Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21224

Guest
Czemu zaznaczyłeś Kawoszy i 4 fun na zielono ? Skoro prowadzą wojnę ?:d
 

DeletedUser18159

Guest
Prawda jest taka, ze imperium bez wsparcia kawoszy i reszty koalicji, nic nie znaczy... Tam jest raptem kilku graczy ogarniętych i potrafiących grać, a reszta to statyści.
 

DeletedUser29022

Guest
No i Imperium dziś poległo... Taka akcja, na taką skalę, na taki maluteńki sojusz... wysłane 18 kolonów na 4 graczy... i???
...i świniaki wygrały 18-0.... HAHAHAHAHAHA...
A najlepsze w ich wykonaniu, to bicie po własnych wsparciach, w tym są mistrzami niezaprzeczalnymi...

Wesołych świąt...
Odświeżam, bo temat poszedł w stronę mapy :D
 

DeletedUser23685

Guest
Czy tylko mi się wydaje dziwne, że my musimy mieć ponad 5 milionów na odblokowanie wszystkich celów społecznościowych, a na przykład taki sestos tylko 2? Natomiast oropos jeszcze mniej i gdzie tu logika jest? Inne światy cele społecznościowe swoje pierwsze cele mają odblokowane i jutro pewnie 2 będą, a my jak dobrze pójdzie do za 2 dni pierwszy, a jak szczęście dopisze to za tydzień drugi, a jak 3 odblokujemy to chyba cud będzie
 

DeletedUser29022

Guest
Nie jestem z Imperium i nic nie wiem o tej akcji, więc pisanie że to cała koalicja nie dała rady jest kolejną częścią propagandy.
Kurcze już chyba te grepo mi totalnie wzrok popsuło, bo ja tam nie widzę żadnego słowa koalicja
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser21224

Guest
Prawda jest taka, ze imperium bez wsparcia kawoszy i reszty koalicji, nic nie znaczy... Tam jest raptem kilku graczy ogarniętych i potrafiących grać, a reszta to statyści.

Kawoszy niedługo nie będzie ... Podobno ich założyciel ma sojusz i grę w czterech literach.. Grają sami sobie. Zbierajcie tych lepszych i się sytuacja trochę zmieni :)
4fun już nie ma z kim walczyć a Kawoszy wrogiem raczej nie mogą nazwać
 

DeletedUser28410

Guest
Zaznaczenie - 4Fun - tym samym kolorem co Imperium i Caffe to chyba nie do końca przemyslany pomysł...
 

DeletedUser25760

Guest
Amelka piszczy wśród pisanek
ma na głowie kwiecia wianek
Podmuch wiosny na jej skroni
i kurczaczka ma na dłoni
Obok baranek w trawie figluje
i Wielkanoc nam zwiastuje
Zajączek baziami strzela z procy
i życzy wszystkim radosnej Wielkanocy
Sojusz Why So Serious?
1.jpg
 

DeletedUser

Guest
Kawosze połączeni z Imperium, czy w końcu ruszą jakieś ciekawsze wojny i biedne bananki sobie odpoczną? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziemy po krótkiej przerwie.. ;D
 

DeletedUser23685

Guest
Kawosze połączeni z Imperium, czy w końcu ruszą jakieś ciekawsze wojny i biedne bananki sobie odpoczną? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziemy po krótkiej przerwie.. ;D

Fuzja nie rozwiązuje problemów, tereny i fronty pozostaną takie jakie były, a jak oni chcą przeprowadzić fuzję to zaraz będą 3 sojusze doliczając akademie imperium, ciekawe wojny mówisz? Tutaj nie ma ciekawych wojen, gorsze dno można chyba tylko na sestosie uraczyć, ale w końcu kogoś w tej koalicji szlak trafi, bo taka gra zanudza na śmierć
 

DeletedUser23685

Guest
ImperCaffe
ImperCoffee II


Hmm ciekawe czy te dwie nazwy zostały umyślnie tak zrobione ^^
 
Do góry