Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

nastepny pazdziochowy sie znalazl hhehehe
nie wiem nie mi tu oceniac :D

To, że nie lubię bredni tzn, że jestem pro-paździochowy ? Tu nie ma co oceniać, wystarczy wklepać w grepostats Twój nick i sprawdzić kolonizacje

P.S.
A google jakie ciekawe wyniki dają :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

i co tam z tego wynika hehehe ze w ostatnim miesiacu wiecej przejelem graczy aktywnych niz pazdzioch z ciagu calej gry lol

mephinx pisalem ci juz to
jestes tutaj nie odpaczatku tego swiata wiec po co sie wtracasz mozesz mi odpowiedziec jak twoja wiedza o tym swiecie jest taka jak wiedza gm1223b o tej grze wiec o czym my tutaj rozmawiamy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mateusz co z tego ze sie rozbilem jak i tak wioske straciles ze nie ja ci ja zabralem to pies to :cool::cool: wioche straciles jak by nie bylo

bardziej sie licza dla mnie twoje wypociny i blaganie o pomoc
gdzie sie podzial ten cwaniaczek co byl 130 ston wczesniej :rolleyes:

plakales wtedy jak by cie 50 osob atakowal a bylo nas paru tylu co ty uzywales do zrobienia buntu u nrg2 to my tyle do przejecia hahahahaaha

ostatnio tez PP ci wsparcie slalo heheheh egzekutory nawet twoje co stalo u mnie az w koncu tom sie zlitowal i ci rozwalil te biremki

ostatnio jakos kliny nie wyszly tobie za duzo kolonow ? heheh nie martw sie nastepnym razem bedzie 6/7 :eek:

croma musze poprosic zeby dal mi twoje wypociny jak wioske na m54 miales stracic ostatnio

ciekawe po co ci wioska w srodku m54 i czas hehehe
mdr.gif
jestem tylko ciekaw kiedy egzekutorzy ci podaja swoje wioski zebys sie na poludniowych zachodzie m44 osadzil
lamusie nic nie potrafisz w tej grze jedynie to tutaj skakac na fo przejmowac swoich i nieaktywnych i udawac pana i wladce a tak naprawde to nie dorastasz do piet gracza z top 100

w koncu bys to przyznal tak ja bym sobie odpuscil FO :mad:

jaki mateusz ?
wiadomo, nie dajecie rady to wymyślacie że ktoś mu wsparcie podesłał żeby jeszcze więcej osób nakręcić do ataków
pewnie ty byś noobku wybronił klinami te kilka bardzo oddalonych miast hehe
jak ty tyle w obrońcach masz nabite, bo jak ktoś kończył grę to topił na tobie wojsko xD
tak sobie tłumacz, że nic nie potrafi, a zobacz jaką ma przewagę nad top2 w obrońcach - oczywiście wszyscy go obstawiają <lol>



p.s właśnie przekazano mi konto na Omikronie i na bieżąco będę komentował wszystkie wydarzenia ;)

p.s2 ciekawostka - z grepostats wynika, że od 25 lutego do 5 marca, a więc w 10 dni, graczowi tak przez ciebie nienawidzonemu przybyło 262,8 tysięcy punktów jako obrońcy, co stanowiło ponad 70% jego wcześniejszych punktów.

p. s3 - jacek jestem, wcześniej grałem na kappa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

omikron powstał 7 czerwca, ja gram od 29 sierpnia więc myślę, że całkiem długo. Wystarczy spojrzeć na ostatnie 20 podbitych miast, podbiłeś 3 miasta Lwów, 1 egzekutorów ponadto wziąłeś 2 puste, 3 kropek - którzy to są Waszymi sojusznikami, a reszta to miasta ludzi z Twojego sojuszu.

Iluzjonista na 20 ostatnich podbojów miał 6 mmiast Valhali, 2 Armagedonu i jedno Shadows, 5 pustych reszta lwów.

Podsumowując:

Miasta wroga: Adriankiller - 4, Iluzjonista - 9
Miasta puste lub sojuszników: Adriankiller -16 , Iluzjonista -11
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

mephinx wlasnie takimi wpisami udowadniasz jak to jestes ogarniety w tej calej sytuacji heheheheprzy kazdym z tych miast czy ezgekotorow czy lwow zdobylem wiecej ptk walki niz iluzjonista seth czy jak kto woli przez cala gre podbijajac kogokolwiek wiec o czym tutaj jeszcze dyskutujesz zbieraj swoje grabki i idz tam gdzie twoje miejsce bo narazie to mieszasz sie tutaj jak bys mial jakis wklad w obecna sytuacje na omikronie a tak naprawde to nic tutaj nie wlorzyles jestes zdala od centrum wydarzen tak samo jak dziecko neo
wiec trzymaj sie tam swojej wioski zamilcz prosze cie grzecznie

tu masz Mateusz odpowiedz na twojego posta

scaled.php


dziwi mnie ze udajesz tutaj niemca ze nie wiesz kto ci wsparcie wysylal jeszcze byla czarnawdowa z egzekutorow

jak bys zapomnial to nigdy nie bylem wysoko w obroncach bo wlasnie takim topnoobkom brak tego czegos miedzy nogami zeby zatakowac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Może i nic nie włożyłem, ale mając 50 miast mniej niż Ty, przy okazji podbiłem więcej miast wrogich sojuszy. Podniecasz się tak tymi punktami walki, podziel sobie swoje punkty przez ilość miast i to samo zrób z moimi. Btw idąc Twoim tokiem myślenia to powinieneś lizać buty koleżce o nicku adrianke3 - pokazał Ci miejsce w szeregu agresorów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bbbg twoje screeny z ostatniego posta nie działają :(
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

mephinx wez moze otworz sobie dwie przegladarki bo na jednej widze ze nie ogarniasz calego grepostatu i otworz sobie :

na jednej kolonizacje a na drugiej podsumowanie za ostatni miesiac jednego gracza wtedy pogadamy jak to ogarniesz bo narazie to widze ze kiepsko u ciebie ze wzrokiem z glowa chyba tez nie za dobrze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Może wytłumacz o co Ci konkretnie chodzi, bo ja nie widzę nic szczególnego w Twoich dokonaniach. Usiedliście na Iluzjoniście, wiec przystopował z rozwojem co wydaje się logiczne, Ty mimo że nikt Cie nie atakuje niewiele szybciej sobie radzisz

Twoje ulubione punkty walki przyrost od 6.02 do 6.03

W ataku: Adrian +109k, Iluzjonista +92k
W obronie: Adrian +47k, Iluzjonista +369k
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

no wlasnie nic nie widzisz wiec po co grepostatu uzywasz i po co sie udzielasz jak nie masz zielonego pojecia w czym glos zabierasz
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

przeczytaj wszystkie posty z tego wątku w wtedy się wypowiedz (c)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

nic nie widzisz więc się nie odzywaj
nic nie wiesz więc sie nie odzywaj
za krótko tu jesteś więc się nie odzywaj
siedzisz na zadupiu więc...
masz za mało punktów walki więc...
nie jesteś w centrum więc...
nie potrafisz przegrywać z godnościa więc...
nie potrafisz atakować więc...

Jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz odpowiedzieć konkretami tylko wszystkim zabraniasz się odzywać jeśli mają jakieś argumenty przeciw Tobie ? Rzucisz parę półsłówek na odczepne, powykrzykujesz że nikt poza Tobą nic nie potrafi, nic nie wie i nic nie widzi i uważasz się za nie wiadomo kogo... Dorośnij człowieku, 25 lat to już wystarczający wiek, żeby potrafić składać rozbudowane zdania i popierać swoje słowa argumentami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Już działają:)
Zmieniłem serwis hostingowy.
Na Win7 mi się wyświetlało, ale na drugim lapku z XP już nie- dzięki za uwagę Niemamspacji- czasem wydajesz się być rozsądny:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

nie wiem bbg ale dalej to nie dziala to co pokazujesz na chromie na explorer na foxie i na viscie jak na win7 buuuuuuuuu :(

mepinx bo taka jest prawda zabierasz glos gdzie twoja obecna sytuacja ma sie nijak do sytuacji na omikronie

ja nie zabraniam nikomu tutaj sie wypowiadac ale nie wdawaj sie ze mna w dyskusje jak nie masz nic zwiazanego z tym o czym tutaj jest mowa to tak jak ja bym sie tam w twoje zadupie wtracal co ty tam wyprawiasz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Przyczepiłem się do Twojego stwierdzenia, że Ty nie podbijasz swoich i nieaktywnych jak Iluzjonista, więc proszę - przedstaw mi konkretne dowody, w który przekonasz mnie, że podbijasz tak wielu aktywnych. W Twoim mniemaniu każdy kto kieruje swoje posty do Ciebie nie ma pojęcia na temat sytuacji na omikronie i jest na zadupiu. Masz się za wielkiego wojownika "z centrum" a tymczasem przez miesiąc wbiliście Iluzjoniście więcej punktów w obronie niż Ty masz od początku trwania serwera. Obsesyjnie próbujesz go poniżyć, tymczasem jego umiejętności przerastają Cię kilkakrotnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Killer:) sprawdziłem wcześniej też na trzech przeglądarkach(chrom, mozilla i explorer(32/64bit) i dwóch systemach operacyjnych:)
Dodatkowo na mojej słabej noki na Operze też działa:D więc problem u Ciebie leży:D

Ale dla Cellera specjalnie dołączyłem linki:)
1941.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry