Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie dziwię się, ze Art chwilami rezygnuje z dyskusji, bo jej poziom tu jest tak bardzo niski, ze aż się niedobrze robi. Poza tym pewnie poszedł zająć się grą, a nie chwaleniem :D

Tak sobie czytam, nie znam tu praktycznie nikogo i nikogo z was nie "nie lubię". Zastanawiam się tylko co wam daje pisanie tu takich bzdur i wylewanie pomyj na siebie? Ludzie dorośli jesteście! Przestańcie się podniecać tym jak rozwalicie StarS tylko owy sojusz rozwalcie. To będzie doskonały dowód waszej potęgi. Jeśli wygracie i zasłużycie na podziw, z pewnością ten podziw otrzymacie. Przynajmniej z mojej strony:) Konkluzja- zacznijcie grac, a na forum sobie porozmawiajcie jak ludzie, DOROŚLI.

Zadję sobie oczywiście sprawę, że walę grochem o ścianę, ale nadzieja umiera ostatnia;)


No to co napisałaś idealnie pasuje żeby skierować do Twojego lidera
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie dziwię się, ze Art chwilami rezygnuje z dyskusji, bo jej poziom tu jest tak bardzo niski, ze aż się niedobrze robi. Poza tym pewnie poszedł zająć się grą, a nie chwaleniem :D

Tak sobie czytam, nie znam tu praktycznie nikogo i nikogo z was nie "nie lubię". Zastanawiam się tylko co wam daje pisanie tu takich bzdur i wylewanie pomyj na siebie? Ludzie dorośli jesteście! Przestańcie się podniecać tym jak rozwalicie StarS tylko owy sojusz rozwalcie. To będzie doskonały dowód waszej potęgi. Jeśli wygracie i zasłużycie na podziw, z pewnością ten podziw otrzymacie. Przynajmniej z mojej strony:) Konkluzja- zacznijcie grac, a na forum sobie porozmawiajcie jak ludzie, DOROŚLI.

Zadję sobie oczywiście sprawę, że walę grochem o ścianę, ale nadzieja umiera ostatnia;)



Odwracania uwagi to was chyba uczą tam.A co ja napisałem kilka postów wyżej?
ROBICIE dokładnie to co napisałaś chwalicie się trzema wioskami skazujecie nas na porazke,a potem taki post.
Art rezygnuje z dyskusji?
Jakbym nie miał argumentów tez bym, sie nie odzywał:eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Bo nie chceliśmy mimo waszych usilnych starań,a teraz piszesz,że szybko padniemy łohoho z kim pakty podpisujecie?:D
Z tego co pamiętam to CF zabiegało o to żebyśmy z Wami mieli pakt więc popytaj najpierw u sojusznika jak to było. Ja dobrze pamiętam że brakowało jednego dnia do ataków na Was jak mi akcje zablokowano ale cóż co się odwlecze .....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Z tego co pamiętam to CF zabiegało o to żebyśmy z Wami mieli pakt więc popytaj najpierw u sojusznika jak to było. Ja dobrze pamiętam że brakowało jednego dnia do ataków na Was jak mi akcje zablokowano ale cóż co się odwlecze .....


Jednego dnia - tylko jednego dnia.Mi tez brakło jednego dnia i miałbym urodziny dzien pozniej.
I co byście zrobili gdybyście mieli przeciwnika mocniejszego niż Mrok - o rany :(
Spoczko Arcik pisz dalej my juz z chłopakami cegły schowalismy teraz mamy popcorn i czytamy to razem.
Tylko komedia się konczy zaczyna dreszczowiec jak to wszystko robicie dobrze,a inni źle.
Dreszczyk emocji już mamy!!!Kontynuuj prosze swoj wzwód znaczy wywód:mad:
Srki mała pomyłka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Z tego co pamiętam to CF zabiegało o to żebyśmy z Wami mieli pakt więc popytaj najpierw u sojusznika jak to było. Ja dobrze pamiętam że brakowało jednego dnia do ataków na Was jak mi akcje zablokowano ale cóż co się odwlecze .....

Ale to chwalisz się czy żalisz?? Było atakować a nie teraz placzesz ze brakło Ci jednego dnia
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

spiochu nie długo masz dobranockę więc śmigaj o ile dobrze pisze:D
Art zabawa się dopiero zaczyna, czas pokażę co i jak :)
My jesteśmy głodni walki, Wy chyba też więc nie marnujmy czasu na forum :))
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

I co byście zrobili gdybyście mieli przeciwnika mocniejszego niż Mrok - o rany :(


Wypraszam sobie ! Mrok był jednym z najlepszych tutaj sojuszy tylko go arcik rozwalił wewnętrznie :) Tak jalk ER brali naszych do siebie przepraszam zabierali taka mała poprawka :) Trzy lepsze moim zdaniem sojusze to tylko WS PBN i PZP byli :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ale to chwalisz się czy żalisz?? Było atakować a nie teraz placzesz ze brakło Ci jednego dnia

slowa to Ty chyba nigdy nie umiałeś dotrzymac

już nie mogę się doczekać :D na razie to siejecie popłoch tylko na forum, jak ktoś nie gra na pelli tylko czyta forum to od jakiegoś miesiąca stars sieje zniszczenie na servie, a tu się okazuje ze wojnę zaczynają od szukania kreta ^^ "spadających gwiazdek" dawno nie widziałem ale ponoć spełniają się wtedy życzenia :D taka mała uwaga do Ciebie, jak już nawiązałeś do TCTW, mieli takiego forumowego kozaczka piohund się zwal czy jakoś tak, powiem Ci ze przypominasz mi go powoli na forum, a ze z nim nie pisałem to z Tobą tez nie będę wiec to mój ostatni post :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no tak ER zabezpieczyło się z każdej strony paktami i teraz udaje chojraka - ciekawa jestem czy tak samo by się przechwalali jak by mieli stanąć do walki 1/1 - pewnie nie
a tak na pewniaka robi harmider na forum bo wie, iż żaden sojusz go nie zaatakuje przez pakty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

KTO WYGRA ŚWIAT
1-PBN
2-PBN
3-ER
4-Starsi
5-WS
6-KT
7-OiM
8-PZP
9-CF
10-Nikt w powyższych

Proszę głosujcie :D

Frezu Spokojnie Art wróci jeszcze będzie tak że my wszyscy kłamiemy nawet ci co są zanim :D

Chyba jeszcze za wcześnie na typowanie potencjalnych zwycięzców. Tutaj jeszcze baaardzo dużo się pozmienia :) dużo sojuszy się wykruszy do cudaków :) No i trzeba też docenić mniejsze sojusze... ;)

PS Na chwilę obecną stawiam na 10 ;]
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no tak ER zabezpieczyło się z każdej strony paktami i teraz udaje chojraka - ciekawa jestem czy tak samo by się przechwalali jak by mieli stanąć do walki 1/1 - pewnie nie
a tak na pewniaka robi harmider na forum bo wie, iż żaden sojusz go nie zaatakuje przez pakty
Tak jak to było z wami gdy waliliście TCTW ? Że nawet PBN już im nie chciało pomagać :) I zostali jak palec sami.Gdy TCTW podpisało z wami pakt a ja z pewnym gracze doszliśmy do TCTW on pisał nie raz że Całe TCTW się na was przejedzie i co? Miesiąc nie minął a wy pokazaliście jacy jesteście :) Szkoda że w tamtych czasach TCTW zostawił każdy sojusznik sam :)
I dokładnie wy mieliście pakty w koło i waliliście sojusz który nie miał niczego w koło a teraz płaczecie jakie cwaniaki ER są teraz dokładnie te same co wy w tamtych czasach ;)
 

DeletedUser21776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie dziwię się, ze Art chwilami rezygnuje z dyskusji, bo jej poziom tu jest tak bardzo niski, ze aż się niedobrze robi. Poza tym pewnie poszedł zająć się grą, a nie chwaleniem :D

Tak sobie czytam, nie znam tu praktycznie nikogo i nikogo z was nie "nie lubię". Zastanawiam się tylko co wam daje pisanie tu takich bzdur i wylewanie pomyj na siebie? Ludzie dorośli jesteście! Przestańcie się podniecać tym jak rozwalicie StarS tylko owy sojusz rozwalcie. To będzie doskonały dowód waszej potęgi. Jeśli wygracie i zasłużycie na podziw, z pewnością ten podziw otrzymacie. Przynajmniej z mojej strony:) Konkluzja- zacznijcie grac, a na forum sobie porozmawiajcie jak ludzie, DOROŚLI.

Zadję sobie oczywiście sprawę, że walę grochem o ścianę, ale nadzieja umiera ostatnia;)

w 100% sie zgadzam z ta opinia, krowa co najgłosniej muczy najmniej mleka daje..osobiscie to znam mozliwosci starsow, na włąsnej skorze sie przekonałem, wiec gaduły niech pokazą jak leją stars hahaha
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Sytuacja się zagęszcza :D Panie i panowie przypominam że jest to gra,gra strategiczna:D
 

DeletedUser22171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ciekawe, ciekawe :D

Kurde, popcorn się skończył ;/

Ogólnie tak na poważnie to nie jest czas na typowanie kto wygra bo zmiany będą prędzej czy później i tego się nie uniknie.
Sojusze upadają i się zmieniają, tak zawsze było i będzie.
Ciekawi mnie teraz przebieg tych starć ER-Stars bo na chwilę obecną to jedna z ciekawszych wojen na tym świecie

Jednak martwi mnie to że ta wojna przełoży się na forum i zamiast dyskutować to będzie to miejsce kłótni i rozważań.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wcale nie płaczemy - tylko stwierdzam fakty :)
co do TCTW - z tego co pamiętam , iż w trakcie ataków mieli sporo paktów oraz akademię NoMercy
tylko niestety za szybko spora część graczy odeszła - co spowodowało następnie całą ta lawinę
 

DeletedUser22171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

NoMercy było ich akademią przez tydzień może półtora, bo potem TCTW/Mrok się rozpadł :)
 
Do góry