Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Nie, o wyniku wojen i o tym jak dany front wygląda decyduje de facto stosunkowo niewielka grupa graczy, którzy są w stanie zrobić różnicę, bo mają czas, chęci, zawziętość, którzy umieją zrobić synchro, którzy nie tracą miast (bo umieją dobrze robić cofki, kliny, budować konto). Na graczach, którzy nie wstają na nocne alerty, którzy kolejkują paczkę wojska tydzień itd. nie zbudujesz frontu, który nie tylko się utrzyma, ale i przede wszystkim ruszy do przodu. Naszą przewagą jest nie tyle liczebność, bo w liczbie graczy misie vs. unnamed i bro jest de facto 1-1, tylko jakość naszych graczy.
 

DeletedUser25760

Guest
Z tą jakością delikatnie przesadzasz..wielu od was zostało przeze mnie ustrzelonych..wielu ma stałe pory dnia kiedy ich nie ma..a uwierz mi..potrafię to wykorzystać..:D
 

DeletedUser23053

Guest
przesadziłeś z tą liczebnościa - nas gra aktywnie 8 osób na froncie, u Was trzy razy tyle a wliczając nocników dalekiego zasięgu to nawet więcej
 

DeletedUser23323

Guest
No sam nie wiem może po prostu założy rękawice? :) jest was 3 sojusze+***FREEDOM FIGHTERS***, więc z góry macie przewagę, no i na nocne obstawy latają również misie lub też dłuższe odbijanie, ale jeszcze będziemy widzieć jak się wszystko potoczy, ja tanio skóry nie sprzedam

Tak więc Vari na dłuższą mete wygracie prawdopodobnie, bo sama ilość robi swoje, więc nie masturbuj się tutaj tak zbytnio, bo większość zapamięta tych, którzy walczyli (w pełnym tego słowa znaczeniu), a nie tych co zdobyli plastikowe koronki ;P Ja przynajmniej mam frajdę, bo mam kogo tłuc i ma kto mnie tłuc i PW ładnie idą i mam jakąś zabawę z tego, a teraz bedzie jeszcze większa, chociaż nikomu gry nie narzucam jak ktoś chce cuda stawiać i do tego dąży to proszę bardzo, jedni mają zabawe z walki, a drudzy z budowania domków, grunt to mieć satysfakcje z gry i czerpać z niej przyjemność, śmiałbym się jakbyście nie wygrali, bo zamkniecie nas z 2 stron w końcu, ale mnie to sie podoba nie mamy żadnych paktów i dużo wojen, powiem ci tak każdy Jeleń pokaże rogi, ale nie każdy jaja :)

Jedyne sojusze zdolne do jakiejkolwiek walki w tej chwili to my i THE KINGSLAYER BROTHERS i walka jest pomiędzy trupą, a dwoma caffe+FF oraz KINGSLAYERAMI vs dwa soje misiów

od top8 w dół nic nie ma w zasadzie co jakkolwiek by chociaż próbowało poprzeszkadzać, The Iron Lady buduje domki na m65 teraz i sie trzymają od tego z daleka także mamy top1,top2,top3,top5 vs top4,top7, jedynie piwosze coś tam jeszcze działają, a różnica punktów między top8, a top9 już pokazuje tylko jak martwy jest ten serwer w tej chwili, bo liczba aktywnych graczy maleje, a od 20 strony dopiero uraczymy graczy mających powyżej 10 miast, a 10 wiosek nie uważam za jakiś wyczyn, więc można powiedzieć, że 600 tutaj coś gra, a może 400-500 gra aktywnie więc serwer martwy jest już lepiej mi sie grało na idalium jak trzeba było robić jako bufor dla zrzęd tam przynajmniej były sojusze, bo to jak tu się przedstawia top15 to żenada jest



TIL buduje domki na 65 morzu ?
A Azirku już zapomniałeś jak bez słowa rozwiązałeś pakt z TIL i zaatakowałeś?
Dokładnie sam pozbawiłeś się sojusznika. :p
I jak ktoś słusznie zauważył skutecznego bufora przed kawoszami.


nie wiem czy sam taki mądry byleś, czy taki był wasz układ z prosiakami - nie wnikam, bo to już teraz nie ma znaczenia
w każdym razie TIL choć miał silną obsadę i mógł miesiącami trzymać front z kawoszami
nie dałby rady kiedy zbudowałeś z psycholami przeciwko nam koalicje na tyłach.
 

DeletedUser22713

Guest
Kocie - jak już piszesz ze nie z całym naszym sojuszem a z topką, to wspomnij że nie cały sojusz Unnmed podjął walkę a jakieś 3 osoby :)

Mazak - jasne, nie jesteśmy robotami żeby nigdy nie zostać ustrzelonym. Ty dzisiaj rano również zostałeś, wiec raczej normalna sprawa.
 

DeletedUser22713

Guest
500 defa na murze 0, dodając proce to już 600
po ulicy wojo nie chodzi, a świadczy po prostu o tym że nie zawsze można zareagować ;)
 

DeletedUser23685

Guest
TIL buduje domki na 65 morzu ?
A Azirku już zapomniałeś jak bez słowa rozwiązałeś pakt z TIL i zaatakowałeś?
Dokładnie sam pozbawiłeś się sojusznika. :p
I jak ktoś słusznie zauważył skutecznego bufora przed kawoszami.


nie wiem czy sam taki mądry byleś, czy taki był wasz układ z prosiakami - nie wnikam, bo to już teraz nie ma znaczenia
w każdym razie TIL choć miał silną obsadę i mógł miesiącami trzymać front z kawoszami
nie dałby rady kiedy zbudowałeś z psycholami przeciwko nam koalicje na tyłach.

Hmm koleżanka widzę od TIL jest :) Nie potrzebny jest mi sojusznik, który chce tylko grozić i dominować :) ja byłem gotów obsadzić nawet swoich graczy najaktywniejszych na m45 oraz graczy psycho

Ale pani melle cóż nie wiem czy każdy ją zna jej się marzy rządzenie każdym żelazną ręką co niestety się jej nie udało,a po rozmowach na tsie było czuć od niej straszną hipokryzję, cytuję:

- No dostajemy tutaj od Imperium troche po dupie, a z kattegat mamy pakt, bo to nooby, ale nie mamy slotów aby ich przejąć, więc są na tyłach i klepią nam deffa
- Ja to rozumiem, ale my musimy mieć co lać, a skoro to są nooby to ich przejmiemy i będziecie mieli silnego sojusznika na tyłach
- Żadnej wioski im nie weźmiecie, bo to nasi sojusznicy i musicie się zdecydować teraz, bo jak nie klikamy czerwony krzyżyk i nasi gracze się nudzą i zawsze mogą z wami przyjść powojować

I tutaj hipokryzja jest taka "Dostajemy po dupie od imperium, nie mamy slotów", a następnie rozmowa obiera kompletnie inny kierunek "Nasi gracze się nudzą i zawsze mogą przyjść z wami wojować"

I nie mów mi, że bez słowa, bo napisałem waszemu dyplomacie o tym, który nie wiem czy wam przekazał, bo teraz chyba na urlopie siedzi i jest nowy, ale napisałem, że nie chcemy słuchać tych hipokryzji, bo to zabawa i jak budujemy coś to na dobrych relacjach i nikt tej pani nie będzie lizal stup, a mniemanie o siebie to ona ma dość wygórowane

Podoba mi się twoje stwierdzenie "Zaatakowaliście", popatrz na statystyki żadnej wioski wam nie zabraliśmy prócz jednej i to chyba po 2 tygodniach od wypowiedzenie, bo leżała w naszej strefie wpływów, to była zwykła formalność i odpowiedziałem na jej warunki, nie odpowiadało nam paktowanie z ich paktowiczem w postaci bobów na tyłach to zerwaliśmy pakt i rozebraliśmy natomiast TIL nikt z nas nie tknął
 

DeletedUser23685

Guest
Więc po rozmowach na tsie odczułem zażenowanie całą sytuacją i wyszło tak, a nie inaczej
 

DeletedUser29689

Guest
Azir pukam do twoich bram, jak obiecałem tak jest ;p, jutro pewnie będziemy sąsiadami na twoim terenie ;p
 

DeletedUser23685

Guest
Azir pukam do twoich bram, jak obiecałem tak jest ;p, jutro pewnie będziemy sąsiadami na twoim terenie ;p

Spoko cieszę się ;P wasze ataki po 10 ogni i taktyka atak/cofnij, atak/cofnij też jest całkiem niezła miałem kilkaset powiadomień o atakach na apce :) No ale walka obejmuje nas 2 jak napisałeś będziesz tłukł mnie osobiście, więc czekam na to, moje kolony do ciebie nie będą deffowanie, a twoje do mnie odbijane nie będą przez nikogo poza mną i jestem ciekaw jaki wtedy kozak będziesz, bo powinieneś się dostosować do słów, które sam mówisz, a ja jestem bardzo skłonny do walki 1 v 1 bez ingerencji nikogo z boku, zweryfikujemy jak mocny jesteś :)
 

DeletedUser23053

Guest
A po wczorajszej akcji chcę pogratulować Marcinowi 20005 tak ładnie to zgrał, że byłem bezradny. Synchro wyższej kategorii uwzględniające nie tylko atak na miasto ale i czasy kolonów do innych miast. Chapeaux bas.
 

DeletedUser14542

Guest
A po wczorajszej akcji chcę pogratulować Marcinowi 20005 tak ładnie to zgrał, że byłem bezradny. Synchro wyższej kategorii uwzględniające nie tylko atak na miasto ale i czasy kolonów do innych miast. Chapeaux bas.
Tak jak Kot wspomniał jakość
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser25760

Guest
Wasze przekonanie przypomina mi Hitlerowską ideologię..robicie z siebie jakiś nadludzi..chociaż w rzeczywistości jest inaczej..to że kilka osób od was coś potrafi..nie znaczy że ten sam poziom umiejętności ma reszta sojuszu..chcecie mieć jakość to zbudujcie sojusz tylko z tych zdolnych złożony..i wtedy o jakości rozmawiajmy..
 

DeletedUser14542

Guest
człowiek uczy się całe życie.
Ja dalej nie potrafie grać w tą gre :)
 
Do góry