Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Aga289 -- może mam ułańska fantazja , a co jak to wszystko jest prawda ?
Czy wtedy powiesz tak ten miał racje ?
Art- Chcesz wiedziec to ci odpowiem na to pytanie choc myśle że dobrze wiesz , bebe musiał wrócic do bolesnej dla was karty jaką jest przejecie miasta przy cudaku Cieni
Tak tak , to nie jakieś farmazony czy oskarżenia bez podstaw , bez walki i bez jednego szermierza odebraliście miasto przy cudaku , a jakim sposobem , no może sam powiesz tu na forum jak masz tyle odwagi bez ściemy ,
Wracając człowiek który oddał wam to miasto -- nick znasz doskonale , sam sie chwalił wszystkim ze dostał doładowania na tel od was
Nie wiem ile i nie wiem za jaką sume ,
Czy to uważasz za nie prawde , skoro sam komentowałeś tą sytuacje na forum
Tu opieram sie na słowach i sergiaxa i dwóch innych wykiwynach przez was zdrajców , szpiegów nie wiem wy macie inne słowa i inne określenia dla takich ludzi
DarkSideEvil - akurat ciebie nie miałem na myśli ale skoro jesteś już taki bardzo doinformowany proponuje zasiegnąc troche informacji od Arta
Tak na KSi , Mowa była o Efez dlatego przypomniałem co niektórym z jakiego sojuszu sie wywodzicie
Może i poległem , ale z Honorem i moge patrzec wrogą prosto w oczy , wy tego nie doświadczycie ,
A może jestem właśnie u was , taka to zagadka
Podkreślam do ciebie nic nie miałem , ale myśle że wiesz o połowie , a czy mam zmienic nick , poco wystarczy że wiecie że jest tu kilkanaście osób które znają wasza przeszłośc
Manfred--- zero wkurzenia z mojej strony
Nimrodd-- Tak żebyś wiedział bardzo szerokim echem odbiły sie wasze multikonta ,
Jesteś jedynym który tego nie ukrywa , wiec tylko pogratulowac odwagi
Bezczelna obraza - no chłopie a gdzie ten Honor z dużej litery , Multikonta , kombinacje , wykorzystywanie małolatów , itd itd
No prosze cie gdzie tu miejsce na Honor , może ja jestem wychowany inaczej i inaczej widze Honor i czystą gre
Wspomniałeś -- wywiad , człowieku dajesz odnośnik do wuja google , widze że musisz sam zasiegnąc tam właśnie definicje
Wywiad , szpiegowanie , i dalej takie tam pochodne
Gdzie widzisz , tu normalny wywiad ? umieszczanie swoich graczy , multikont u swoich sojuszników , nie mówie o sojusznikach tylko o Sojuszach oddanych Wam . Jednym słowem kontrola nawet Przyjaciela . Kontrola oddelegowanego -- to wasze słowo człowieka z waszego sojuszu , to jak za komuny , zagrywki władzy , kontrola absolutna
Wywiad , tak jak najbardziej ale nie tak jak wy to robicie
Czy mam problemy osobiste --- mam wiesz możecie mi w nich pomóc , potrzebuje pilnie doładowac konto na tel za 50 zl , w zamian oddam wam miasto , Arta

A teraz takie spostrzeżenie -- skoro cytujecie moje słowa z forum , wiec macie już u nas kreta
Ale to już normalne , takie tam wasze normalne zagrywki
Tak Dark-u może smród ale po was sie rozsiewa po całym grepo
Gościu z tego co pamiętam - a pamięć mi nie szfankuje-to Cienie zerwały z nami pakt twierdząc że nie zaatakują nas ale 5min. po tej informacji poszły pierwsze ataki z Waszej strony na nasze miasta hehe w sumie 5min. po zerwaniu paktu. Tego samego dnia dostałem mase pw od ludzi z Cieni którzy byli zdziwieni sytuacją deklarując że nadal są z nami. Nie moja wina że Wasze dowódctwo grało na dwa fronty. Dostaliśmy propozycje przejęcia miast na Waszych cudakach i skorzystaliśmy z nich nikomu za to nie płaciłem złamanego grosza a jak nie masz na to dowodów to lepiej nie pomawiaj. Co do szymorexa hmm gościu był u Was i nie chciał do nas do czasu aż nie zaczeliście jego atakować to przeszedł do nas jak chcesz to poproszę jego o potwierdzenie moich słów i zaprzeczenie Twoim ciekawe jak wtedy opinia na Twój temat się zmieni bo z kłamcą nikt niechce mieć doczynienia. Zresztą Fazi chwalił mi się że macie u nas kreta w radzie to niech jemu poszuka info o Waszych cudach i zobaczycie jak to było. Po prostu Cieniasy jesteście byliście i będziecie.
 

DeletedUser22456

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Gościu z tego co pamiętam - a pamięć mi nie szfankuje-to Cienie zerwały z nami pakt twierdząc że nie zaatakują nas ale 5min. po tej informacji poszły pierwsze ataki z Waszej strony na nasze miasta hehe w sumie 5min. po zerwaniu paktu. Tego samego dnia dostałem mase pw od ludzi z Cieni którzy byli zdziwieni sytuacją deklarując że nadal są z nami. Nie moja wina że Wasze dowódctwo grało na dwa fronty. Dostaliśmy propozycje przejęcia miast na Waszych cudakach i skorzystaliśmy z nich nikomu za to nie płaciłem złamanego grosza a jak nie masz na to dowodów to lepiej nie pomawiaj. Co do szymorexa hmm gościu był u Was i nie chciał do nas do czasu aż nie zaczeliście jego atakować to przeszedł do nas jak chcesz to poproszę jego o potwierdzenie moich słów i zaprzeczenie Twoim ciekawe jak wtedy opinia na Twój temat się zmieni bo z kłamcą nikt niechce mieć doczynienia. Zresztą Fazi chwalił mi się że macie u nas kreta w radzie to niech jemu poszuka info o Waszych cudach i zobaczycie jak to było. Po prostu Cieniasy jesteście byliście i będziecie.
Arcik miałeś grać! nie gadać! A ty dalej swoje jak katarynka:D Ponownie zapraszam do nauki gramatyki, a teraz jeszcze ortografii języka polskiego. ehhh
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Arcik miałeś grać! nie gadać! A ty dalej swoje jak katarynka:D Ponownie zapraszam do nauki gramatyki, a teraz jeszcze ortografii języka polskiego. ehhh
Na granie czas przyjdzie jak tylko do kompa się dosiąde. Co do mojej ortografii i gramatyki -dyslektycy też mają prawo się wypowiadać na FO
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Przylazłem tu niepotrzebnie :mad:

Mówili, ić poczytaj Pelle, bo jakaś burza i Azbest nawet pisze ;) No ale nie da się czytać takich wypracowań! Można prosic w punktach? :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Przylazłem tu niepotrzebnie :mad:

Mówili, ić poczytaj Pelle, bo jakaś burza i Azbest nawet pisze ;) No ale nie da się czytać takich wypracowań! Można prosic w punktach? :)
aj co tu pisać :rolleyes: wszyscy się po prostu bardzo kochają - tylko jedni mniej a inni bardziej intensywniej - ot życie - jak wszędzie :cool:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

aj co tu pisać :rolleyes: wszyscy się po prostu bardzo kochają - tylko jedni mniej a inni bardziej intensywniej - ot życie - jak wszędzie :cool:

No ja mam w głowie od dawna taka ideę, żeby zaprowadzić miłość i pokój na serwerach. Nawet siłą ;)

Pewne ruchy w tym temacie poczyniłem już na Naksos współtworząc ONZ ale tam moja idea została lekko wypaczona. :mad:
Szukam nadal większej ilości chętnych do kontyngentu Sił Pokojowych, który miałby zapanować nad szerzącą się przemocą na Grepolis.

Zaludniajmy ziemię zamiast walczyć ;)

MAKE+LOVE+NOT+WAR.jpg
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

miałem sie do cholery nie wypowiadac ale skoro kolega nieświerzy vel fazi110 z efezu mnie tu przywołał to sie wypowiem...

Nie jestem niczyim przydupasem, kolejny swiat i w kolejnym miejscu swoje frustracje wylewasz. Ja gram zawsze pod tym samym nikiem, podobnie jak przywołany tutaj art, aga, DSE - dlaczego ty łajzo co swiat to inny nik - chcesz pomącic? czy wstyd ci pod tym samym grac?
Efez przegraliście bo przekombinowaliście WY - przeanalizujcie własne błędy, a potem obwiniaj innych. Jesteś w sojuszu który tuż przed erą cudów połączył się ze swoim odwiecznym wrogiem by lać odwiecznego sojusznika - i wy będziecie innych o honorze pouczac? Pokaż mi jeden sojuszu poza cieniami który miał i nie ma paktu/pona z DW-H-ZZ?

Killer fazi pokaż w statach ile wrogich wiosek przejąłeś na aktywnym graczu? Tu będzie bluzgał o nieczystych zagrywkach a na efezie wypytuje mnie o stosunek Starsów do TCTW ściemniając ze jego syn tam klika hehe - KŁAMSTWO kolego fazi, patrząc jak wygląda Twój profil i Kogo w nim umieściłeś to naprawde spodziewałbym się po Tobie więcej

Bluzgi - tak bluzgam w priwach do Ciebie, nie potraficie zdobyś średniobronionej wioski, jedyne co potraficie to organizowac akcje gnębienia czarami, nigdy nie spotkałem się żeby dostawać po 100-200 negatywnych czarów na dobe. Na twoim szacunku mi totalnie nie zależy, a reszta akurat ma o mnie zupełnie odmienne zdanie niz ty

Grajcie, bawcie sie, atakujcie, brońcie, zdobywajcie - ALE JAK MACIE MIEĆ TAKIE SPINKI I ZNOWY WASZYM JEDYNYM CELEM MA BYC POGNĘBIENIE KOGOŚ to radze jakieś pigułki, spacer i przerwe w grze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A i zapomniałem dodac...

Jak mamy konstruktywnie rozmawiac, na czym podobno nieświerzemu faziemu zależy to musimy przestać opowiadac bzdury, pewne fakty oczywiście są rozmaicie interpretowane przez różne strony dlatego jesli juz kogoś o coś //ciach// oskarżasz to mówmy o faktach a ty PODAJ DOWODY lub PRZYKŁADY

jak nie masz dowodów lub przykładów to sie do jasnej cholery już zamknij albo spadaj na forum efezu - tam cisza ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

idzi- ode mnie to się odczep.
nawet nie czytam tych bzdur, tyle,że mnie ktoś poinformował,że nawet mój nick z Efezu tu jest wymieniony.
pozdro dla wszystkich- Fazi.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

idzi- ode mnie to się odczep.
nawet nie czytam tych bzdur, tyle,że mnie ktoś poinformował,że nawet mój nick z Efezu tu jest wymieniony.
pozdro dla wszystkich- Fazi.

i tu padłem, fazi to kto gra na twoim koncie na efezie?
Bo na pewno to ta sama osoba co na koncie swierzak110 na pelli...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a niby skąd mam to wiedzieć.
przecież obrazek w profilu to nie ja namalowałem- jak se taki zamieścił to se ma.
a zmiana nicków- no właśnie dlatego- żeby przez wszystkie światy nie ciągnąc pewnych spraw. ale ukrywać się tez nie mam powodu.
zresztą tak jest wygodniej ze względu na urlopy.
Art też na Chi grał pod innym nickiem- sam o tym pisał i co- przestępstwo?
dajmy spokój Efezowi i nie róbmy tu publiki.
tylko ubaw tu maja co poniektórzy z tego.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

//ciach//

a niby skąd mam to wiedzieć.
przecież obrazek w profilu to nie ja namalowałem- jak se taki zamieścił to se ma.
a zmiana nicków- no właśnie dlatego- żeby przez wszystkie światy nie ciągnąc pewnych spraw. ale ukrywać się tez nie mam powodu.
zresztą tak jest wygodniej ze względu na urlopy.
Art też na Chi grał pod innym nickiem- sam o tym pisał i co- przestępstwo?
dajmy spokój Efezowi i nie róbmy tu publiki.
tylko ubaw tu maja co poniektórzy z tego.

czyli fazi ktoś gra na Twoim koncie na efezie?
I ten ktoś przejął Twoje konto a nam zarzuca łamanie regulaminu
chyba coś tu jest nie tak, albo ja mam jeszcze promile po wczorajszym...
czyli ja sie bluzgam na PW na efezie nie z Fazim? tylko z kim?
Ile tam jeszcze kont jest poprzejmowanych?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

puknij się. gram na Efezie jako fazi a tu jako nero. a kto swierzak nie wiem.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

puknij się. gram na Efezie jako fazi a tu jako nero. a kto swierzak nie wiem.

łooo, nie wie swierzak110 kto to fazi110, ani fazi kto to swierzak
a swierzak tutaj na forum pelli przytacza to co na PW na efezie z fazim110 pisałem
poza tym swierzak przytacza rozmowy arta z fazim
a fazi nie wie kto to swierzak, a swierzak nie wie kto to fazi, a krętami i kłamcami jest art i jego przydupas idziboss - PARANOJA
pokazaliście sie właśnie z Waszej prawdziwej strony, na sztandarach HONOR, UCZCIWOŚĆ, PRAWDA, a tylko mącić, sciemniać, knować i oczerniać potraficie
coś sie w tej waszej prawdzie żescie pogubili
... no ale mącić też "cza umić" buhahahahahah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

idzi- mniej bimbru. to może przestaniesz być wylewny do wszystkich wkoło . potem się dziwisz ,że ktoś coś tam wie jak w kółko ze wszystkimi nawijasz.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wybrnij fazi z tego, pokaż jakim jesteś "miszczem" dyplomacji
dalej będziesz głupa rżnął ze nie wiesz kto to świerzak?
i ty wiarygodny chcesz byc? albo pretensje potem masz ze nikt ci nie ufa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Walnij sie w głowe , Jak już nie wiesz z kim piszesz to już twoja sprawa
Nikt nie kreci , ale przecież wszyscy dla ciebie to łajzy
A Fazi --nero , to moj idol hahahahaha
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wygląda na to że elita sojuszu TCTW przyszła tutaj po to by dokopac artowi i ekipe za krzywdy doznane na efezie, i jak czytam jaka jest ilość żali i pretensji o efez do arta i ekipy to od początku po stronie TCTW nie było chęci dogadania się, tylko chęć wyczyszczenia nas z Pelli we wczesnym etapie gry

znowu nie wyszło, i znowu winny ktoś inny

Nie popełnimy tego samego błedu co na efezie, zrobimy z wami porządek raz-dwa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

dobra- idzi, wygrałeś. mam fajniejsze zajęcia niż dyskusje tu z tobą.
a ty swierzak przyznaj się kim jesteś, bo kolega idzi głupawki dostanie- mózg mu się przegrzeje od myślenia.
fajny profilek:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie mieszaj mnie z TCTW , wszedłem tu do naprawde dobrych graczy z innego sojuszu , i nie mam nic z tym że oszukaliście taki sojusz
Nie mieszałem sie do niczego , nie było mnie w soju , sprawdz sobie masz potaska , tam sprawdzisz
A prawda jest taka że cały świat Pella powinnien dowiedziec sie z kim maja doczynienia
Jakimi graczami jesteście , a jak byś sprawdził dokładnie to byś wiedział kim jestem //ciach// twoje slowa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry