Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ooo i kaleena sie odezwała, prosze bardzo hehehe

do mnie na priwy sie jarasz jaki mam fajny profil a potem mnie do suportu podajesz za niewłaściwy profil?
ładnie tak?


witaj idzi.
nie wiem kto Cię tak poinformował, ale ...no cóż, na pewno nikogo za profil do supportu nie podawałam.
Twój mi się podobał i nadal podoba.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

weźcie lepiej zainwestujcie w jakieś jarano i sobie z wiadra zapalcie :)
a ty coś za jeden?
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

witaj idzi.
nie wiem kto Cię tak poinformował, ale ...no cóż, na pewno nikogo za profil do supportu nie podawałam.
Twój mi się podobał i nadal podoba.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


a ty coś za jeden?


Topke agresorów wystarczy zobaczyć i przestać spamować o tym Effezie, bo rzygam tęczą już powoli:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a - dzięki. i wybacz, no ale o Pella jest na forum Efezu to gdzieś musi być o Efezie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a tak w ogóle to pamiętam jak raz w Efezie na obozie nie mogłam sobie fletu wyciągnąć z......;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Gdzie na efazie na forum dokładnie jest o świecie Pella?
Bo sie słabo orientuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to całe forum jest o Pella . tylko ludzie się oburzali,że nie na temat to trzeba było zastosować pewien szyfr.
czyli zmiana nazwy świata, nazw sojuszy itd.
no ale ja nie wiem czy ci mogę udostępnić klucz, bo to tajne przez poufne.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

napisz do nas.
my mamy wtyki w suporcie,u prezydenta i nie wiem gdzie jeszcze.
wszystko załatwimy. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

o właśnie- ten człowiek to wielki mistrz tajnego stowarzyszenia. on ten szyfr wymyślił i może jak ładnie go poprosisz to Cię wtajemniczy.
 

DeletedUser22171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Panowie i Panie, przestancie się bawić w szyfry i tak dalej bo są osoby które ich nie rozumieją. Ja osobiście na Efezie nie grałem i mam w nosie to co tam się stało ale muszę mieć na uwadze to co napisał nam jeden z moderatorów że wyzwiska piszcie sobie na PW a nie tutaj. Tutaj jest rozmowa na temat świata Pella a nie Efez.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Panowie i Panie, przestancie się bawić w szyfry i tak dalej bo są osoby które ich nie rozumieją. Ja osobiście na Efezie nie grałem i mam w nosie to co tam się stało ale muszę mieć na uwadze to co napisał nam jeden z moderatorów że wyzwiska piszcie sobie na PW a nie tutaj. Tutaj jest rozmowa na temat świata Pella a nie Efez.

no ale my przecież tu ciągle o Pella gadamy.
i wcale się nie wyzywamy.
to tylko takie wrażenie odnoszą osoby, które nas nie znają.
my się bardzo kochamy- do tego stopnia,że na każdym ze światów się spotykamy.
no, a że czasem coś nam się wypsnie o innym świecie- jak to dziadkom kombatantom. miłe wspomnienia i tyle.
 

DeletedUser22171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Z tego co wywnioskowałem to wy się lubicie ale atakować i to na każdym świecie. Nie powinno wam się "wypsnąć" o innym świecie bo to tez jest nieładne gdzie ja wchodzę poczytać a muszę analizować te wasze problemy które mnie nie obchodzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ja atakować? koń by się uśmiał.
i jesteś nie koleżeński. jak widzisz,ze mamy jakieś problemy to powinieneś nam pomóc. ale cóż - znieczulica.
na Efezie tak nie było- ażeby znowu ktoś się nie czepiał,że nie na temat to dopisze, że na Pella panuje znieczulica społeczna na skale nie spotykana na innych światach grepo.
 

DeletedUser22171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To podaj argumenty?? Bo ja widzę że Pella to was drugi świat wojny. Wyraźnie widać to co się będzie działo. Wojna sojuszy na Efezie bez cudaków.
Koleżeński jest wtedy kiedy rozmowa ma sens a nie jest to próżne pisanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to nie tak. wszystko pokręciłeś. jakie to smutne. nikt nas nie kocha, nikt nas nie lubi.....
i znowu,żeby do forum pasowało:
sytuacja na Pella tak się ukształtowała,że nikt nie kocha sojuszy z Efezu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ależ sens jest,tyle że ukryty

to takie drugie dno tematu.
generalnie jak koleżanka Brusława już naświetliła-panuje błogi stan wzajemnej adoracji tudzież delikatnej uszczypliwości mieszczącej sie w ramach dobrego tonu.
 

DeletedUser22171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak tak się zastanowić to wiekszość topowych sojuszy jest połączone w mniejszym/wiekszym stopniu z Efezem i to widać jeśli ktos czyta forum i wie gdzie pisać i jak używać grepostats.
Dla mnie sens jest prosty, macie nowe pole walki i teraz wykorzystujecie to że jest kilka sojuszy które maja z góry ustalone rzeczy i co robią a potem będzie wielkie "BUM" i naglę sytuacja taka sama jak na Efezie ale przecież Grepolis już takie się stało... przewidywalne. Idzie was rozwikłać dość szybko mimo to że piszę tutaj tylko kilka sojuszy a na PW lecą spamy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ależ skąd...

przecież na każdym kolejnym otwartym serwerze pojawiają sie zupełnie nowi gracze.poprzednie światy to historia.
a ci piszący o jakichś zaszłościach są w błędzie.
nie wiem dlaczego idziesz tym tropem...jest jak ślepa uliczka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no....rozgryzłeś nas. szacun.
tym razem mój wspaniały sojusz ma wygrać świat, a Stars tak tylko se prztykają,żeby innym oczy zamydlić.
a na razie to ukrywamy swój potencjał- to świat z moralami, czekamy aż wszystkim spadnie na nas tak do 40% i potem my was będziemy lać, a wy jak nam będziecie chcieli oddać to nam tylko pw będziecie nabijać. no a jak uzbieramy tych slotów to miesiąc przed samymi cudami dopiero poprzejmujemy miasta i wszystkich wykiwamy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

potwierdzam. jak ktoś w sojuszu będzie miał więcej niz 15 miast to go wywalimy. albo jak rozbuduje powyżej 5 k. ja już swoje rozbieram.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

cholera.taktyka godna Napoleona.
winszuje.
a my durni mamy parcie na szkło ...smutne to.takie potencjały tak zmarnować na starcie...
mogę do Was przejść?? bo gwiazdorstwa to ja nie mam we krwi.jakoś mi dziwnie z takim kotylionem z gwiazdką na cyckach :D
 
Do góry