Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
Wasze przekonanie przypomina mi Hitlerowską ideologię..robicie z siebie jakiś nadludzi..chociaż w rzeczywistości jest inaczej..to że kilka osób od was coś potrafi..nie znaczy że ten sam poziom umiejętności ma reszta sojuszu..chcecie mieć jakość to zbudujcie sojusz tylko z tych zdolnych złożony..i wtedy o jakości rozmawiajmy..
stwierdzenie że nasz sojusz jest lepzy od Waszego przypomina ci hitlerowską ideologię, gratuluję.
dla ciebie więc jak np. trener zespołu piłkarskiego stwierdzi że jego zespół jest lepszy i jest faworytem to robi ze swoich zawodników nadludzi i nawiązuje do Hitlera. Brawo, brawo!
 

DeletedUser25760

Guest
stwierdzenie że nasz sojusz jest lepzy od Waszego przypomina ci hitlerowską ideologię, gratuluję.
dla ciebie więc jak np. trener zespołu piłkarskiego stwierdzi że jego zespół jest lepszy i jest faworytem to robi ze swoich zawodników nadludzi i nawiązuje do Hitlera. Brawo, brawo!
Nie...wasze przekonania mijają się z prawdą..;)
 

DeletedUser23323

Guest
Azir pukam do twoich bram, jak obiecałem tak jest ;p, jutro pewnie będziemy sąsiadami na twoim terenie ;p

pukaj pukaj
należy mu się, schował się za naszymi plecami i ugryzł podaną mu rękę
jak tylko wydawało mu się, że już może
 

DeletedUser23685

Guest
pukaj pukaj
należy mu się, schował się za naszymi plecami i ugryzł podaną mu rękę
jak tylko wydawało mu się, że już może

Nie rękę, a żelazną dłoń jak już i wam nic nie zrobiłem, przejąłem po prostu bobów zwanych kattegat, bo mieliśmy po kilkanaście wiosek i potrzebny był szybki rozwój. ale ty zawsze masz swoje teorie spiskowe wyssane z palca szanowna pani melle, niesamowite jak fakty potrafisz przekręcać ty to masz chyba już w genach po prostu. Ja byłem skłonny się dogadać, ale w 4 litery nikomu wchodził nie będę, a to że tobie po prostu marzy się innymi rządzić i pomiatać z czego jesteś powszechnie znana z innych światów to sorry w takich relacjach nikt nie będzie grał, naucz się budować relacje między ludzkie i potem podejmuj się dyplomacji, bo jak myślisz dlaczego tych co napisałaś w profilu jako zdrajców nie chcą już z tobą grać?
 

DeletedUser23323

Guest
Nie rękę, a żelazną dłoń jak już i wam nic nie zrobiłem, przejąłem po prostu bobów zwanych kattegat, bo mieliśmy po kilkanaście wiosek i potrzebny był szybki rozwój. ale ty zawsze masz swoje teorie spiskowe wyssane z palca szanowna pani melle, niesamowite jak fakty potrafisz przekręcać ty to masz chyba już w genach po prostu. Ja byłem skłonny się dogadać, ale w 4 litery nikomu wchodził nie będę, a to że tobie po prostu marzy się innymi rządzić i pomiatać z czego jesteś powszechnie znana z innych światów to sorry w takich relacjach nikt nie będzie grał, naucz się budować relacje między ludzkie i potem podejmuj się dyplomacji, bo jak myślisz dlaczego tych co napisałaś w profilu jako zdrajców nie chcą już z tobą grać?

dogadani już byliśmy Azirku zanim nie wykiwałeś nas
poczułeś się bezpiecznie za naszymi plecami i zacząłeś kąsać od tyłu
nie przewidziałeś jednego - że możemy się wycofać
i strzeliłeś sobie w stopę dyplomato
 

DeletedUser23053

Guest
nigdy nie pisałem że nie potraficie grać. Są zawodnicy z pierwszego składu - podejmując analogię Lecha, choć nie jest ona trafna do końca - i są chłopcy do podawania piłek. Wygrywacie przede wszystkim tym, że macie armię pomagaczy, którzy do walki się niespecjalnie nadają, ale do nękania i wspierania i owszem.
Żeby było jasne. Nie narzekam. Jak ktoś chce wygrać świat musi pozbierać co się tylko da i nic dziwnego, że zbiera. Mnie już taka gra nie bawi dlatego wole grać nawet na straconej pozycji i przestać gdy mnie przestanie to bawić niż przykleić się do silniejszych i "zdobyć" koronkę.
Dlatego analogia Lecha jest nie trafiona, bo nie zdarza się aby w trakcie meczu połowa słabszej drużyny przeszła do silniejszej i odtąd grali w 17 na 5.
Kot pisze o jakości. Ta gra jest prosta i w zasadzie sprowadza się do papier - kamień - nożyce. Szkoda, że nie prowadzę od początku statystyki ubitych kolonów z podziałem na graczy, a jest już materiał bo uzbierało się ponad 150 (62 zbitych atakiem i 89 sklinowanych). Są tam klocki graczy o bardzo ubogim arsenale pomysłów na atak (najprawdopodobniej grających głownie na nowym podboju). Są klocki graczy, którzy wysyłają śmiecia na zasadzie "a może ustoi" i są też kolony "topki" zatopione w trakcie regularnych akcji. Nie ma prostej zależności między jakością, a skutecznością.
Przy polowaniu z nagonką jakie urządzacie zawsze decydujące znaczenia ma masa bo w efekcie najlepsza nawet technika musi ustąpić przed rzężeniem serwera i skokowym, półminutowym odświeżaniem. To w końcu zabije te grę.
Nic nie pomoże zmniejszony limit w sojuszu bo grałem kiedyś na świecie, w którym twórca Angels, założył Imperium Romanum. Jak kończyłem to ponumerowane były od I - V. Gdyby było trzeba pojawiłyby się kolejne numery.
Już po Kalidonie gdy raporty z ataku na cudaka schodziły do 0.41 pisałem z suportem o konieczności wprowadzenia albo zmian sprzętowych albo programowych żeby ten problem zlikwidować. Niezmiennie od roku dostaję odpowiedzi w stylu komisji smoleńskiej - "wkrótce", "niebawem".
Nie sądzę aby cokolwiek InnoGames w tym kierunku zrobiło bo jedynym sensownym rozwiązaniem jest zmniejszenie akwenu i liczby graczy na serwerze a dopóki my gramy na takich warunkach jakie teraz są nie mają żadnej motywacji aby to zrobić ( w końcu mniej graczy mniejszy przychód).
 

DeletedUser25816

Guest
mi się już na nich sloty skończyły
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser28011

Guest
Bez przesady, to jedyny sojusz na tym serwerze, który jak na razie podjął walkę z naszą TOPką, reszta się rozpadała po maks. kilku dniach, większość de facto nie podjęła walki.
Żebyś ty sierściuchu potrafił jeszcze walczyć to bym zrozumiał twoje słowa,ale te twoje śmieszne bobowe taktyki w pewnym czasie stracą sens bo uwierz mi, większość graczy chce walczyć niż siedzieć i patrzeć w monitor( a tam zielono i niebiesko), wreszcie sie zbuntują i pójdą powalczyć. A ty sam zostaniesz ze swoimi surowcami bo przecież poco ci wojsko? :p:p:p:p:p:p:p:p.


A i vari Kruger podobno postawiłeś 200 palików wow ja postawiłem przez 4 tyg z 150 i nikt o tym nie mówi:(:(:(:(:(:(
o_O
 

DeletedUser22713

Guest
Żebyś ty sierściuchu potrafił jeszcze walczyć to bym zrozumiał twoje słowa,ale te twoje śmieszne bobowe taktyki w pewnym czasie stracą sens bo uwierz mi, większość graczy chce walczyć niż siedzieć i patrzeć w monitor( a tam zielono i niebiesko), wreszcie sie zbuntują i pójdą powalczyć. A ty sam zostaniesz ze swoimi surowcami bo przecież poco ci wojsko? :p:p:p:p:p:p:p:p.


A i vari Kruger podobno postawiłeś 200 palików wow ja postawiłem przez 4 tyg z 150 i nikt o tym nie mówi:(:(:(:(:(:(
o_O
Jakiś noname który ukrywa się pod innym nickiem albo nie gra na tym świecie, nawet nie można się odnieść do jego gry...
 

DeletedUser26320

Guest
Żebyś ty sierściuchu potrafił jeszcze walczyć to bym zrozumiał twoje słowa,ale te twoje śmieszne bobowe taktyki w pewnym czasie stracą sens bo uwierz mi, większość graczy chce walczyć niż siedzieć i patrzeć w monitor( a tam zielono i niebiesko), wreszcie sie zbuntują i pójdą powalczyć. A ty sam zostaniesz ze swoimi surowcami bo przecież poco ci wojsko? :p:p:p:p:p:p:p:p.


A i vari Kruger podobno postawiłeś 200 palików wow ja postawiłem przez 4 tyg z 150 i nikt o tym nie mówi:(:(:(:(:(:(
o_O

Akurat jego poziom widziałem na nie jednym świecie i zawsze był czołowym graczem swojego sojuszu a Ciebie sobie jakoś nie przypominam :)
 

DeletedUser29689

Guest
Azirku zrób sobie zdj wysp na pamiątkę, dzisiaj przybywam ja ale uważałbym na Górę która jeździ jak już zawitamy we dwoje to zrobimy z tb to co Joffrey z Eddardem Starkiem
 
Do góry