Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to kiedy te szaraki bo coś uwierzyć nie mogę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Świnki mi nie dają odejść w taki sposób. Pisz gdzie masz biremy bo ognie rozbijam a na miasta ida kolony od waszych sojusznikow, zreszta moich też

Zresztą większość miast przejmą pijacy. Mam nadzieje że te obiecane 60 zabiorą:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

smiley_emoticons_liebeskummer.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Świnki mi nie dają odejść w taki sposób. Pisz gdzie masz biremy bo ognie rozbijam a na miasta ida kolony od waszych sojusznikow, zreszta moich też

Zresztą większość miast przejmą pijacy. Mam nadzieje że te obiecane 60 zabiorą:D

No jak możesz mi to robić, ani jednego miasta mi nie oddać, no wstyd
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Świnki mi nie dają odejść w taki sposób. Pisz gdzie masz biremy bo ognie rozbijam a na miasta ida kolony od waszych sojusznikow, zreszta moich też

Zresztą większość miast przejmą pijacy. Mam nadzieje że te obiecane 60 zabiorą:D

musisz poprosić Koris, bo bidulka się boi do Ciebie napisać...:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak by jakies miasto zostalo to w sumie moge wziac jesli to nie problem :)
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Zapytajcie lepiej , ile ja tak miast straciłem ? Nikt i nic mi tego nie zwróci. W taki sposób, czyli oszustwem chcieli mnie pogrążyć i zniszczyć. Na tym polega zdrowa normalna rywalizacja .... brak słów.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ban nie odstrasza, jak zlodziej cos ukradnie to musi oddac, czyli wiochy powinny byc oddane wlasciciela.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Możecie jaśniej, bo trochę jakby nie rozumiem?
Fakt jest, że ktoś dostał za coś bana i rozumiem tyle, że uważacie, iż jest to kara za mała bo ten ktoś z jakichś powodów powinien oddać swoje wiochy zdobyte w nieuczciwej walce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak się stosuje boty w grze to zabawa traci na atrakcyjności...uważam, że to najgorsze wykroczenie z możliwych
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Zapytajcie lepiej , ile ja tak miast straciłem ? Nikt i nic mi tego nie zwróci. W taki sposób, czyli oszustwem chcieli mnie pogrążyć i zniszczyć. Na tym polega zdrowa normalna rywalizacja .... brak słów.


Brak słów to jest dla twojego jęczenia
Całe TBN jechało cie jak chciało i nawet za bardzo się nie broniłeś bo cienias jesteś i tyle

Tym bardziej ze gracze z topki sa cały czas sprawdzani i jakoś do tej pory nic nikt nie znalazł

Najlepiej płakać na forum ze wszyscy co ci miasta pozabierali na botach jadą
Teraz z ciebie się wielki wojownik zrobił bo atakujesz kogoś kto ma bana i nie może się bronić

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Za szczescie w wysylaniu atakow i wsparc, tendencja taka jest u wiekszosci graczy TBN, bez wspomagania Ci "gracze" nie wiechali by w slupki.

Idąc takim tokiem rozumowania to większość graczy można o boty posądzić

To może niech MDG pokaże jak wczoraj wsparcia dograli pod kolona
CZyli trzeba ich do supportu podać ?
Jak masz 10-15 sek różnicy w sparciach lub atakach to jadą cię na forum że noob itp
Jak trafisz ze wsparciami lub atakami to jedziesz na botach

ludzie trochę sie opanujcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17870

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przede wszystkim gram uczciwie , Nie stosuje żadnych dodatków. teksty że jechali mnie jak chcieli ....
po 1 , broniłem się sam . po 2. atakowało mnie wielu graczy i na kilka miast. Po 3 wielokrotnie topiłem kolony TBN i potrzebowali nawrotek by zabrać mi miasto. Po 4 95% moich miast to teren TBN i te miasta były na straconej pozycji od początku. Kwestia tylko czasu kiedy je stracę. Po 5 Czemu więc atakował cały sojusz i na kilka miast jednocześnie skoro taki słaby jestem. 121 tys pkt obrony w 4 dni bez wyostrzonych zmysłów to chyba dobry wynik prawda? I ostatnia sprawa : nie oceniaj kogoś jeśli go nie znasz. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przede wszystkim gram uczciwie , Nie stosuje żadnych dodatków. teksty że jechali mnie jak chcieli ....
po 1 , broniłem się sam . po 2. atakowało mnie wielu graczy i na kilka miast. Po 3 wielokrotnie topiłem kolony TBN i potrzebowali nawrotek by zabrać mi miasto. Po 4 95% moich miast to teren TBN i te miasta były na straconej pozycji od początku. Kwestia tylko czasu kiedy je stracę. Po 5 Czemu więc atakował cały sojusz i na kilka miast jednocześnie skoro taki słaby jestem ? I ostatnia sprawa : nie oceniaj kogoś jeśli go nie znasz. Pozdrawiam.

Piszesz żeby nie oceniać kogoś jak się go nie zna
To dlaczego ty oceniasz Graczy TBN i oskarżasz że miasta zabrali ci grając nieczysto?

Jedynym twoim dowodem sa czasy ataków i wsparć
Tylko jak pisałem wcześniej jeśli to ma być ocena stosowania bota to większość graczy można o to posądzać i wtedy robi się chora sytuacja
Każdy będzie słał bilety ze skargą jak miasta nie obroni bo ataki albo wsparcia będą dograne
Jaki to wtedy będzie miało sens?
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Brak słów to jest dla twojego jęczenia
Całe TBN jechało cie jak chciało i nawet za bardzo się nie broniłeś bo cienias jesteś i tyle

Tym bardziej ze gracze z topki sa cały czas sprawdzani i jakoś do tej pory nic nikt nie znalazł

Najlepiej płakać na forum ze wszyscy co ci miasta pozabierali na botach jadą
Teraz z ciebie się wielki wojownik zrobił bo atakujesz kogoś kto ma bana i nie może się bronić

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Idąc takim tokiem rozumowania to większość graczy można o boty posądzić

To może niech MDG pokaże jak wczoraj wsparcia dograli pod kolona
CZyli trzeba ich do supportu podać ?
Jak masz 10-15 sek różnicy w sparciach lub atakach to jadą cię na forum że noob itp
Jak trafisz ze wsparciami lub atakami to jedziesz na botach

ludzie trochę sie opanujcie
Uczciwi gracze zeby dograc wsparcia i ataki musza sie sporo naklikac stosujac spowalniacze i przyspieszacze zadziwiajece jest to ze w TBN ataki i wsparcia wchodza za pierwszym razem. Macie cholernie duzo " szczescia".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ban nie odstrasza, jak zlodziej cos ukradnie to musi oddac, czyli wiochy powinny byc oddane wlasciciela.

Najpierw wróć do szkoły i naucz się poprawnie pisać zdania :)

Przeraża mnie wasza mentalność w MDG, normalnie jak sekta, uważacie że każdy co z wami walczy to oszust, a support pomaga przeciwnikom. Nauczcie się przegrywać z godnością.

Wsparcia w sekundę kolona jest naprawdę łatwo trafić, tylko trzeba wiedzieć jak to robić i mieć minimalne szczęście. Wasza była koleżanka już zresztą wie że nie ma w tym czarnej magii :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Do thatbladej

Przecież to nawet za bardzo nie widać jak leci na ciebie sporo ataków i wsparć ile razy ktoś próbuje czasy dograć
TYm bardziej jak kilka osób robi to w podobnym czasie.

A tobie nigdy sie nie udało wpasowac wsparcia za pierwszym razem?
Czyli kazdy kto trafi dobrze czas za pierwszym razem jest oszustem, bo jak piszesz uczciwi gracze tak nie trafiają


Ale napisze jeszcze raz że jeżeli za dobre dograni wsparć lub ataków będzie można dostać bana to nie jest to dobra rzecz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Primal co do Ptycha to on jest lepszy od Waszego cichego to jeszcze o 10 razy :)
Ile bobrów napadło jak hieny na jednego ?
10 min:)
A cichy sam dostał lania od Madmaksa
I uciekł na fron z Jonamy
A drugie Wasz kolega z sojuszu ,czyli Wasz admin pogratulował ptychemu dobrej obrony
I mam pytania czemu bobry potrafiaja trafić ataki sek przed kolonem ,lub wsparcia tej samej sek jak kolon z pierwszego razu :)?
I czemu jak idzie jeden atak tel daje min 3/4 razy powiadomią na jeden atak :)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Że co? to gratuluję prędkości neta i zwinności w łapach

z jednego miasta biremowego + wszystkie wolniejsze statki (oprócz kolona) można zrobic bez problemu 15 prób
dodaj buta masz kolejne 15

ale myślę że to wiesz tylko sobie żarty robisz :)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

z jednego miasta biremowego + wszystkie wolniejsze statki (oprócz kolona) można zrobic bez problemu 15 prób
dodaj buta masz kolejne 15

ale myślę że to wiesz tylko sobie żarty robisz :)

no niestety ktoś pousuwał posty
co do mozliwości to sie tutaj nie zgodzę bo nie każdy bada triremy w każdym mieście tylko po to by zwolnic atak lub wsparcie bo szkoda pkt w akademii na nie
zazwyczaj kazdy moze mieć zwykłego transa i ognia czyli 2 możliwości zwolnienia birem co daje 6-8 prób bo 3-4 razy da się puścic wsparcie by przycelowac ;) wiadomo z butem jest X2 czyli max 16 prob

ja nie korzystam z tego typ taktyki bo przy tylu miastach ile mialem bez problemu można było trafić w sekunde
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no niestety ktoś pousuwał posty
co do mozliwości to sie tutaj nie zgodzę bo nie każdy bada triremy w każdym mieście tylko po to by zwolnic atak lub wsparcie bo szkoda pkt w akademii na nie
zazwyczaj kazdy moze mieć zwykłego transa i ognia czyli 2 możliwości zwolnienia birem co daje 6-8 prób bo 3-4 razy da się puścic wsparcie by przycelowac ;) wiadomo z butem jest X2 czyli max 16 prob

ja nie korzystam z tego typ taktyki bo przy tylu miastach ile mialem bez problemu można było trafić w sekunde

bez problemu w mieście typowo biremowym można mieć wszystkie statki wolniejsze od birem i jeszcze pkt w akademi można mieć wolne
mając oczywiście wszystkie wynalazki potrzebne przy biremach
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

bez problemu w mieście typowo biremowym można mieć wszystkie statki wolniejsze od birem i jeszcze pkt w akademi można mieć wolne
mając oczywiście wszystkie wynalazki potrzebne przy biremach

Jeśli założysz że te miasto ma być wiecznie biremowe to zapewne tak jest. Ja akademie robie tak by miasto moglo być wykorzystane w każdym celu, jako ogniowe/biremowe lub lądowe. Wtedy punktow na trireme nie ma.


Przy takiej akademii jstem wstanie co każda strate woja robić w tym mieście co innego, raz ognie, raz biremy raz ofa to zalezy od moich i sojuszowych potrzeb.
akafo.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry