Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29546

Guest
Azir gratuluje TOP 1 obrońca, niezłe tam wojować musisz
smiley_emoticons_lol.gif
 
odnośnie akcji na świnki 9 kolonów to były fejki, ale nie będę tłumaczył, graty za utopienie nas:)
co do palików: 45 to nasz teren i jest tutaj stanowczo za mało miast, mam czekać, aż ktoś wejdzie i założy miasto? Nie bądź beznadziejnym przypadkiem bezmyślności. Palikujemy od początku świata, strategia się sprawdza i mamy znaczącą przewagę na 45, jakoś 300 miast zostało założonych, czyli powiedzmy 150 paczek ogni i birem dla uproszczenia, fajnie nie? Dlaczego tak bardzo Cię to boli? Nie każdy świat jest wygrywany siłą mój wielki wojowniku, a ten wymaga specjalnej strategii, która powtarzam: sprawdza się.
co do koalicji, kurcze, tak bardzo liczycie na rozpad, że nie potraficie się zjednoczyć i grać razem przeciwko nam? Skoro my potrafiliśmy się dogadać, co blokuje Was?
Połączenie (bo fuzja to nie jest trafne okreslenie) nie rozwiązuje problemów, a daje nowe w sumie, ale poradzimy sobie jak zwykle, przynajmniej skupiamy się na ogarnianiu, nie na płaczach.
Nadal południe nie jest problemem. nadal nie ma tam dla nas przeciwników.
Na chwilę obecną czapki z głów dla 4fun, bo jest to jedyny sojusz, który gra zamiast gadać. O koalicji nic nie mówię bo My to w sumie kozacy jesteśmy :)
Miłego dnia!
 

DeletedUser28410

Guest
Johnalindo - nie znamy się i nie ukrywam, że różne opinie miałem na Twój temat ale Twoja wypowiedź jest godna pochwały. Takie zachowania powinniśmy pielęgnować w tej grze, to się ceni. Dzięki i Pozdrawiam!
 

DeletedUser23685

Guest
odnośnie akcji na świnki 9 kolonów to były fejki, ale nie będę tłumaczył, graty za utopienie nas:)
co do palików: 45 to nasz teren i jest tutaj stanowczo za mało miast, mam czekać, aż ktoś wejdzie i założy miasto? Nie bądź beznadziejnym przypadkiem bezmyślności. Palikujemy od początku świata, strategia się sprawdza i mamy znaczącą przewagę na 45, jakoś 300 miast zostało założonych, czyli powiedzmy 150 paczek ogni i birem dla uproszczenia, fajnie nie? Dlaczego tak bardzo Cię to boli? Nie każdy świat jest wygrywany siłą mój wielki wojowniku, a ten wymaga specjalnej strategii, która powtarzam: sprawdza się.
co do koalicji, kurcze, tak bardzo liczycie na rozpad, że nie potraficie się zjednoczyć i grać razem przeciwko nam? Skoro my potrafiliśmy się dogadać, co blokuje Was?
Połączenie (bo fuzja to nie jest trafne okreslenie) nie rozwiązuje problemów, a daje nowe w sumie, ale poradzimy sobie jak zwykle, przynajmniej skupiamy się na ogarnianiu, nie na płaczach.
Nadal południe nie jest problemem. nadal nie ma tam dla nas przeciwników.
Na chwilę obecną czapki z głów dla 4fun, bo jest to jedyny sojusz, który gra zamiast gadać. O koalicji nic nie mówię bo My to w sumie kozacy jesteśmy :)
Miłego dnia!


Hmm ciekawym jest, że wszystko sprowadzasz to tak zwanego płaczu chociaż nie było takowego tutaj, a skoro o płaczu mowa to pamiętam bardzo dobrze jaki był wasz płacz na idalium kiedy guzik zerwał z wami pakt, a żyliście w błogim przekonaniu, że będziecie razem cuda budować, prawdziwe walki zaczną się po evencie, bo w tej chwili przewaga liczbowa przy evencie robi swoje, największy słup może zebrać i wysłać 1-3 paczki mityków na odbijanie, gorzej jak trzeba je samemu robić, co do palikowania zgodzę się z tobą, ale jak masz zamiar zabezpieczyć całe m45 to na 100 osób od początku świata 300 palików to taki przeciętny wynik, więc o zabezpieczaniu morza to wysunąłeś się troche za daleko mi się wydaje, popatrz sobie na kronikę na innych światach oni mają w pełni wszystko zabezpieczone, że nawet szpilki nie wbijesz
 

DeletedUser23685

Guest
Azir jak to jest mieć nr 1 obrońca nie potrafiąc utrzymać żadnej okupki ? ;)

A jak to jest odbijać w co najmniej kilkadziesiąt osób odbijać okupację deffowaną w 80% przez 5 graczy? ;) Dla mnie troche żenada

I czemu pod swoim prawdziwym nickiem nie wbijesz na FO? Chciałbym wiedzieć z kim tutaj koresponduję :V
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Johnalindo - nie znamy się i nie ukrywam, że różne opinie miałem na Twój temat ale Twoja wypowiedź jest godna pochwały. Takie zachowania powinniśmy pielęgnować w tej grze, to się ceni. Dzięki i Pozdrawiam!
co tu o mnie mówić? Furiat i awanturnik, ale grający tylko dla dobra sojuszu :)
To, ze mnie nie znasz to nic-można zaległości nadrobić:p
Co do Azira-top1 obrońców nie jest znikąd, wysyła sporo deffa-logicznie myśląc. tak czy owak okupek nie utrzymują bo grają w mniejszości, ale i tak szacun, ze próbują :)
Nie musicie się lubieć, ale szanujcie wysiłki przeciwnika:)
sam często prowokuje, ale szacunek zachowuje. bądź co bądź to nadal tylko gra i "sportowa rywalizacja":)
 

DeletedUser29546

Guest
Hahahah, Johnaldinio jak to jest sarkazm z Azirem to trafiłeś w dziesiątkę ;)
 

DeletedUser23685

Guest
co tu o mnie mówić? Furiat i awanturnik, ale grający tylko dla dobra sojuszu :)
To, ze mnie nie znasz to nic-można zaległości nadrobić:p
Co do Azira-top1 obrońców nie jest znikąd, wysyła sporo deffa-logicznie myśląc. tak czy owak okupek nie utrzymują bo grają w mniejszości, ale i tak szacun, ze próbują :)
Nie musicie się lubieć, ale szanujcie wysiłki przeciwnika:)
sam często prowokuje, ale szacunek zachowuje. bądź co bądź to nadal tylko gra i "sportowa rywalizacja":)

I tutaj mogę zostawić pod tym postem łapkę w górę, bo wreszcie nie przypisujecie wszystkiego do tak zwanego płaczu. Próbować próbujemy i próby będą, bo te podboje są dość ciekawe, jedynie irytujące jest podsyłanie 300k deffa na te okupacje, bardziej niż odbijanie w kilkadziesiąt osób :p

A co do moich PW to owszem roztrzaskałem sobie deffa by nabić PW, bo skoro odpaliłem sobie zmysły na nocne i poranne polowanie mitów i ogni to czemu by tego w 100% nie wykorzystać? A wszystkim, którzy twierdzą, że zmówiłem połowę świata do nabijania tego polecam serdecznie maść na ból dupy :) wystarczy logicznie pomyśleć i polatać tu i tak, a jak się ma niepotrzebny off czy deff to dlaczego miałbym go sobie nie rozbić? W końcu to korzyść dla mnie i element strategii o której mówicie cały czas jak robiliście tą koalicję całą, dyplomacja to ważny element gry, otóż tak, wszystko co przyniesie ci korzyść jest dobre :)

Natomiast top5 obrońców już wcześniej byłem, tak więc serdecznie polecam maść na ból dupy memory i jak dobrze polatasz to też możesz sobie ładne PW nabić ja ci nie bronię ;) a to w jaki sposób mnie nie obchodzi, tak jak ten ranking mam go w 4 literach powiem tyle :) jakoś trzeba sloty nabijać, a jak na nasze okupki są podsyłane setki tysięcy offa no to nie ma tu zbyt wielu PW, natomiast wszędzie w okolicy murki i przy kolonie ok, ale jeżeli chodzi o nabijanie PW to jest tu martwy punkt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29546

Guest
Trochę się pośmiać już nie można
smiley_emoticons_lol.gif

"wystarczy logicznie pomyśleć i polatać tu i tak, a jak się ma niepotrzebny off czy deff to dlaczego miałbym go sobie nie rozbić?"
Trochę rozbić niepotrzebnego offa i deffa i 300k PW jest w jeden dzień, dużo tego niepotrzebnego deffa masz :D
 

DeletedUser23685

Guest
Trochę się pośmiać już nie można
smiley_emoticons_lol.gif

"wystarczy logicznie pomyśleć i polatać tu i tak, a jak się ma niepotrzebny off czy deff to dlaczego miałbym go sobie nie rozbić?"
Trochę rozbić niepotrzebnego offa i deffa i 300k PW jest w jeden dzień, dużo tego niepotrzebnego deffa masz :D

150k już mialem i byłem w topce obrońców, więc nie wiem co chcesz tym sposobem osiągnąć a na zmysłach inaczej liczy, zresztą co ja ci sie mam niby tłumaczyć :p mam w 4 literach co sobie myślisz tym bardziej, że twoja gra też nie jest na najwyższym szczeblu, a jesteś pierwszym by komentować cudzą gre, cóż nic nie znaczące małe pieski szczekają najgłośniej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Azir-Ty się po prostu sprowokować mi dałeś, od początku miałem to na celu :p
wysylane wiadomości, gdzie miałem 100% pewności, że do Ciebie dojdą skutkowały atakami od Was, a to dla nas łatwe pw:)
napalikowaliśmy za pw zdobyte na Was i tyle:) poza tym zawsze powtarzałem, ze do Ciebie osobiście nic nie mam, na innych światach możemy grać razem (albo i nie), tutaj gramy przeciwko sobie i z tego co wiem to się nie zmieni:)
Już dostałem co chciałem i można wrócić do normalnego tonu rozmowy :D
tak czy owak graty za 1 :)
 

DeletedUser22713

Guest
A jak to jest odbijać w co najmniej kilkadziesiąt osób odbijać okupację deffowaną w 80% przez 5 graczy? ;) Dla mnie troche żenada

I czemu pod swoim prawdziwym nickiem nie wbijesz na FO? Chciałbym wiedzieć z kim tutaj koresponduję :V
ok następnym razem może wyznacz 5 osób z drugiej strony, którym pozwolisz odbijać żeby było ,,honorowo". faktycznie współpraca wewnątrz sojuszu i łapanie pw to żenada, wnieś propozycję o likwidacje sojuszów na grepo żeby było uczciwie
 

DeletedUser14542

Guest
ok następnym razem może wyznacz 5 osób z drugiej strony, którym pozwolisz odbijać żeby było ,,honorowo". faktycznie współpraca wewnątrz sojuszu i łapanie pw to żenada, wnieś propozycję o likwidacje sojuszów na grepo żeby było uczciwie
oni nie utrzymają okupki jak by 2 osoby odbijały :)
 

DeletedUser23685

Guest
oni nie utrzymają okupki jak by 2 osoby odbijały :)

hah śmieszny jesteś ;) i nadal nie znam twojego nicku z gry, czemu tak bardzo boisz się go wyjawić? Co do odbijania jak podbijałem gracza oski2 poleciał top1 gracz imperium, miśki i cała reszta imperium i nie odbili ;)
 

DeletedUser29562

Guest
Azir 99 szkoda że na PW piszesz co innego.Do mnie w prywatnej wiadomości napisałeś że rozbiłeś trochę nie potrzebnego off swojego oraz kolegów.Tutaj przyznałeś się że rozbiłeś też nie potrzebnego deffa(??)
Założmy niech Ci już będzie że 150k nabiłeś na harpiach wrogów.Jednak pozostałe 250k po podzieleniu przez twój bonus z wczoraj czyli 5 oznacza że rozbiłeś 50k wojska w przeliczeniu na obywateli.Czyli około 15 pełnych miast wojsk.Coś dużo tych zbytków.

Teraz też rozumiem że ty klepiesz offa i deffa do rozbicia dla swoich kolegów żeby odwdzięczyć się im za to że oni pomogli Ci nabić punktów na sloty?
Czy niekoniecznie i tylko Tobie należą się takie przywileje? ;)

Nie jesteś żadnym geniuszem z tym rozbijaniem wojsk bo to od dawna było powszechne u niektórych tuzów grepolis
Też mógłbym tak zrobić ,ale nie mogę bo mi honor nie pozwala.Jak mogę rozbić swój cały deff kiedy przy evencie sojusz potrzebuje mojego deffa na okupację?
Po za tym co to za radość.Ja tam mam przyjemność jak wbiję się Unnamedom(których pozdrawiam i osobiście nic nie mam do nich, mało tego życzę im jak najdłuższego trwania na tym świecie bo bez nich bym się zanudził :D) w full off i zerknę na przyrost Pw.


Przykre jest to że dostajesz blaszki za bycie najlepszym wojownikem danego dnia mimo że słowo w twoim wypadku "wojownik" jest kolosalnym nadużyciem.Później wejdziesz na nowy świat i tymi blaszkami będziesz się szczycił i zachwycał swoimi osiągnięciami nie świadomych słupów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry