Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

tak czy inaczej muszę pogratulować akcji ;)
jedno jest pewne - i tu pewnie nawet ArtArtWawa się ze mną zgodzi - że od tej pory będzie się bardzo dużo działo na tym świecie,chociaż już się dużo działo :D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nie uważam żeby nam ta akcja wyszła tak jak chcieliśmy ale wnioski wyciągamy na przyszłośc -tym razem wycieków o akcji nie będzie

Hmm. Jak na mnie to TCTW to sojusz typowo na pokaz. Z tego co ludzie tu piszą to liczą się dla nich tylko punkty i to, żeby ładnie wypaść w rankingach. Z zasadą masz bunt- wylatujesz to długo nie pociągną. Graczom, którzy mają bunt powinno się pomagać/wspierać. Przynajmniej ja mam taką zasadę, ale żeby wywalać? Tego kompletnie nie rozumiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zapewne bierzesz wnioski z wypowiedzi co są wyżej - czyli wypowiedzi wrogów TCTW ;)
czyli waszym zdaniem trzymacie graczy którzy wchodzą wpisują na forum że mają bunt,nie podając informacji i znikają do końca BW jest dobre ?
Gratuluje :)
ale do statystyk też zaliczyć niestety trzeba...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale w sumie - pożyjemy zobaczymy jak to będzie wyglądać za miesiąc bo jak na razie widze tu tylko aroganckie teksty Arta :)
mimo że trzeba przyznać d*pe nam złoili do spółki z OiM i ER,ale to nie oznacza aby nie mieć szacunku do wroga ;)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zapewne bierzesz wnioski z wypowiedzi co są wyżej - czyli wypowiedzi wrogów TCTW ;)
czyli waszym zdaniem trzymacie graczy którzy wchodzą wpisują na forum że mają bunt,nie podając informacji i znikają do końca BW jest dobre ?
Gratuluje :)
ale do statystyk też zaliczyć niestety trzeba...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale w sumie - pożyjemy zobaczymy jak to będzie wyglądać za miesiąc bo jak na razie widze tu tylko aroganckie teksty Arta :)
mimo że trzeba przyznać **** nam złoili do spółki z OiM i ER,ale to nie oznacza aby nie mieć szacunku do wroga ;)

Wiesz co uważnie przejrzałem forum i złe o was zdanie ma wiele osób nie tylko Stars po tym wnioskuję. Niektórzy mówią, że przetrwaliście tylko dzięki paktowi z pograjmy bez nazwy, ale to tylko plotki. Nikomu nie życzę źle, ale weźcie się w garść, bo na forum i w grze tylko wiecznie się gada o tym, że was jadą spróbujcie pokazać, że jest inaczej. Skoro wróg potrafi to czemu wy nie?
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zapewne bierzesz wnioski z wypowiedzi co są wyżej - czyli wypowiedzi wrogów TCTW ;)
czyli waszym zdaniem trzymacie graczy którzy wchodzą wpisują na forum że mają bunt,nie podając informacji i znikają do końca BW jest dobre ?
Gratuluje :)
ale do statystyk też zaliczyć niestety trzeba...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale w sumie - pożyjemy zobaczymy jak to będzie wyglądać za miesiąc bo jak na razie widze tu tylko aroganckie teksty Arta :)
mimo że trzeba przyznać d*pe nam złoili do spółki z OiM i ER,ale to nie oznacza aby nie mieć szacunku do wroga ;)


Mamy w swoich szeregach kilku graczy, którym w Twoim sojuszu nie podobało się od dawna i ich zdanie o Was mi zupełnie wystarczy do zweryfikowania jakie są Wasze priorytety.
A choćby raporty,ktore wczesniej wklejałem dużo mówią.
Czekam na Waszą akcję na Nas i zapewne Crime to kiedy umawiamy się na topienie? Może majówka?
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zapewne bierzesz wnioski z wypowiedzi co są wyżej - czyli wypowiedzi wrogów TCTW ;)
czyli waszym zdaniem trzymacie graczy którzy wchodzą wpisują na forum że mają bunt,nie podając informacji i znikają do końca BW jest dobre ?
Gratuluje :)
ale do statystyk też zaliczyć niestety trzeba...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale w sumie - pożyjemy zobaczymy jak to będzie wyglądać za miesiąc bo jak na razie widze tu tylko aroganckie teksty Arta :)
mimo że trzeba przyznać d*pe nam złoili do spółki z OiM i ER,ale to nie oznacza aby nie mieć szacunku do wroga ;)
każdy ma to na co zasłużył hehe do nas się czepnołeś o dyplomacje widac potrafimy ją prowadzic szybko i pewnie -atakowac też potrafimy i bronic się u Was to kuleje jedynie dyplomacja hmmm jakoś tam stoi ale jakby nie pakt z PBN to już Was by nie było a tak to trochę to potrwa ale znikniecie z mapy Wasza sytuacja że tak powiem geopolityczna jest nieciekawa front z 3 stron a niebawem i może ktoś się przyłączy do tego i będzie jedno wielkie plum hehe ale spokojnie nie
smiley_emoticons_frown.gif
na dyplomatę pewnie nikt Ciebie nie weźmie do soja ale na maskotke się nadasz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

piohuno jak myślisz ile w tym Twojej zasługi, ze Twojego sojka tak wszyscy nie lubią ?? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Tak czytam i czytam i nie mogę się powstrzymać od przyłączenia się do tej jakże ciekawej konwersacji. Tak już pomijając to o czym koledzy wspomnieli dodam jeszcze sprytną akcje z rozbieraniem swoich akademii :D to jest dopiero mistrzowski plan ale co ja tam wiem. Szkoda tylko że chłopaki nie dali mi ostatnio nabić pkt defowych po tym jak mi wbili bunty ale z kolonem to już jakoś się nie pokwapili hmm szkoda :( Nie ma co atmosferka się zagęszcza i coraz bardziej zaczyna mi się podobać ten świat.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Frezu, tak to jest jak ma się ciut przydługi język i deczko wygórowane ego :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a no wiesz od zawsze tak było ze jedni robią a inni tylko gadają... :D
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

w sumie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo mi osobiście tu nudą wieje :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Znaczy się na serwerze, a nie na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

więcej paktów trzeba zakładać to będzie ciekawiej.... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zawsze z nudów możecie rozebrać swoją akademię, parę ich macie, jedna wyzerowana to możecie się kolejną zająć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do "urlopów" to ktoś dobrze dba o nasz odpoczynek od grepo.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zawsze z nudów możecie rozebrać swoją akademię, parę ich macie, jedna wyzerowana to możecie się kolejną zająć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do "urlopów" to ktoś dobrze dba o nasz odpoczynek od grepo.

Akademia jest jedna, była zawsze jedna, więc trochę z "tyłka" argument...i dla twojej wiadomości, żebyś znów nie miał jakiś wątpliwości - jedyna "autoryzowana" nasza akademia to ta, w której ja jestem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To w takim razie te inne wasze twory jakim mianem określacie? A sorry już czaje "dobrowolni dawcy miast" o to w tym chodzi czy może jakiś grubszy wałek tam odchodzi.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Możesz sobie uważać co chcesz, my naprawdę mamy wywalone na to co myślicie, ale piszcie dalej, chociaż trochę pośmiać się można :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No jestem tylko ciekaw, skoro twierdzisz że te dwa sojusze nie są wasze a podpisują się pod waszą nazwą?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No jestem tylko ciekaw, skoro twierdzisz że te dwa sojusze nie są wasze a podpisują się pod waszą nazwą?

A kto im tego zabroni? To może zmienię nazwę sojuszu z Ak. Pograjmy Bez Nazwy na Crime Family II? I spróbuj się wykłócać o to w ticketcie - z góry mówię - że to nic ci nie da.
 
Do góry