Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jeśli założysz że te miasto ma być wiecznie biremowe to zapewne tak jest. Ja akademie robie tak by miasto moglo być wykorzystane w każdym celu, jako ogniowe/biremowe lub lądowe. Wtedy punktow na trireme nie ma.


Przy takiej akademii jstem wstanie co każda strate woja robić w tym mieście co innego, raz ognie, raz biremy raz ofa to zalezy od moich i sojuszowych potrzeb.
akafo.jpg

wszytko zależy od położenia miasta
bo chyba nie powiesz ze we wszystkich miastach tak akademie masz zrobioną
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

wszytko zależy od położenia miasta
bo chyba nie powiesz ze we wszystkich miastach tak akademie masz zrobioną

Większość tak wygląda tym bardziej że ja nie buduje dużo defa lądowego :) ten serwer był wyjątkowy bo miałem ok 10 miast gdzie na poprzednich przy takiej ilości miast miałem tylko 4-5. Jeśli przejmowałem jakieś miasto i akademia byla tragiczna to wiadomo że robiłem to co wynikało po badaniach (wtedy głownie biremy lub def) lub lekko przerabiałem :p
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

śmieszne to wszystko ,przypomina mi się Tau i cofki ogniami turka ,10 kolonów ,10 cofek w czas kolona lub sekundę po i co?on jest tak znakomity ,ze umie ,a inni mają tego nie potrafić?hehe ludzie im więcej ataków i wsparć tym więcej można ryzykować i celować,naprawdę nieraz wychodzi tak że nawet wysilać się nie trzeba ,a się trafi ,a nieraz kilka prób lipa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

śmieszne to wszystko ,przypomina mi się Tau i cofki ogniami turka ,10 kolonów ,10 cofek w czas kolona lub sekundę po i co?on jest tak znakomity ,ze umie ,a inni mają tego nie potrafić?hehe ludzie im więcej ataków i wsparć tym więcej można ryzykować i celować,naprawdę nieraz wychodzi tak że nawet wysilać się nie trzeba ,a się trafi ,a nieraz kilka prób lipa.

Racja, im więcej osób bierze udział w akcji tym większa szansa że ktos trafi ale nie powiesz mi że 1 gracz na 10 ataków i np 10 wsparć zawsze trafi a zdarzały się takie przypadki że pewny gracz robił to za każdym razem i w każdej akcji (chyba takiego szczęścia to się nie da mieć) ;)
Jeśli ktoś oszukuje to jego sprawa ale potem niech inni go nie bronią na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19132

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

śmieszne to wszystko ,przypomina mi się Tau i cofki ogniami turka ,10 kolonów ,10 cofek w czas kolona lub sekundę po i co?on jest tak znakomity ,ze umie ,a inni mają tego nie potrafić?hehe ludzie im więcej ataków i wsparć tym więcej można ryzykować i celować,naprawdę nieraz wychodzi tak że nawet wysilać się nie trzeba ,a się trafi ,a nieraz kilka prób lipa.


pomyśl zanim coś napiszesz , przy cofkach nie ma AT....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

pomyśl zanim coś napiszesz , przy cofkach nie ma AT....

Nie ma AT ale jeśli leci na Ciebie dużo ataków i wsparć to zawsze gra przymuli lub się zawiesi i nie trafisz idealnie, zawsze może przeskoczyć o 1-2 sekundę. Przy 1 czy 2 kolonach to oczywiście nie ma problemu zrobić cofke w sekunde kolona. Pamiętam jak na forum gracze sie oburzyli że serwer im poprzestawiał ataki i wsparcia i potopili własne wojsko na własnym wsparciu, wtedy chyba serwer się zawiesił chociaż tego pewny nie jestem. Także cofka zależy od warunków w jakich musisz się bronić:) im mniejszy ruch tym latwiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

przy cofkach nie ma ,chodziło mu ogólnie o ataki po kolonie,Adaś też często uderzał w czas kolona lub po z innych miast ,jakoś go o bota nikt nie posądza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

pomyśl zanim coś napiszesz , przy cofkach nie ma AT....
Gale trochę się pomyliło co do cofek, tu chodziło o to że na TAU(szczególnie na początku wojny Psychozy z MDG) Turek zawsze trafiał ogniami sekunde po kolonie, mając tylko jedno-dwa miasta w zasięgu z którego mógł klinować :)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

przy cofkach nie ma ,chodziło mu ogólnie o ataki po kolonie,Adaś też często uderzał w czas kolona lub po z innych miast ,jakoś go o bota nikt nie posądza

Od kliku lat bronie się tylko ogniami, dla mnie to nie wyczyn trafić ogniami w czas kolona. Ile kolonów tak rozbiłem to nie wiem ale bardzo dużo ich było gdy broniłem pijaków. U siebie to chyba tylko kilka razy sie zdarzyło bo albo był klin z birem albo cofka robiła swoje.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gale trochę się pomyliło co do cofek, tu chodziło o to że na TAU(szczególnie na początku wojny Psychozy z MDG) Turek zawsze trafiał ogniami sekunde po kolonie, mając tylko jedno-dwa miasta w zasięgu z którego mógł klinować :)

Tutaj mógł mieć po prostu szczęście ;) Chyba że zawsze tak było to jest podejrzane

kasują mi posty łobuzy :p
więc obrazek wstawie tutaj tym razem bez komentowania:)
banik.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To znaczy nie niedalem sie zlac tak jak Ty na kilku swiatach, i niewymawialem sie brakiem frajdy z gry badz innymi wymowkami,
To jest tak ze jak masz klocka to sie kasujesz bo boli cie glowa - Manfred = sie przerosniete super ego mityczny wojownik z brazowym paskiem na stringach :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zreszta przypomnij sobie jak skamlales na caly serwer jak CI polowanie kolona zaparkowal ??
Gdzie nie napisales o pomoc ??


Bez stonera bylej jestes i bedziesz 0 .


No cóż nie komentowałem Ciebie do tej pory ale czekałem jak walniesz szaraki a wiedziałem że tak zrobisz jak zacznie się Ci palić przy pupce. Pomyślałem że wtedy wrócę do tego tematu.

Tak się kolego wygrażałeś no i niestety pęka bańka szybko jak szybko pisałeś bzdury na forum. Miejmy nadzieje że Ci kiedyś starczy odwagi na powalczenie w grze a nie tylko na forum.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No cóż nie komentowałem Ciebie do tej pory ale czekałem jak walniesz szaraki a wiedziałem że tak zrobisz jak zacznie się Ci palić przy pupce. Pomyślałem że wtedy wrócę do tego tematu.

Tak się kolego wygrażałeś no i niestety pęka bańka szybko jak szybko pisałeś bzdury na forum. Miejmy nadzieje że Ci kiedyś starczy odwagi na powalczenie w grze a nie tylko na forum.

Za miesiąc cuda (być może szybciej) także nie wiem czy to powód do kasacji czy faktycznie oberwał ostro:) może jakaś kłotnia ? Jesli byl jechany to fajnie było by zobaczyć raporty:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie no jechany nie był - ale kłótni pewnie było co niemiara haha
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

i nawet nie ważne, że nie do końca wiem do kogo Tyk Tyk pisze, czy do maxi, czy do maniusia :) Same Snoby - to chyba nazwa z deczka Ci się Tyk Tyku pomyliła :) ale może coś w tej nazwie nowej jednak jest; no cóż - wychodzi, że i ja byłam wśród tych Snobów
Tylko czemu cały serwerek przed nimi trząsł pewnymi częściami garderoby; pamiętam te śmieszne wyciągi z forów przeciwników, które zawierały mniej lub bardziej obszerne ale zawsze nietrafne charakterystyki osób z SS :)

ale dobra, co było a nie jest :p jesteśmy tyle serwerków po Ny czy Tau, po co to tak aż wspominać? po co to tak się wyzywać? oj Tyk Tyku Ty to zadziora jesteś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tyk Tyk już teraz wiem, że Ty to Ty :) i nie rozumiem, czemu źle piszesz o SS na Tau, skoro sam grałeś w tym sojuszu, a nawet byłeś czołową postacią w tym sojku

oj nie popieram gdy ktoś niejako we własne gniazdo nieładnie robi
maniusia to wiadomo, że nie lubię
ale Ciebie miałam jednak za mniej porywczego człeka, nie podejrzewałam, że stać Cię np. na kasację konta czy na takie tam pyskówki :)

niemniej jednak trzymaj się ciepło i następnym razem jak coś piszesz na czyjś temat, to sprawdź dobrze info :) na szczęście nie muszę posyłać pozdrowień z zaświatów tylko wciąż z ziemskiego padołu, więc nie bój nic :eek:
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A tak niewiele zostało do końca okupacji;)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie znam w ogóle tych nicków. Gra tu ktoś kto nie jest noobem ?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja też nie znam Twojego nicku, a wiele z tutaj obecnych nicków znam już z wcześniejszych serwerków. Więc mam pewność, że nie ma tu nooobów, natomiast Ty - z całym szacunkiem - jakoś nie zostałeś zauważony. Nie chcę więc mówić, że może to oznaczać, iż Ty jesteś tym, kim nazywasz tutaj piszących.
 
Do góry