Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

hehe no co nie jestem poinformowany :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

sojusz top1 ma wojnę z sojuszami top2 i top3 tyle wiem
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Czy tylko ja nie wiem o co chodzi ? :p :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

moderator zrobił swoje, pousuwał posty.
 

DeletedUser14305

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Witam wszystkich! Dopiero zaczynam swoją przygodę na Phi, ale widzę że ten świat może mieć potencjał. Chciałbym odnieść się do poprzednich wpisów, które rzuciły mi się tu w oko, mianowicie... mam nadzieję, że rzeczywiście nie będzie tu "napinaczy" ani "pseudo-gwiazdek", których głównym celem jest anty-umilanie gry innym użytkownikom. Co do Ksi (ktoś się o nim negatywnie wypowiadał) miał racje.. nic tylko atak, atak, atak. A grę traktują tam rzeczywiście jak życie, ileż ja się nasłuchałem grając na Ksi.. Pamiętam taką fajną sytuację, gdy miałem atak czyszczący na miasto od pewnego gracza. Tak się składało, że dzień wcześniej dogadałem się z jego przywódcą (o czym poinformowałem atakującego) i niebawem miałem zostać jednym z członków sojuszu. No więc gdy już wszedłem w ich szeregi, napisałem do mojego agresora, że aktualnie należę do sojuszu, dostałem coś w stylu: "Nie obchodzi mnie to, ja już sobie wypatrzyłem to miasto, słabsi muszą zostać wytępieni". Ten sojusz należał do jednych z mocniejszych ;] A więc, śmiesznie było tam czasem. Jednego dnia, od 9 rano do okolic północnych, notorycznie odbierałem ataki na większość moich miast, każdy rodzaj - morskie, lądowe, boskie, zwykłe, z kolonami, bez nich, z buntem czy bez. Ależ mi koledzy sprawili zabawę w wakacje.. zamiast lecieć grać w piłę albo pluskać się na plaży, musiałem przesyłać swoich HiMenów pomiędzy miastami. Śmiesznie było, pamiętam rozjebundę, to szło już w dziesiątkach tysięcy (efekt możecie zobaczyć w sygnaturce) ^^ Jak widać, Grepo to czyste wspomnienia. No cóż, troszkę się rozwlokłem, taka moja natura, lubię dzielić się przeżyciami z innymi ludźmi. Mam nadzieję, że na Phi znajdę równie dużo fajnych i wartościowych ludzi, co na Ksi.
Pozdrawiam serdecznie, Adrian :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Wszystkie nowe farmy zapraszam na morze 56.
Strasznie tam nudno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

ja nie :( gra ktoś z alfy lub z ksi?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Jakbym ci powiedział musiałbym cię zabić:) A nie chciałbym się do tego posuwać ;)

Jestem w sojuszu znajdującym się w pierwszej dziesiątce sojuszy na m55 :) tyle ci mogę powiedzieć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

a ja w pierwszej 10 sojuszów na tym świecie :p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Jest ktoś ze Slavic Gloriam czy SE7EN ?
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

a jaki masz nick w grze? Bo to mój sojusz postawi jako pierwszy wszystkie cuda :p

Nie ośmieszaj siebie i swojego sojuszu. El Gato Negro nie przetrwa nawet 2 miesięcy na tym świecie
Co z tego że świat jest wolniejszy jak gra jest dużo trudniejsza niż na szybszych serwerach

PS. Ja jestem z SE7EN
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Strasznie spokojne to forum:)
Dzieje się coś ciekawego na tym świecie ? Jakieś interesujące wojny, intrygi, niespodziewane zwroty akcji?:)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

DziadZLasu SE7EN prowadzi jakieś oficjalne wojny? (Banshee to ja wiem że jakieś tam macie )
 
Do góry