Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
Info poszło od Twojego byłego sojuszu zwanego Wyznawcy Ognia czy jakoś tak ^^ także nie komentuj, że ja takie rzeczy rozpowiadam :] a myślę, że wiesz za co wszyscy uważają, że dostałeś bana :D jesteś słupem skoro korzystasz z tego i tyle Ci powiem ^^ a o mnie uważaj co sobie chcesz :D mam na to tak wywalone jak Ty uważasz co ja sądzę o Tobie z Lindosa ^^
Myślałem że większość tego świata spędziłem w Stadzie.Jak zwykle info z pierwszej ręki . Dziwie się że Król chcę z tobą obcować , w sumie każdy król potrzebuje wasali
smiley_emoticons_verlegen.gif
.
 

DeletedUser12258

Guest
oj pasiasty, ja nie wiem skad ty czerpiesz informacje, ale jak to zwykle masz kiepskiego informatora ;), troszke mi stary kolega z siekier nabil pkt, a ze juz nie chce to po co mam trzymac przyda sie gdzie indziej
co do kolegi Bogusia, sam umie sie swietnie bronic i mojej pomocy nie potrzebuje, z reszta nie widze do tego powodu
wiem ze nie grasz, nie ładnie ze zwiales zamiast pomoc swojemu super sojuszowi, no ale to twoja sprawa
 

DeletedUser16770

Guest
Tylko, że murków nie buduję ;) i trochę starszy jestem ^^ znalazłeś kolegę, który broni Kroniki i jest fajnie? Czemu się nie oddzywałeś jak Adaś wychwalał jakże wielki sojusz ^^ który jak można po statach zobaczyć już taki wielki nie jest ^^
To, ze jestes starszy akurat nie widac po twoich wpisach. Czy sojusz jest wielki czy tez nie jest okaze sie za kilka miesiecy, natomiast twoje wymądrzanie mozna ocenic już dzis. Nie wszystkim którzy próbuja udawac mądrego wychodzi to odrazu, moze najpierw sprobuj gdzies indziej i wroc gdy juz sie nauczysz.. bo na razie efekt jest odwrotny
 

DeletedUser19959

Guest
Wodzu to samo można powiedzieć o waszym przewodniku Adaśko. Też mówi że kronika jest najlepsza genialna i niepokonana. Ja uważam, że to okaże sie za 3-4 miesiące jak bedą sie zbliżać cuda. Wszystko weryfikuje czas i okaże sie czy będziecie najlepsi
 

DeletedUser16770

Guest
Jasne, ale jak zauwazyles to mowi adasko kazdy wyraza swoje zdanie, ja wyrazam swoje i na chwile obecna nie widze jednego konkretnego faworyta ktory mialby wygrac swiat. Do cudow jeszcze pare miesiecy a w tym czasie wszystko sie moze zmienic. Czy kronika jest na pewno najlepszym sojuszem tez nie wiem, podobno pewnym mozna byc tylko smierci i podatkow, choc i to pierwsze za kilkaset lat moze sie zmienic :D
 

DeletedUser12258

Guest
pasiasty, to jak sobie tak miło piszemy na forum, tak z ciekawosci sprawdzilam czy grasz i jakos nie moge cie znalezc, twoja ekipa z pania mellania na czele jest a ciebie nie ma :/
pewnie zmieniles nick, chyba sie nie wstydzisz ze na lindos byles w takim super sojuszu ;)
 

DeletedUser27469

Guest
pasiak mógłbyś się pochwalić nickiem bo sam jestem ciekawy jakie masz te staty
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser28980

Guest
a ja tylko napisze tyle gracz olekck z sojuszu Kronika Frontowa. utracil miasto Miasto Moj sasiad krzys na rzecz gracza ANTARES1976 dzisiaj o godz.22.17. No niezle zrobiliscie bunkier co bedzie jak wjedziecie na miasto na cud
 

DeletedUser27770

Guest
Myślałem że większość tego świata spędziłem w Stadzie.Jak zwykle info z pierwszej ręki . Dziwie się że Król chcę z tobą obcować , w sumie każdy król potrzebuje wasali
smiley_emoticons_verlegen.gif
.
No jednak w statach większość czasu spędziłeś w Ognikach ^^ nie mam infa z ierwszej ręki, a wiesz tylko winni się tłumaczą hahaha
oj pasiasty, ja nie wiem skad ty czerpiesz informacje, ale jak to zwykle masz kiepskiego informatora ;), troszke mi stary kolega z siekier nabil pkt, a ze juz nie chce to po co mam trzymac przyda sie gdzie indziej
co do kolegi Bogusia, sam umie sie swietnie bronic i mojej pomocy nie potrzebuje, z reszta nie widze do tego powodu
wiem ze nie grasz, nie ładnie ze zwiales zamiast pomoc swojemu super sojuszowi, no ale to twoja sprawa
Nie zwiałem, miałem swój powód i wiedzą Irony o tym ^^ takie osoby jak Ty raczej się nie dowiedzą, chyba, że dalej krecisz/masz kretów bo wiem więcej na twój temat niż myślisz ^^ ale o tym jak chcesz to napisz lepiej na privie :D
To, ze jestes starszy akurat nie widac po twoich wpisach. Czy sojusz jest wielki czy tez nie jest okaze sie za kilka miesiecy, natomiast twoje wymądrzanie mozna ocenic już dzis. Nie wszystkim którzy próbuja udawac mądrego wychodzi to odrazu, moze najpierw sprobuj gdzies indziej i wroc gdy juz sie nauczysz.. bo na razie efekt jest odwrotny

Bo co. Bo ripostuje wszystkie posty Adaśka i wszystko co ja piszę jest prawdą? A to co pisze Adaś już raczej nie? Bo jakoś na te jego przechwałki mi nie odp co ja się rozpisałem hahahaha ani on ani "wielka Kronika" hahahhaa pół śiata się z Was śmieje :D i po co piszesz skoro nie grasz? Myślisz, że kogoś zdenerwujesz czy cokolwiek hahhahaha to lepiej pisz do Adasia bo on to lubi ^^

pasiak mógłbyś się pochwalić nickiem bo sam jestem ciekawy jakie masz te staty
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Grasz w tym sojuszu co niektórzy wiedzą także się dopytaj lamo :D chyba, że przepływ informacji u Was nie jest taki jak trzeba ^^ Marcin nie łącz światów, co bylo na Akcjum tam pozostało :D
Tak z ciekawosci czystj, dalej bawisz sie w donosiciela do s?
A jak juz urlop zlatwisz to bierzesz sie za rozbiorke?
Idź tam na m99 uwalać sb wojo bo nwm co ty tutaj robisz. Znowu zaczynasz do graczy, którzy coś robią w tej grze a ty pokazujesz co .. nic ..
 

DeletedUser27469

Guest
Grasz w tym sojuszu co niektórzy wiedzą także się dopytaj lamo :D chyba, że przepływ informacji u Was nie jest taki jak trzeba ^^ Marcin nie łącz światów, co bylo na Akcjum tam pozostało :D
A czy ja coś mówię o akcjum ???
Tylko pytam o twój nick bo jestem zwyczajnie ciekawy,chyba nie zamierzasz się cały świat ukrywać ???
 

DeletedUser12258

Guest
oj, niestety pasiasty nie zostałeś obdarzony poczuciem humoru ;), a dlaczego odszedłeś to mnie nie obchodzi
co do mojej osoby nawet domyślam się od kogo masz info, jak zwykle kiepskie ;)
 

DeletedUser27908

Guest
No jednak w statach większość czasu spędziłeś w Ognikach ^^ nie mam infa z ierwszej ręki, a wiesz tylko winni się tłumaczą hahaha

Nie zwiałem, miałem swój powód i wiedzą Irony o tym ^^ takie osoby jak Ty raczej się nie dowiedzą, chyba, że dalej krecisz/masz kretów bo wiem więcej na twój temat niż myślisz ^^ ale o tym jak chcesz to napisz lepiej na privie :D


Bo co. Bo ripostuje wszystkie posty Adaśka i wszystko co ja piszę jest prawdą? A to co pisze Adaś już raczej nie? Bo jakoś na te jego przechwałki mi nie odp co ja się rozpisałem hahahaha ani on ani "wielka Kronika" hahahhaa pół śiata się z Was śmieje :D i po co piszesz skoro nie grasz? Myślisz, że kogoś zdenerwujesz czy cokolwiek hahhahaha to lepiej pisz do Adasia bo on to lubi ^^


Grasz w tym sojuszu co niektórzy wiedzą także się dopytaj lamo :D chyba, że przepływ informacji u Was nie jest taki jak trzeba ^^ Marcin nie łącz światów, co bylo na Akcjum tam pozostało :D

Idź tam na m99 uwalać sb wojo bo nwm co ty tutaj robisz. Znowu zaczynasz do graczy, którzy coś robią w tej grze a ty pokazujesz co .. nic ..
To ktoś się tutaj denerwuje ? To ty dajesz upust swoim emocją używając w każdym momencie funkcji ekspresywnej " haha ".Ja się nie tłumaczę, ja po prostu lubię jak wypowiadasz się na forum.Nikt tak dobrze nie deprawuje swojej osoby wśród społeczności Grepolis jak ty.A od szanowanego milorda , władcy Picha to ty się odstosunkuj. Bo denerwowanie go leży tylko w mojej gestii.
 

DeletedUser19959

Guest
Hmm nie wiem dlaczego pichu :) Może dlatego że już byś nie grał? ;)
 

DeletedUser12258

Guest
A czy ja coś mówię o akcjum ???
Tylko pytam o twój nick bo jestem zwyczajnie ciekawy,chyba nie zamierzasz się cały świat ukrywać ???
nie liczylabym na to ze na forum ujawni, za duzo cwaniakowal i teraz boi sie ze kronika sie za niego wezmie ;), no i niestety mysle ze ma sie czego bac bo do umiejetnosci wiekszosci graczy kroniki mu daleko ;)
 

DeletedUser19959

Guest
nie liczylabym na to ze na forum ujawni, za duzo cwaniakowal i teraz boi sie ze kronika sie za niego wezmie ;), no i niestety mysle ze ma sie czego bac bo do umiejetnosci wiekszosci graczy kroniki mu daleko ;)
większości graczy kroniki? do 70 osób czy wiecej? ciężko tam znaleźć dużo graczy o super umiejętnościach:) Stara kronika jest ale reszta to jakiś szrot, którego sie pozbywają
 

DeletedUser27908

Guest
Pasiastego łatwo znaleźć , trzeba sprawdzić ostatnie nicki z sojuszu No Name.Wysyłasz wiadomość z jakimś apetycznym jedzeniem , żaden grubasek się nie oprze.
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 
Zabawne jest to że kronikę wyśmiewają gracze którzy zwykle posiadają znikome ilości wojska i podbijają rankingu od dołu , siedziwszy głęboko poza linią frontu.Szanuję kronikę za poziom kultury jak i umiejętności gry jej starych graczy(lucek,z3,Oszczep,anima)Adaśka pamiętam raczej jako buntownika w mniejszych zgranych sojuszach. Niestety , zauważam u nich tendencje spadkową jeśli chodzi dobór graczy.Z drugiej strony rozumiem też "hejt" na ich sojusz.Panowanie pycha spycha,na Helorusie podchodziliście do swoich przeciwników z protekcjonalną wyższością.Miłej gry.

Ja gram po raz ostatni w Kronice. Wole grać w małym sojuszu tak jak to było do akcjum. Rekrutacja na tym świecie była bardzo zła, na helorusie przyjmowani gracze byli tylko wtedy kiedy wiedzieliśmy ze potrafią grac i bronic się przed naszymi akcjami. Tak pozyskaliśmy kilku dobrych graczy a tutaj to nikt nawet nie zweryfikował tego czy ktoś umie grać czy nie, po prostu kolega kolegi a potem się okazywało że ktoś nawet cofki nie umie zrobić i trzeba mu tłumaczyć albo taki komendiant wpadł do soja i sprzedawał wszystko jak wałęsa Polskę.
 
Hahaha i znowu kronika traci kolejne miasto. Kronoka nie jestescie tacz dobrzy macie tyle paktow a nie mozecie odbic miasta.

chwalisz się tym że ktoś inny wbił kolona? sam wbij i się pochwal ale coś czuje że do końca roku bym się na to nie doczekał

większości graczy kroniki? do 70 osób czy wiecej? ciężko tam znaleźć dużo graczy o super umiejętnościach:) Stara kronika jest ale reszta to jakiś szrot, którego sie pozbywają

ten "szrot" jak to nazwałeś najwięcej miast traci ale jak pisałem wcześniej, łatwe miasta się skończą i wtedy zobaczymy

Wodzu twierdząc tak jak mówił Adaś powinniście mieć 65k + ogni :D a ledwie 30k uzbieraliście chociaż minęło już trochę czasu odkąd to pisał ^^ skoro nie grasz to po co piszesz ^^

mało wiesz o tym ile mamy ogni, odbijaliśmy wcześniej 2 okupacje ogniami więc na tą zabrakło
nikt nie będzie złocić kilku tysięcy ogni co pare godzin
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry