistrzu bo sam się pogrążasz
    a dlaczego ty nie masz ani jednego miasta tych których wymieniłeś wielki wojowniku

4. Ciniminis

Ciniminis Guest

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

hahahhahaah wygrałeś xD

@MPK (czy jak tam sie nazywasz) : wymienione osoby robiły wojsko więc nie potrzebowały maxymalnie rozbudowanych miast... ale co Ty tam możesz wiedzieć bob(ku) budowniczy xD

czemu nie wymieniłeś Oroguna? a nie, wiem... zabrał Ci miasto

5. Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Pierwszy zadałem to pytanie.Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie GENIUSZU:) Orogun zabrał mi miasto i co ? jako jedyny sie tu nie napina jak Wy i nie opowiada jakim był fajterem :) A ja nie płakałem po PW nikomu jak beksa Krzysiu ze internet mi uciekł:):):)
    ps. Przekaz tam dziecku napince ze urzad pracy to jego przyszlosc:)

6. Thatbladej

Thatbladej

nie pisze nic, bo i tak zostanie usunięte;)

7. Adzi90

Adzi90 Grepolis Team

Ciniminis nie bardzo rozumiem Twoją wrogość w stosunku do mojej osoby.Mógłbyś mi to wyjaśnić?

8. Nigoj12

Nigoj12 Guest

Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

żegnaj omego!

9. swietypio

swietypio

[​IMG]Gra;em 9 miesiecy i chyba byly to najfajniejsze miesiace w mojej grepokarierze...
    NDK=noob=dopuki gralem nigdy o nim nie slyszalem[​IMG]

10. Hiroszima1972

Hiroszima1972

ja tez 9 miesiecy gralam

Do góry