Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11623

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ty się tak nie ekscytuj zaczną sie żniwa , taż ci czasu braknie , o sianokosach nie wspomne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bbbg nazywasz swoich bylych sojusznikow "nadetymi pajacami"
a chyba najwiekszym pajacem na tym forum jestes ty ;/
uczysz ludzi doslownie wszystkiego grania zachowania zycia itd
dziwne troche skoro pan "kierownik" nawet po polsku nie umie pisac :p
nie bede pytal o osoby lecz o sojusze
i czy jest choc jeden ktory ma o tobie dobre zdanie?
z tego to ci sa bleee bo grali z tymi a ci feee bo kiedys ktos napisal z innymi
ci sa choragiewki bo to a ci bo tamto! jak dziecko ;)
czlowieku to jest tylko gra i jezeli sie komus podoba niech dogaduje sie z kim tylko chce
kazdy kto chocby przez chwile w luznych rozmowach z kims wspomni o zmianie frontu jest mieszany z blotem przez ciebie
wiec kim ty k..... wg wlasnej skali jestes? :)
co chwile piszesz o honorze gdzie moim zdaniem wogole go nie posiadasz
byles w lwach - teraz naskakujesz na nich
byles w SoH - tu tez problem
to sie nazywa honorowe zachowanie
normalny gracz ktory ma honor napisze ze odchodzi i sie pozegna
i wiecej takiego honoru maja gracze co sa "mniej obeznani"

idz pan w piz.. bo piszesz i sie osmieszasz
tylko obrazasz ludzi nie wiedzac czemu
omikron nie jest w stanie przyjmowac nauk takiego wielkiego mistrza
swiat ten jest dla nic niewiedzacych wiec omijaj go
same nobki tu sobie graja i wogole jest wesolo

a ty szukaj "honorowego" swiata z "pro" graczami
zapros sobie jeszcze superAsa lwiatkoX i lwiatkoY zalocie sojusz
kopulujcie sobie rozem rozmnazajcie sie
sojusz niech rozrasta sie w najlepsze :p

powodzenia

ps uprzedzajac twoja odpowiedz
tak jestem nobkiem i nie wiem tyle co ty :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A gdzie tą fotke Adrianka mozna zobaczyc? Bo tez bym zobaczył hehe PRzestancie sie juz wszyscy kłócic bo to do niczego nie prowadzi

Wpisz w Google adriankiller i poszukaj jego loginu w portalu randkowym :) Publikował też zdjęcia na Ypsilon w światowej karczmie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Trzyma mnie tutaj arogancja graczy- i ich przekonanie sprawiedliwej gry- jeszcze nie raz przyjdzie wam chorągiewkę zobaczyć na omikronie:)

Wituś, jest też różnica pomiędzy użalaniem a obroną przed oszczerstwami:) skoro wypisujesz głupoty to licz się z tym iż ktoś cię skwituje.

Teraz SoH(byli ygracze) będą mnie moralizować:) szkoda że większość z tych moralnych- nie zareagowała podczas propozycji Maxi:) Ironia- ale prawda boli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Trzyma mnie tutaj arogancja graczy- i ich przekonanie sprawiedliwej gry- jeszcze nie raz przyjdzie wam chorągiewkę zobaczyć na omikronie:)

Wituś, jest też różnica pomiędzy użalaniem a obroną przed oszczerstwami:) skoro wypisujesz głupoty to licz się z tym iż ktoś cię skwituje.

Teraz SoH(byli ygracze) będą mnie moralizować:) szkoda że większość z tych moralnych- nie zareagowała podczas propozycji Maxi:) Ironia- ale prawda boli.
Czy Ty masz 10 lat, że za każdym razem musisz zabrać głos jako ostatni ? Zbastuj już bo się pogrążasz, skasowałeś konto więc powodzenia na innym świecie/innej grze. Pa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Bbbg dalej myśli, że ma jakąś misję do spełnienia.
Wszyscy grzesznicy, on jeden pozostał nieskazitelny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bbbg napisał:
Teraz SoH(byli ygracze) będą mnie moralizować szkoda że większość z tych moralnych- nie zareagowała podczas propozycji Maxi Ironia- ale prawda boli.

Prawdą jest ze MAXI wiezy w zdrajcow>nikt nie probuje Cie umoralniac>sam powinienes wyciagnac wnioski.
Budzisz we mnie pogardę ale w tym aspekcie muszę przyznać Ci rację>oprócz mnie nikt nie skwitował tego podejścia do sparwy.
Jednak mam szacun do MAXA z uwagi na określenie swojego pkt widzenia>Ciebie na to nie stać! Napisał prawdę i za to go szanuje jako wroga czy przyjaciela>miejmy na uwadze że główna w tym zasługa Twoja i killera;p
Reasumując>dobrze że prawda wyszła na jaw teraz:)))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Killer nic nie zrobił prócz płaczu- a sorka:) razem z nenyą zjeb... co można było zje..:p

Budzisz we mnie pogardę ale w tym aspekcie muszę przyznać Ci rację>oprócz mnie nikt nie skwitował tego podejścia do sparwy.
słowo prócz mnie jest wygórowane- bo moim zdaniem chryzam napisał jako jedyny to co powinno być napisane- Ja nawet nie próbowałem nazywać rzeczy po imieniu:) a Ty coś tam dodałeś ale... w sumie lepsze to niż nic..
I pogardę to można mięc do Ciebie iż Ty się do tego po częsci przyczyniłeś- ja mam czyste sumienie- pisałem wszyskim jaka powinna być droga- na forum rady- na pogawędki na gg nie mam czasu:)

Gratuluję utraty najmocniejszego atutu koalicji czyli Tadzisza i Dargo:) nie sądziłem iż chęc choć przez chwilę zdobycia Topka przez Killera do tego doprowadzi.

A teoria Nenya iż Tadzisz to ja- potwierdza jej poziom inteligencji:) tak to jest jak sie ma jakieś kompleksy i uważa się za przywódcę(mowa o Nanya oczywiści- robiąc błąd za błędem)
Killer zresztą też nie grzeszy rozumiem, co potwierdził ostatnio, nie różni się właściwie niczym od iluzjonisty. Może dlatego tak się lubią na forum- jeden chce być cwańszy do drugiego:)

Jak dla mnie kilku graczy z KH stoi na podobnym poziomie Ego i głupoty(uzupełniając się graczami z Shadows)- ale tak to jest, jak serwer to cmentarzysko po prawdziwych graczach- de facto mam na myśli jego początek- bo już w Sierpniu upadł do poziomu poniżej zera.

Swiatasie- dziwi mnie twoje spojenie z góry na wszystko, w dodatku w te zagrywki z usuwaniem konta podobnie jak nenya- brak słów:)

uprzedzę wywód - w wyniku okoliczności i rozwoju głupoty killera wraz z nenya- nie opuszczę prędko tego forum:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

tak to jest, jak serwer to cmentarzysko po prawdziwych graczach- de facto mam na myśli jego początek- bo już w Sierpniu upadł do poziomu poniżej zera.


Prawdziwi gracze to nie tacy, co się wbiją na miesiąc i uciekają, bo ich reszta dogania i złoto nie daje już takiej przewagi.
Ile miałeś punktów w sierpniu ? Obstawiam, że z 20 tysięcy i w top500, bo jakoś moje oko sobie nie przypomina, by ktoś taki jak bbbg cokolwiek osiągnął.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Prawdziwi gracze to nie tacy, co się wbiją na miesiąc i uciekają, bo ich reszta dogania i złoto nie daje już takiej przewagi.
Ile miałeś punktów w sierpniu ? Obstawiam, że z 20 tysięcy i w top500, bo jakoś moje oko sobie nie przypomina, by ktoś taki jak bbbg cokolwiek osiągnął.

uzi nie kompromituj się:) na jakim złocie :)
I przestan pisać ze zakładasz- bo choć jest na tym forum wielu ludzi z rozumem kury to i tak wszyscy wiedzą że to ty.
:) przypomnij sobie co pisałem ci o ilości miast niedawno i co pisałem o grze na początku tego forum- jest teraz na forum Eta taki AS nazywsiek boxer- który jedynym co może sie poszczycić to 2,5 letnim spedzeiniem przed kompem zycia:)) i wmawia innym że jest the best:) jak dla mnie to on przegrał z własnym ograniczeniem.

szkoda gadać:)
Moim zdaniem serwer umiera w chwili gdy brak w topkach poważnych graczy..
Taki Killer czy Iluzjonista jak by miał trochę honoru- już dawno usunął by konto... a to jest gra po trupach do celu- i tyle.
To co ostatnio killer wyprawił z Egoistką głowa staje- ale tak to jest jak brak wartości w życiu sprawia iż człowiek czuje się bogiem i decyduje o losie pojedynczego gracza...

wspołczuję gry z takimi graczami i nie dziwie sie że Tadzisz i Dargo usuneli konta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Oszust bbbg bedzie uczył nas o wartościach w zyciu i moralności, beach please. W sierpniu skończyli ci którym złoto nie dawało juz takiej przewagi nad resztą i przeniesli sie na kolejny swiat, i na kolejny i znowu na kolejny. Moze powiesz kto według Ciebie zasługuje na miano "poważnego gracza"? Nie wiem czemu współczyjesz szpiegowi Dargo/tadiszowi bo chyba nie tego że przebywa w gronie "świń bez honoru". Skasował konto bo nie wytrzymał naporu, wysłałem 200 ogni rzucił sowe i skasował konto, prawidłowo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:) przypomnę jedną rzecz- od samego startu walczyłem z głupotą i chamstwem, na początku lokalnie.. tempiąć jabola i dzareto na raz- sporo woja poszlo na te delikatne bunkry.. Dzarreto wylądował w 15 obronców własnie i trzymał sie tam aż do września.. :)
A w tym czasie dzisiejsze topek- iluzjonista błagał o wsparcie sojusz- bo ktoś kto konczył puscił na niego offa z defem na rozkaz rozbica woja:))
nie chce mi się gadać z tobą, bo w szefie spisz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

walczyłeś i przegrałeś z samym sobą. Te czasy ktore tak chętnie wspominasz to juz prehistoria
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

przypomnę jedną rzecz- od samego startu walczyłem z głupotą i chamstwem
I do tej pory nie wygrales obie rzeczy wrecz przelewaja sie w kazdym Twoim poscie:)
Twoja skrajna glupota bylo myslec iz swoimi dyktatorskimi metodami, dostajac uprawnienia od MP, uzyskasz posluszenstwo ludzi z Hegemona, jedyne co uzyskales to... ...to chyba kazdy widzi. Kolejna wrecz kuriozalna glupota to miec wiedze i nie umiec jej wykorzystac:))) Na kolejnych swiatach proponuje troche meliski pic zanim zasiadziesz przed forum.

obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bbbg proszę Cię po raz ostatni, zamknij już dziób! na początku najeżdżałeś na Iluzjonistę, większość Ci przytakiwała, po pewnym czasie zobaczyli jaki jesteś i też zaczęli na Ciebie psioczyć, więc walczysz z "całym światem". Pora się zastanowić, bo skoro nikt się nie zgadza z Twoim światopoglądem to chyba z Tobą jest coś nie tak. Zasmucające jest jednak to, że czytając Twoje posty mam wrażenie że nie jesteś zdolny do wyciągnięcia tak oczywistych wniosków
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

moze bys wystawil te konto na alegro czy gdzies tam jak nie chcesz nikomu oddac jego bo naprawde konto sie marnuje ( taka mala rada odemnie )

adrian, może oddaj konto komuś kto będzie potrafił atakować?







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

czarodzieju ty nawet 5 atakow nie potrafisz zgrac a co dopiero mowic o 50

BTW jakos nie widac tutaj 40 graczy o ktorych Mateusz mi wczoraj pisal

scaled.php


czekam z nieciepliwieniem az policzy
ale przeciesz on liczyc nie potrafi bo z tego wyliczyl ze mam 80 offow hehehehe taki wyksztalcony a liczyc nie potrafi hehehehe

czarodzieju
027.gif

mam nadzieje ze we dwoch to policzycie i wyjdzie chociaz 10 graczy
zwyciestwo.gif


no nic wpadne wieczorkiem to moze policzycie do tego czasu 0dirol.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

czarodzieju ty nawet 5 atakow nie potrafisz zgrac a co dopiero mowic o 50
Pewnie, tobie topienie wojska najlepiej wychodzi :)

ale przeciesz on liczyc nie potrafi bo z tego wyliczyl ze mam 80 offow hehehehe taki wyksztalcony a liczyc nie potrafi hehehehe
Nie wspominaj o wykształceniu, skoro samemu takiego nie posiadasz i siedzisz pod pantoflem mamusi na utrzymaniu :]
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

licz witusku to porozmawiamy na inne tematy hahahahaha czekam na ta liste 40 graczy (wyksztalceni inaczej) chyba z was sa hahahahaa

bo do 40 to chyba w zerwoce juz dzieci potrafia

oki do wieczora trolle (czekam na liste)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Oszust bbbg bedzie uczył nas o wartościach w zyciu i moralności, beach please. W sierpniu skończyli ci którym złoto nie dawało juz takiej przewagi nad resztą i przeniesli sie na kolejny swiat, i na kolejny i znowu na kolejny. Moze powiesz kto według Ciebie zasługuje na miano "poważnego gracza"? Nie wiem czemu współczyjesz szpiegowi Dargo/tadiszowi bo chyba nie tego że przebywa w gronie "świń bez honoru". Skasował konto bo nie wytrzymał naporu, wysłałem 200 ogni rzucił sowe i skasował konto, prawidłowo :)

a to przypadkiem tadek nie zarobił globala za multi??

co prawda masowe ataki na niego spowodowały że dość łatwo szło mu miasto kraść i nie bronił się jakoś strasznie efektywnie.
 
Do góry