Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hehe ja to nawet zapobiegawczo gonie twoje kolony z mojej okolicy,na tym świecie mi taki sasad nie pasuje:) zmiana nicka i zadnych znajomycha ale pewno gdzies mi tu zagoscisz i ciezko bedzie cie wykopac bo zaraz i redka i inni sie zwala:)

Ja noobek, nie ma co się mnie bać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie znam..

Rozmaryn sobie konto na FO zrobił no nie wierzę hehehe

A czy my sie nie znamy czasem z innego swiata? moze heraklion?
Pamietam ze wojowalismy przeciwko sobie a pozniej doszlo do fuzji.. razem z Agnieszka N, tomek, Fazacool chyba jeszcze wtedy byl i paru innych znajomych ktorych na retimno tez znalazlam ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

i co leszczyki z next.wbiliscie mi kolona jak mnie cala noc nie bylo,jeszcze mega fartem sie przebiliscie.pewnie teraz macie zbiorowy orgazm w sojuszu...
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

strazak spokojnie luz gra na tym polega :)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

i co leszczyki z next.wbiliscie mi kolona jak mnie cala noc nie bylo,jeszcze mega fartem sie przebiliscie.pewnie teraz macie zbiorowy orgazm w sojuszu...

Beka z powyższej wypowiedzi kolegi :rolleyes:
Nie ma to jak na dobry początek dnia rozerwać się wypowidziami na forum :D.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

bede to ja mam z patalachow next jak im niszcze kolony hurtowo kazdego dnia,a oni wbili mi kolona jak mnie cala noc nie bylo,nie dosc ze sie fartem przebili.nasrali tam defa to nadal dosylaja kolejne wsparcia mimo ze nie ma zadnego ataku na okupacje i nie bedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

bede to ja mam z patalachow next jak im niszcze kolony hurtowo kazdego dnia,a oni wbili mi kolona jak mnie cala noc nie bylo,nie dosc ze sie fartem przebili.nasrali tam defa to nadal dosylaja kolejne wsparcia mimo ze nie ma zadnego ataku na okupacje i nie bedzie

ojej wbili Ci kolona jak Cię nie było hmmm to smutne, daj im swój numer następnym razem zadzwonią przed atakiem czy aby na pewno jesteś na grze :] ehhh ludzie ludzie więcej dystansu do siebie a mniej spinania pośladków bo zachowujecie się jakby co najmniej stał za wami murzyn z dużą ku... ;) zabrałeś miasto - straciłeś miasto, życie. To że kogoś przez ten fakt obrażasz świadczy tylko o Twoim poziomie.

Przy tej prędkości nie jest jakoś szczególnie ciężko wbić kolona, praktycznie każdemu może się przytrafić strata miasta, a co do topienia kolonów to hmmm na tym gra polega, jakbyś nie topił to by już Cię nie było, a że wojsko się szybko buduje to chyba nikt się utopieniem za bardzo nie przejmuje :)
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

bede to ja mam z patalachow next jak im niszcze kolony hurtowo kazdego dnia,a oni wbili mi kolona jak mnie cala noc nie bylo,nie dosc ze sie fartem przebili.nasrali tam defa to nadal dosylaja kolejne wsparcia mimo ze nie ma zadnego ataku na okupacje i nie bedzie

Hm mysle że najpierw naucz sie pisac wtedy pisz na forum.Poza tym sam jestes leszcz skoro wbito Tobie kolona,chociaż to może sie zdarzyc każdemu jednak Twoja reakcja jest smieszna niewiem czy si,e chwalisz czy żalilisz
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jeśli sobie dałeś wbić kolona w bonusie, w mieście zagrożonym, to znaczy,że zlekceważyłeś przeciwnika, a to jest oznaka zbytniego kozactwa. Uważaj bo zazwyczaj największe kozaki szybko kończą gre, bo ludzie lubią ich atakować :).
Pamiętam jak jeden z najlepszych graczy jakich znam, był atakowany 24h na dobe. Rozpalnowali sobie kto o której godzinie atakuje i 20 osób na zmiane atakowało. Kolega pograł tydzień, prawie każda noc zerwana. Stracił 1 lub 2 miasta, co i tak było sukcesem, ale nie wytrzymał siłowo i zakończył grę. Siła złego na jednego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak Sobie czytam forum i zauważyłem że nigdzie nawet słowa o Last Legion gdzie gra Sobie Rosjanka która chyba lubi być nr1 :cool:
wojujecie z nimi? :D
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Strażak, luzik, przecież nie oni jedyni atakują w nocy, to normalne:) Na mnie też w nocy bonusie lecieli, ale się rozwalili:) Tak jak Wulkan dzień wcześniej... w środku nocy:) Wystarczy mieć trochę wojska i szczęścia.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A kto powiedział, ze nie można atakować w nocy? Pograjcie na en.. tam nie ma przerwy nocnej i można grać.. można nawet wygrać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jeśli sobie dałeś wbić kolona w bonusie, w mieście zagrożonym, to znaczy,że zlekceważyłeś przeciwnika, a to jest oznaka zbytniego kozactwa. Uważaj bo zazwyczaj największe kozaki szybko kończą gre, bo ludzie lubią ich atakować :).
Pamiętam jak jeden z najlepszych graczy jakich znam, był atakowany 24h na dobe. Rozpalnowali sobie kto o której godzinie atakuje i 20 osób na zmiane atakowało. Kolega pograł tydzień, prawie każda noc zerwana. Stracił 1 lub 2 miasta, co i tak było sukcesem, ale nie wytrzymał siłowo i zakończył grę. Siła złego na jednego.
a przypadkiem nie mówisz o graczu lessaj na świecie epsilon?
bo pamiętam że tam było coś podobnego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A kto powiedział, ze nie można atakować w nocy? Pograjcie na en.. tam nie ma przerwy nocnej i można grać.. można nawet wygrać ;)

A kto napisał, że nie można. I nie trzeba grać na zagranicznych serwerach, bo ataki itd w nocy czy w dzień są na polskich serwerach normalką, a nawet nocnych ataków i kolonów jest więcej w nocy niż w dzień.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kolonów może i więcej wpada .. I co z tego ? Skoro to tylko można próbować :) No chyba że zrobisz to z jeszcze kimś ;-) A i tak wtedy jest mała szansa że się uda .. No ale jeżeli tak, to miasto jest na 80% twoje bo osoba podbijana pewnie śpi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak Sobie czytam forum i zauważyłem że nigdzie nawet słowa o Last Legion gdzie gra Sobie Rosjanka która chyba lubi być nr1 :cool:
wojujecie z nimi? :D

Rosjanka? Jesteś pewny że top 1 to kobieta, a nie facet?

Ja z nimi nie wojuję, chociaż jesteśmy na wspólnych wyspach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kolonów może i więcej wpada .. I co z tego ? Skoro to tylko można próbować :) No chyba że zrobisz to z jeszcze kimś ;-) A i tak wtedy jest mała szansa że się uda .. No ale jeżeli tak, to miasto jest na 80% twoje bo osoba podbijana pewnie śpi.

W większości właśnie graczy śpi, więc jeśli nie można wbić się w dzień to logiczne i naturalne, że będą wbicia w nocy, gdy gracz słodko śpi, takie metody są na pl grepo od xxx czasu i stały się tradycją.

Najlepiej chorować na bezsenność :p
 
Do góry