Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Ale ja mialem max 30.h urlopu :D
Praktycznie od razu jak moglem to wrocilem do gry :D
Zmotywowal mnie nocny kolon od pana pasuastego ma 30 sek przed poczatkiem urlopu :D Dziewczyna nie byla zadowolona, ale przebolala:)
Powiem Ci tak miedzy nami, ze kolon z pegazami i deffem to kiepski pomysl na bonus nocny :D
 

DeletedUser23053

Guest
"Powiem Ci tak miedzy nami, ze kolon z pegazami i deffem to kiepski pomysl na bonus nocny "

doskonały jesli spodziewał się kontry off
 

DeletedUser28998

Guest
Najwieksza beka jest z Ciebie od kilku miesiecy:)
Pasiasty-gracz wss, ktory podburzal do wojny, delikatnie przycisnelismy wss i... i pasiasty w ramach frustracji posze na FO jakie to imper jest slabe:) cos Ci powiem: poza piwoszami i ns nie ma tutaj dla nas zagrizenia:)
Fajt, imper to zlepek ludzi, nie wszedlem tutaj z ekipą zadna, posciagalem kilku starych znajomych jak juz swiat wystartowal, a dzieki Ramzesowi doszlo jeszcze kilku z ktorymi stracilem kontakt. Tak czy inaczej tyle Ci zostalo: ponarzekac, kronika, imper -wszystko bleee bo dupiasty nie umie nic ugrac.
Z chcecia oddalbym zwyciestwo piwosza i ns, za to,.ze zamiast gadac podbijaja nasze miasta, no ale... niestety nie mozna:/
Reansumujac: poskacz jak cos nam podbijesz, tylko wybierz ambitny cel:) potrafisz, wierze w Ciebie!
spoko loko
piłka w grze ;)
 
No o tym mowie, jedynie Wy stanowicie zagrożenie, a My zwyciestwa nie oddamy:)
Reansumujac: spodziewam sie wyrownanej walki!
No i powodzenia przy dzisiejszych bitwach:)
Widze, ze sporo pw sie posypie dla obu stron konfliktu

"Powiem Ci tak miedzy nami, ze kolon z pegazami i deffem to kiepski pomysl na bonus nocny "

doskonały jesli spodziewał się kontry off
Miesznae wojska na czerwonych wyspach:) taka zasada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na tą chwilę John jesteście 60k ogni w plecy
smiley_emoticons_smilenew.gif
a do końca okupacji jeszcze daleko
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Nie spodziewaliśmy się tak zacnej imprezy
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser23053

Guest
Ramzes, a Ty jak piszesz te wiadoości do graczy i rozdajesz korony to informujesz, że chodzi o słowackie korony?
 

DeletedUser23053

Guest
Jakie to niech R4mzes Ci powie.
jeden poszedł taki co nawet ani razu w podziękowaniach nie zaistniał, reszta wkleja na forum i mamy tematy do żartów
 

DeletedUser27770

Guest
Pokrzyczał na FO, stracił miasta to co mu pozostało - pisać po ludziach żeby dołączyli do nich żeby więcej miast nie stracił :D potem bd pisał jak to poprzejmował całe wyspy (tylko nie dokończy w jaki sposób haha)

Jonaldinho 500 hopków to jest ten Twój mieszany ląd? Jak chcesz to zaraz Ci znajdę szpiega z tego dnia :] a raczej chyba sie pomyliłeś bo to właśnie mój kolon był mieszany .. szerki, procki, hopki i pegazy .. ale co tam ja się nie znam :D i po co Wam przejmować miasta jak można takie pw przerobić na Was (nawet na tych murkach 25). Nie mam slotów na Was bo przez wakacje jest tyle przejęć wewnętrznych, że szok :D chociaż ponad 100k pw do przerobienia xd oczywiście dzięki Wam :*

Poza tym jest już Was tylu a jakoś ani jeden kolon na mnie nie polecial :( jedynie z kontr ktoś coś trafi u mnie xd

Poza tym co Ty mi bd mówił co i jak jak masz 2x mniej pw i tylko na festynach jedziesz xd mówisz do mnie komu z Was (ogarniętych) wjadę kolonem .. a komu Ty wjechałeś? bo jakoś tak ehm nie widzę ale to może to ta ślepota od alkoholu :D ja tylko napisałem jak ten świat wygląda - Piwosze - skład dobry, mały i sklepany i Wy - zlepek 10 sojuszy :D czemu tacy nie byliście przed eventem? Tylko miasto za miastem traciliście :D to raz 60 tys ogni, następnym niecałe 50, jakieś mity a miasta nie odbite. Co to się wtedy działo? 200 graczy nie mogło sprostać 15 (bo 3/4 u nas na urlopach) .. no dobra, jeszcze Sygnały nas wspierały, macie farta, było 200 vs 80 hahah
 
na razie nie zszedłeś poniżej poziomu 384 tys PW
smiley_emoticons_lol.gif
szef wielkiej "masufki" jakoś słabo się wyróżnia na tym polu
smiley_emoticons_auslachen2.gif
jak to się mówi - dopadnięcie do koryta i wizja jeszcze nie zdobytej koronki wprawia w samozadowolenie
smiley_emoticons_hust.gif
ale w sumie po co masz się starać więcej?
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Spoko:)
Po prostu grajmy
Podaj swoj nick.prosze:)
Widzisz, ja robie sporo nawwt jesli nie ma z tego pw, a jesli klasyfikujesz graczy w ten sposobto jestem znacznie slabszy od wielu graczy, jednak to jak dobrym graczem jestes definiuje sporo rzeczy wiecej.
Ta masowka ma realne szanse na.zwyciestwi, a co do dopchania sie do.koryta-sami mnie wrzycili. Ale poluzuj.poslady, Tobie tez kiedys jakims przypadkiem cos sie uda.
Nie sciagajcie.wiecej kumpli, wystarczy syfu tutaj
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26595

Guest
Spoko:)
Po prostu grajmy
Podaj swoj nick.prosze:)
Widzisz, ja robie sporo nawwt jesli nie ma z tego pw, a jesli klasyfikujesz graczy w ten sposobto jestem znacznie slabszy od wielu graczy, jednak to jak dobrym graczem jestes definiuje sporo rzeczy wiecej.
Ta masowka ma realne szanse na.zwyciestwi, a co do dopchania sie do.koryta-sami mnie wrzycili. Ale poluzuj.poslady, Tobie tez kiedys jakims przypadkiem cos sie uda.
Nie sciagajcie.wiecej kumpli, wystarczy syfu tutaj

Po CHWAŁĘ i ZWYCIĘSTWO!​
 
Do góry