Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19224

Guest
Spokojnie na forum bo największe plociary z Psycho Trupa uciekli do innego sojuszu i już nic nie mają do gadania w grze i na tym forum :)
 

DeletedUser27743

Guest
Spojrzałem na ranking obrońców i widzę jakiś nowy nick "Andysz". Ktoś mi powie kto to, bo od początku nie widziałem tego nicku, a tu top1 defensor. Ktoś coś wie? Jakaś okupacja była te 700k? Prawdopodobnie miałem wtedy urlopik i mogłem jej nie widzieć.
 

DeletedUser23685

Guest
Spokojnie na forum bo największe plociary z Psycho Trupa uciekli do innego sojuszu i już nic nie mają do gadania w grze i na tym forum :)

No sorry bardzo jak mi sie coś nie bedzie podobało to mogę sobie strzelić szaraki czy wyjść i tłuc takiego nooba jak ty, który w przeciwieństwie do nas akurat rzeczywiście nie ma nic do gadania czy też strzelić szaraka i nie musze pytać nikogo o zgodę, nie jestem tu na niczyjej łasce tyle ci powiem

Jakieś śmieszne FF opaktowane z każdej strony jak się patrzy, a i tak dostajecie wpierdziel od Piwoszy, tak was boli to, że już nie ma nieaktywnych do podbijania, na TEBACH arturek już nie jest opaktowany z każdej strony i nie wygląda to tak kolorowo, tutaj zresztą też całe to FF się sypie, nasze plotkary przerzuciły się na TEBY skoro tutaj jest zielono teraz z każdej strony jest, przecież ten świat od początku po sam koniec to jedna wielka wiocha, a wy z FREEDOM FIGHTERS zmieńcie sobie nazwe na KOŁO WZAJEMNEJ ADORACJI lub coś w ten deseń, bo do fightersów to wam raczej daleko jest

A jeżeli chodzi o spokój na forum to nie ma o czym nawet tutaj pisać, ja sam nakręcałem tą jałową dyskusję przez te kilkadziesiąt stron, a w tej chwili dyskusja stanęła w miejscu, bo nie ma o czym gadać

Tyle w temacie i nie zamierzam wszczynać kolejnej dyskusji z jakimś słupem, który na oczy frontu nie widział, bo sie mi nie chce i mówiąc szczerze koło chuja mi lata ten świat
 
Spojrzałem na ranking obrońców i widzę jakiś nowy nick "Andysz". Ktoś mi powie kto to, bo od początku nie widziałem tego nicku, a tu top1 defensor. Ktoś coś wie? Jakaś okupacja była te 700k? Prawdopodobnie miałem wtedy urlopik i mogłem jej nie widzieć.
W Kawoszach rozbijają o siebie deff grupkami ludzi. Wiem bo bylem tam chwile i był taki wątek na forum bo paru osobą się to nie podobało..
 

DeletedUser27743

Guest
Ciekawe... a jak się do Azira pluli, że niby się o siebie rozbijał.
 

DeletedUser23685

Guest
Ciekawe... a jak się do Azira pluli, że niby się o siebie rozbijał.
A ja z tym nie kryłem :) z całości to 80% moich PW na tych zmysłach była robiona bezpośrednio z ataków kawoszy i FF jak jeszcze nie byłem u nich to miałem na czym te PW nabijać i to całkiem przyzwoite, a pod koniec bonusu rozbijałem sobie 10-15 paczek deffa i sobie go offem, a następnie całego zakolejkowałem w 1 noc na chironie i odyseuszu tak aby był do dyspozycji na następny dzień już

A to co kto sobie z wojem robi cóż jego sprawa, a ten świat na to pozwala, tyle dobrze, że TEBY całkiem fajnie się zapowiadają, a tutaj już dział zamknięty jest, nie ma tylu aktywnych by chociaż zasilić top15 sojuszy, bo na top7 praktycznie się to kończy, a jakby jeden z top3 graczy na tym świecie założyło sojusz byłby on w top15

Co do cudaków to owszem liczba może spaść, ale wg INNO aktywny to taki co loguje się raz na miesiąc, więc tacy się znajdą, a jeżeli chodzi o liczbę aktywnych to ona spadnie, a w wakacje będzie zbieranie szaraków i rozbieranie nieaktywnych, bo coraz więcej osób będzie szło i spadać z urlopów czy też walić szaraki
 

DeletedUser22713

Guest
1. nie rady tylko prawie wszystkich aktywnych
2. Bardziej honorowe jest odejście do sojusznika niż odejście i ugadanie się z wrogiem, jako że wasz sojusz składa się z graczy którzy wybrali drugą opcję powinieneś byś ostatni który pisze takie komentarze
 

DeletedUser28998

Guest
prawie wszystkich aktywnych czyli tych co mają znajomości u was raczej :)

a odeszli od was bo nie mogli wytrzymać egoizmu Kotka, twojego i innych ważnych inaczej.
Nie pozdrawiam.
jesteście przykładem największego ścierwa w grepolis .

A co do honoru,
taa, honorowe jest zostawianie graczy samych sobie a branie znajomków (fajne są ich staty aktywności... hehehe).. ale cóż znaczy parcie na cudaki.... już wszyscy z Was brechtają
 

DeletedUser22713

Guest
Co ja mogę poradzić że banda dzieciaków zabrala swoje zabawki i poszła do was kiedy nie wszystko szło po ich myśli... to jest właśnie egoizm, oskarżanie mnie o egoizm jest żałosne, nawet nie zabawne.
 

DeletedUser22713

Guest
Nie mówiąc już o nazywaniu nas ścierwem. nie zrobiłem nic złego co zasługiwałoby na takie słowa więc przestań wypisywać te debilizmy
 

DeletedUser22713

Guest
Mnie boli? że banda zdrajców mnie obsmarowuje? nie, większość mnie ceni i to się dla mnie liczy
 

DeletedUser25816

Guest
polski słup w formie jak widzę
robi to co najlepiej umie-gadać i przejmować nieaktywnych
 
Do góry