Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A teraz zastanów się droga Vieviórko ,jakim kosztem wy go rozbieracie. Do zera nie dacie rady ,bo możemy mu np. obstawić ostatnie miasto 20k deffa lądowego ,murek 25 + wieża ,a zabierając mu pozostałe ,na chwilę obecną narobiliście mu bodajże 7 slotów (nie licząc tych ,które mu zwolniliście). Dzięki wam będziemy mieli potem na prawdę mocnego gracza w szeregach. :rolleyes:


Mocny gracz to nie ten kto ma sloty,ale ten który aktywny jest.
Pozazdrościć kryterium...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mocny gracz to nie ten kto ma sloty,ale ten który aktywny jest.
Pozazdrościć kryterium...

A gdyby nie był aktywny ,to 9-11 ,czy ile tam kolonów AH poszłoby na dno ,wiele z nich dzięki jego klinom?
Aktywny to on jest. Co do slotów, to w mojej opinii to najlepszy wyznacznik potencjału gracza, bo sloty przekształcą się w miasta ,a te z kolei mają prosty przelicznik na siłę jaką gracz dysponuje. Zakładając jeszcze,że będzie chciał ją wykorzystać ,to gracz posiadający więcej miast jest zwyczajnie silniejszy. Punkty eko tu nic nie pomagają (nawet w skrajnych przypadkach zmniejszają siłę gracza ,jeśli marnuje on wieśniaków na niepotrzebne budynki),a z kolei punkty walki można nabić ,jeśli się komuś będzie chciało ,a już nasza rada go przekona do tego ,żeby mu się chciało. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A gdyby nie był aktywny ,to 9-11 ,czy ile tam kolonów AH poszłoby na dno ,wiele z nich dzięki jego klinom?
Aktywny to on jest. Co do slotów, to w mojej opinii to najlepszy wyznacznik potencjału gracza, bo sloty przekształcą się w miasta ,a te z kolei mają prosty przelicznik na siłę jaką gracz dysponuje. Zakładając jeszcze,że będzie chciał ją wykorzystać ,to gracz posiadający więcej miast jest zwyczajnie silniejszy. Punkty eko tu nic nie pomagają (nawet w skrajnych przypadkach zmniejszają siłę gracza ,jeśli marnuje on wieśniaków na niepotrzebne budynki),a z kolei punkty walki można nabić ,jeśli się komuś będzie chciało ,a już nasza rada go przekona do tego ,żeby mu się chciało. :rolleyes:

No to nie ma to jak tylko życzyć powodzenia ze zdrajcą :D
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no widzę że zmiany w NEXT część graczy w T.S a nasze gwiazdki Marcin Blyskavic itd w NEXT
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Robią zamieszanie, ale głównie we własnych szeregach ;)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

I dobrze dzięki temu normandia straci dzis 2 wiochy na rzecz AH jon dziś oddał nam juz 1 wiochę i licze ze utrzymamy okupkę i będzie 2 ^^
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hmm... skoro wcześniej nie umieliście nam nic przejąć ;)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nic wcześniej sprawdź staty sojuszu i jak ridera w jeden dzień rozebraliśmy z 5 wioseczek albo 4 pewnien nie jestem
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Zastap proponuje skaner kupic jak skanowac niepotrafisz ;)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak masz napakowane jaskinie :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tomkowi pewnie chodziło o to, że od kilku dni go non stop szpiegujecie i chyba nie za bardzo wychodzi ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie macie się czego przyczepić, to czepiacie się skanowania, jakby to było najważniejsze:)
londi, a Ty widzę bez sojuszu, czyli jako 4 odłam Next:D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wy tu o next i skanowaniu gadacie ,a ja widzę ,że fuzja Wikingów z Last Legion nastąpiła. Mógł na prawdę silny sojusz w wyniku tego powstać. Aż jestem zaciekawiony, co dalej tam się będzie działo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

oni mają o tyle komfortową sytuację że są lekko z boku i myślę ze coś ciekawego z tego wyniknie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a noo bardzo ciekawe co sie bedzie dzialo....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A ktoś powiedział, że ja gram tutaj dla rankingów a co za tym idzie na złocie? Poza tym nikt mi jakoś miasta do tej pory nie zabrał:)


hehe zaraz będę mieć sojusz:)


Przejmując szaraki i miasteczka po 1500 punktów to się tego nie spodziewaj no,ale Twój nick świeci się już na zielono także na pewno zmobilizuje to wielu ludzi :)
 
Do góry