Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Masowe szaraki bobrów w samopoludnie

chyba raczej OZ
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ojoj, to się narobiło. Bobry zajęły nocą opuszczone miasto na cudzie :( Zapewne OZ się po takim ciosie nie podniesie i pójdzie w szaraki. Wtedy Adzi z Bobem poprzejmują kolejne 139 wiosek i zasypią sobie wymarzona koronę. Ojoj to straszne i takie smutne :(

Niestety muszę rozczarować wielkich nocnych "wojowników". Nic takiego nie nastąpi. Trzeba było te akcje robić, kiedy jeszcze nie mieliśmy koronki a kalasz spał tak jak teraz. Wtedy odwaga boberków skończyła się na skanowaniu bo sparaliżował ich strach przed ew. kompromitacją co samo w sobie jest kompromitacją :) Dlatego tak łatwo było tu z wami wygrać - obawa, że przeciwnik wstawi raport na forum i sie pośmieje paraliżowała i jedynie nocą na puste było jakoś tak łatwiej :))

Pozdrawiam i podnoście tam targowiska, żebyście po przejeciu reszty szybko sobie zasypali :D
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ojoj, to się narobiło. Bobry zajęły nocą opuszczone miasto na cudzie :( Zapewne OZ się po takim ciosie nie podniesie i pójdzie w szaraki. Wtedy Adzi z Bobem poprzejmują kolejne 139 wiosek i zasypią sobie wymarzona koronę. Ojoj to straszne i takie smutne :(

Niestety muszę rozczarować wielkich nocnych "wojowników". Nic takiego nie nastąpi. Trzeba było te akcje robić, kiedy jeszcze nie mieliśmy koronki a kalasz spał tak jak teraz. Wtedy odwaga boberków skończyła się na skanowaniu bo sparaliżował ich strach przed ew. kompromitacją co samo w sobie jest kompromitacją :) Dlatego tak łatwo było tu z wami wygrać - obawa, że przeciwnik wstawi raport na forum i sie pośmieje paraliżowała i jedynie nocą na puste było jakoś tak łatwiej :))

Pozdrawiam i podnoście tam targowiska, żebyście po przejeciu reszty szybko sobie zasypali :D
jak zwykle usprawiedliwienia że w nocy , nieaktywny itp
jesteście cieniasy i tyle
kiedy nie mieliście koronki to urlopiki były

gdyby nie "numer" z Glorkiem to tak samo by się skończyło po zakończeniu urlopu na waszych cudakach


trzeba było szaraki walić po 7 cudaku i byłby spokój , a tak chcieliście pokazać że potraficie walczyć?
wychodzi jacy to z was wielcy wojownicy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Daj im się Konstancjo pocieszyć. Już tylko to im zostało na tym wymarłym świecie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jak zwykle usprawiedliwienia że w nocy , nieaktywny itp
jesteście cieniasy i tyle
kiedy nie mieliście koronki to urlopiki były

gdyby nie "numer" z Glorkiem to tak samo by się skończyło po zakończeniu urlopu na waszych cudakach

Gdyby babcia miała wąsy...
Już to pisałam. Jesteście mocni w kopaniu do pustej bramki kiedy już przegracie wszystko :D Urlopiki były? Czyściliście razem z Bobasami jaskinie kałasza na kilka dni przed nasza koroną. Po prostu zabraklo wam wtedy odwagi a ty teraz kłamiesz o urlopikach.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Daj im się Konstancjo pocieszyć. Już tylko to im zostało na tym wymarłym świecie :)

a co innego możecie napisać
to po co siedzicie na tym świecie jak wymarły?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdyby babcia miała wąsy...
Już to pisałam. Jesteście mocni w kopaniu do pustej bramki kiedy już przegracie wszystko :D Urlopiki były? Czyściliście razem z Bobasami jaskinie kałasza na kilka dni przed nasza koroną. Po prostu zabraklo wam wtedy odwagi a ty teraz kłamiesz o urlopikach.

i kto to pisze
|ciach|
weź przestań bo jeszcze ktoś uwierzy w tą waszą odwagę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a co innego możecie napisać
to po co siedzicie na tym świecie jak wymarły?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



i kto to pisze

|ciach|
weź przestań bo jeszcze ktoś uwierzy w tą waszą odeagę

Po to, zebyście Wy 7 nie wybudowali :p


|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Po to, zebyście Wy 7 nie wybudowali :p

|ciach|

|ciach|
I masz rację mamy satysfakcję że daliśmy radę kolona na cudaku wsadzić i nie musieliśmy na szaraki czekać z waszej strony

nie piszcie że nia aktywny gracz bo gracze wulkanu którym wbiliscie kolona też byli nie aktywni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to po jakiego grzyba wbijacie się w te cuda teraz? walczcie na froncie, zabierajcie wiochy.. nie kumam kompletnie po co Wam to.. znowu sie chwalić, ze w nocy wbiliście kolona? Bobasy pewnie nic nie wiedziały i dlatego Lucyfer poleciał na moje miasto..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Odnoszę wrażenie że Konstancje bardzo boli to że wystarczyło dwóch naszych graczy żeby zatrzymać pochód OZ na wschód, a potem przez parę miesięcy robili co chcieli z Wami :) musiało bardzo ucierpieć ego :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Njajbardziej to Wy cierpicie, bo przegraliście wszystko co mogliście.. hehe :) W dodatku takie słabiaki Was pokonały :)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to po jakiego grzyba wbijacie się w te cuda teraz? walczcie na froncie, zabierajcie wiochy.. nie kumam kompletnie po co Wam to.. znowu sie chwalić, ze w nocy wbiliście kolona? Bobasy pewnie nic nie wiedziały i dlatego Lucyfer poleciał na moje miasto..
ja też nie kumam o co tobie chodzi
czy zabranie miasta z cudem to się nie liczy jako miasto na froncie z wami?

Wychodzi że nie można wam wsadzać kolona w nocy , kiedy jesteście nieaktywni i w środku waszego sojuszu
Musicie do Inno napisac żeby zasady gry dla was zmienili :)
Czyli mamy tylko walić w bunkierki takie np. jak miasto Twierdza?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No ale to przyznajesz Primalku, ze kłamałes o tych urlopikach?:rolleyes:

Ja ci napiszę więcej jeśli chcesz. Otóż Bobry nie tylko pragną tej koronki bardziej niz ktokolwiek. Bobry wyslały Glorka do OZ. Ich "specjalista" od regulaminów (nicku nie wymienię) upewnił go, że do czasu zmiany przepisów to bezpieczne i legalne. O to właśnie Glorek płakał w pierwszych dniach na FO.
Nie wasze doczekanie. Plan podbicia wioski a OZ sie wyszarzy nie wypali. Adzi z Bobem nie bedzą mieć co zasypywać :eek:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie. Gratulacje, ale czy jest naprawdę czym się podniecać? Bo robicie znowu wielkie halo. Widzisz jak się u nas bardzo tym przejęliśmy.. normalnie podnieść się nie możemy.. ze śmiechu :)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Njajbardziej to Wy cierpicie, bo przegraliście wszystko co mogliście.. hehe :) W dodatku takie słabiaki Was pokonały :)

No i to jest największa zagadka tego świata :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No ale to przyznajesz Primalku, ze kłamałes o tych urlopikach?:rolleyes:

Ja ci napiszę więcej jeśli chcesz. Otóż Bobry nie tylko pragną tej koronki bardziej niz ktokolwiek. Bobry wyslały Glorka do OZ. Ich "specjalista" od regulaminów (nicku nie wymienię) upewnił go, że do czasu zmiany przepisów to bezpieczne i legalne. O to właśnie Glorek płakał w pierwszych dniach na FO.
Nie wasze doczekanie. Plan podbicia wioski a OZ sie wyszarzy nie wypali. Adzi z Bobem nie bedzą mieć co zasypywać :eek:

A co mówią lekarze?

Ps.

Po tym wpisie upeweniłem się że jednak niektórzy z OZ naprawdę powinni przebywać na pewnym oddziale
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Primal, mijasz się z prawdą i brak ci odwagi sie do tego przyznać. Może i ty nie wiedziałeś, że twój sojusz się szykował razem z Bobasami do wbicia na cuda OZ przed Koroną ale zabrakło mu odwagi. Może nie wiedziałeś, o posłańcu Glorku. Nie wiem.
Wiem, że twoje argumenty ograniczają się do obrażania.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie ma sensu z Tobą dyskutować kolego. Przegrywać też trzeba umieć.. jak się nauczysz, to się odezwij :) Póki co podbijaj wygrany świat :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie. Gratulacje, ale czy jest naprawdę czym się podniecać? Bo robicie znowu wielkie halo. Widzisz jak się u nas bardzo tym przejęliśmy.. normalnie podnieść się nie możemy.. ze śmiechu :)


No niestety redko przykro mi to mówić ale gdybyście się nie przejmowali to nie byłoby tej dyskusji.

Co do podbijania w nocy zacytuję to co napisałem wcześniej
Co byś nie mówił o podbijaniu w nocy to ta gra wymaga aktywności 24/7 a nie np. 12/7. Pora nocna to nie jest żadna taryfa ulgowa, a bonus to nie jest zakaz podbijania. Podbijanie w nocy jest identyczne jak podbijanie w dzień tylko z bonusem dla obrońcy nic więcej.
Pozdrawiam:)

Co do tego czy ja chcę koronkę, nie chcę, mam już więc po co mi druga, ale to nie jest powód dla którego nie mogę wbić na cud lub spróbować...
 
Do góry