Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Na Troi wyszło, bo tutaj chciałem tę Koronę zdobyć (nie dla siebie, a dla sojuszu) :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

to teraz musisz zrobic cos dla siebie - moze Komnata Chwały?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Jestem póki co i wojownikach i w eko, ale nie wiem czy utrzymam :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Z przyzwyczajenia zawsze zjeżdżam na sam dół forum i zaglądam czy się raporcik nie pokazuje :)
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

kto pamięta ile czasu odliczanie trwało , na phi??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

chodzi Ci o te 30 dni odliczania, jak liczba aktywnych graczy spadnie poniżej 300?
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

tak to odliczanie , czerwoną czcionką , na ekranie , mnie sie zdaje ,że to było 14dni
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

To było 30 dni, a dokładnie 28, bo pamiętam, że napisałem do supportu, że w regulaminie było zapisane, iż zamykanie trwa miesiąc, a oni odliczali od tych 28. dni, na co ja im, że średnio miesiąc trwa ok. 30 dni więc niech się określą i finalnie zrobili poprawkę w zapisie - nie miesiąc, a 28 dni :) Walczyłem o wydłużenie tego świata jak tylko mogłem, ale tych dwóch dni nie oddali :p
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

ok. skoro tak mówisz , , tobie wierzę:rolleyes:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

I tak bez tych dwóch dni UA podbiło następnego cudaka AH na samym końcu świata, więc korony by nie było :p
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

korony by nie było z innego powodu , ale Perwers widzę dalej swoje filozofie te typowo Zjednoczone wygłasza:eek:, ,, skoro taki misterny plan wykonali zjednoczeni w osobie okowity zdaje się , to czemu sami nie pobudowali owego cudaka na 10level ?, nie kapnął się okowita ,że nie zdąży go wybudowć he;) , Po takim czasie siedzi w głowie , Ty niby z boku , sam chciałeś klikać , ale jednak Hannibale ich historia , cię mocno zajmują
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Tylko, że te Wasze Cuda i tak są już historią - w żadnych statystykach nie jest zapisane, kto ile ich miał na koniec świata.
Fakt jest jeden - AH wygrało świat, co potwierdza Komnata Chwały i tyle odnośnie Cudów.
A koronę kto chciał, to zdobył sobie na innym świecie.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja tu na luzie piszę się wygłupiam a marekjozvik jak zwykle spinka przez neta gratuluje pomimo że świat został zamknięty ponad rok temu :)

Turgan nasze cuda i Wasze również :) Już kilka razy gratulowałem Wam (czyt. AH) wygranej świata, ileż to można jeszcze? :)
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

żadna spinka , Perwers , po prostu piszę o Tym Twoim luzie , ,że zamiast obiektywnie do tematu podejść to piszesz , o kolonie na naszym cudaku co to znaczenia nie miało ,żadnego, a o innych fajnych rzeczach , chyba celowo nie wspominasz , bo było ich dużo więcej jak dla mnie , [ciach], A Perwers pamiętasz tam swoje pegazy? tak pilnowaliście miasta ,ze klina podesłałeś na wsparcie po , ...pół godziny:rolleyes:.Swiat został zamknięty dawno temu , ale, odnośnie tej gry zostanie w głowach wielu , na bardzo długo, i po jednej i drugiej stronie barykady pozdrawiam wszystkich ,,PHI lozofów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja tu na luzie piszę się wygłupiam a marekjozvik jak zwykle spinka przez neta gratuluje pomimo że świat został zamknięty ponad rok temu :)

Turgan nasze cuda i Wasze również :) Już kilka razy gratulowałem Wam (czyt. AH) wygranej świata, ileż to można jeszcze? :)

Odpowiedziałem tak, jak bym nie grał na tym świecie - uważam, że bardzo obiektywnie więc nie chodzi mi o żadne ponowne gratulowanie ;)
I pamiętaj, że ja nie byłem w AH, ostatni rok, a nawet więcej spędziłem w pełni suwerennym sojuszu, powiązanym z AH wyłącznie jako koalicjantem.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

żadna spinka , Perwers , po prostu piszę o Tym Twoim luzie , ,że zamiast obiektywnie do tematu podejść to piszesz , o kolonie na naszym cudaku co to znaczenia nie miało ,żadnego, a o innych fajnych rzeczach , chyba celowo nie wspominasz , bo było ich dużo więcej jak dla mnie , [ciach], A Perwers pamiętasz tam swoje pegazy? tak pilnowaliście miasta ,ze klina podesłałeś na wsparcie po , ...pół godziny:rolleyes:.Swiat został zamknięty dawno temu , ale, odnośnie tej gry zostanie w głowach wielu , na bardzo długo, i po jednej i drugiej stronie barykady pozdrawiam wszystkich ,,PHI lozofów

Sytuacja z pegazami wynikła tylko i wyłącznie z powodu zawieszenia serwera (niektórzy raporty skończyli dostawać dopiero nad ranem), nie tylko mi się to przytrafiło kilka takich klinów powchodziło nawet po 2 godziny po - ja miałem blisko bo słałem z wyspy obok , na raporcie był czas 2 sekundy przed kolonem a w rzeczywistości kolon już stał więc prosze tutaj nie mówić o pilnowaniu miast akurat do tej sytuacji z klinem przyczepić sie nie możesz są rzeczy na które nie ma wpływu :)
I tak - robisz spiny, nawet moderator forum Ci coś wyciął (zapewne jakiś mały wulgaryzm, w Twoim stylu)

Turgan, dobrze pamiętam Armie Północy, gdyby losy świata potoczyły się inaczej zapewne pod względem zorganizowania (nawet) AH miało by problem z Wami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Pomijając już to czy byliśmy zorganizowani czy nie, najgorsze jest to, że ciężko już o taką ekipę na tych światach kolejnej generacji.
Żadnej świeżości - 100 osób w sojuszu i każdy już na jakimś świecie grał... Chamstwo takie, że zgadują Ci hasło do konta i jeszcze hipokryci oskarżą Ciebie o to samo. I choć na PHI byłem buntownikiem, to rewolucje robiłem militarne - na świecie, gdzie osiągnąłem dosłownie wszystko, każdy ranking top 1 - kończyłem grę samotnie z Husariusem.
Dlatego nie ma co się spinać - trzeba docenić dawno piękno tej gry, PHI naprawdę było ciekawe i bogate w rozgrywkę strategiczną.
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Sytuacja z pegazami wynikła tylko i wyłącznie z powodu zawieszenia serwera (niektórzy raporty skończyli dostawać dopiero nad ranem), nie tylko mi się to przytrafiło kilka takich klinów powchodziło nawet po 2 godziny po - ja miałem blisko bo słałem z wyspy obok , na raporcie był czas 2 sekundy przed kolonem a w rzeczywistości kolon już stał więc prosze tutaj nie mówić o pilnowaniu miast akurat do tej sytuacji z klinem przyczepić sie nie możesz są rzeczy na które nie ma wpływu :)
I tak - robisz spiny, nawet moderator forum Ci coś wyciął (zapewne jakiś mały wulgaryzm, w Twoim stylu)

Turgan, dobrze pamiętam Armie Północy, gdyby losy świata potoczyły się inaczej zapewne pod względem zorganizowania (nawet) AH miało by problem z Wami.

Ja jednak będę upierał sie przy swoim, Perwersyjny, ,,wulgaryzmy , ,, w moim stylu , Moderator , po prostu mnie dyskryminuje , niestety , wyciął kawałek dotyczący Core pamiętasz?...Myślę ,że dobrze pamiętasz tylko udajesz głupio mądrego , jak zwykle zresztą ,Oszukujesz bo sytuacja z Pegazami to nie zawieszenie serwera , tylko zwyczajnie klocek na22:30 , a nie jak sam przyznałes póżniej 22:59, Tak celowaliście i tak myślałeś , ,,i nawet wtedy się do tego przyznałeś ale nie pamiętam komu. Ach Perwers , nie narzekaj na mnie , masz dzięki mnie możliwośc trochę pokoloryzować , i napiętnować byłego wroga z gry;), Moderator zarobi na chleb:D, ...
Ciekawe ile osób wie , z tamtego świata ,że to TY byłeś główną przyczyną ,że posąg zeusa przejęliśmy zjednoczonym:confused:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja jednak będę upierał sie przy swoim, Perwersyjny, ,,wulgaryzmy , ,, w moim stylu , Moderator , po prostu mnie dyskryminuje , niestety , wyciął kawałek dotyczący Core pamiętasz?...Myślę ,że dobrze pamiętasz tylko udajesz głupio mądrego , jak zwykle zresztą ,Oszukujesz bo sytuacja z Pegazami to nie zawieszenie serwera , tylko zwyczajnie klocek na22:30 , a nie jak sam przyznałes póżniej 22:59, Tak celowaliście i tak myślałeś , ,,i nawet wtedy się do tego przyznałeś ale nie pamiętam komu. Ach Perwers , nie narzekaj na mnie , masz dzięki mnie możliwośc trochę pokoloryzować , i napiętnować byłego wroga z gry;), Moderator zarobi na chleb:D, ...
Ciekawe ile osób wie , z tamtego świata ,że to TY byłeś główną przyczyną ,że posąg zeusa przejęliśmy zjednoczonym:confused:

Taa, Ty mów swoje a raporty i potwierdzenie teamu grepolis to oczywiście też "zarabianie na chleb"?

"TY byłeś główną przyczyną ,że posąg zeusa przejęliśmy zjednoczonym" - ciekawe jak? Byłem w innym sojuszu i oddałem wszystkie miasta jakie miałem na cudzie pare miesięcy przed jego upadkiem..
 
Do góry