Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29689

Guest
Azir ktoś wam zakazał zapraszać innych ?

Pilipek, ja to cisnę beczke bo Azir daje się łatwo prowokować i piszę jakieś długie liściki w których czytam tylko początek i końcówkę xd.
 

DeletedUser25816

Guest
tak się kłócicie i kłócicie i co z tego macie ? ani satysfakcji ani żaden z was się wzajemnie nie rozbierze a z własnego doświadczenia wiem że takie grożenie "przyjdę i cię rozbiorę", "choć na front się pobawimy" itd itd itd kończy się tym że ... to tylko obietnica.
cicho przynajmniej forum trochę ożyło
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser29689

Guest
Jak ktoś umie i mógłby zrobić mape całego świata to byłbym wdzięczny :3
 

DeletedUser25760

Guest
Zdjęcie niekoloryzowane..długie włosy..miseczka C czarne włosy..biała róża..wygodne łóżeczko..można by powiedzieć..dziewczyna ideał :D
 

DeletedUser29546

Guest
Musicie Azira zrozumieć, Egoistyczni sojusznicy nie chcą już wojsk dla niego rozbić, a w rankingu pw spada :/ to i z humorem nie jest najlepiej
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser27743

Guest
Musicie Azira zrozumieć, Egoistyczni sojusznicy nie chcą już wojsk dla niego rozbić, a w rankingu pw spada :/ to i z humorem nie jest najlepiej
smiley_emoticons_afraid.gif
Nie chce go bronić ale widzę że przez jego posty wszyscy skupili sowją uwagę na nim przez te rozbijanie, gdzie w top nie znajdzie się osoba która tego nie robiła.
 

DeletedUser27743

Guest
Iglaa to kiedy idziesz do tych prosiaków??
Ohoho widzę że zabolały moje biremki :D Pierwszy raz im podesłałem coś i już skamlą haha. Spokojnie to co tam podesłałem to tylko była 1/3 tego co mam :D
Wiesz niedługo poślę paliki jeszcze na lewy gorny róg w okolice WSS. Tam też się pobawię :D Zaproponujesz mi tam przejście?
Ps. Czemu koledze nie pomogłeś, a czas na wejście na FO znalazłeś by ponarzekać że ktoś pomógł 30 osobowemu sojuszowi? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
haha że co ? ból dupy miałbym mieć o to że nie ostałem koronki a ty tak? haha za grosz ambicji i charyzmy chyba nie masz skoro wolisz bobować se cały świat,patrząc jak inni się leją
smiley_emoticons_lol.gif

Czyli tak jak ty teraz? Na prawdę darujcie sobie, bo to już śmieszne się robi hipokryzją już to forum doszczętnie śmierdzi :V

Memory tak się składa, że dzisiaj przywaliłem mitami i ogniami w okupację caffe i zobyłem trochę PW, za 3 dni pewnie będzie znowu okupacja przygotuję sobie na tą okazję z 10 paczek mita i wszystkie małe pieski jak ty znowu będą skomleć, że rozbijałem sobie wojsko o siebie :V twoja gra na festynach też nie wydaje się być szczytem możliwości gracza

Koalicja wygrała świat i zbuduje 7 cudaków przerzucając po kolei ludzi i będzie to miało miejsce we wrześniu tak więc oczekujemy tego wszyscy z zniecierpliwieniem, a wszelkie spory i dyskusje tutaj sa bezcelowe, bo ograniczają się one do bólu dupy tylko i zaczyna to być śmieszne powoli:) po cudakach pewnie mnóstwo osób walnie szaraki i przestanie tutaj grać i będzie to najszybciej zamknięty świat w historii grepolis, stawiam na półtora miesiąca w porywach do dwóch
 

DeletedUser22713

Guest
Ok Azir, skoro tak wszystko wiesz to dawaj
który sojusz wygra świat Rizinia? :)
 
Do góry