Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Stoner a co osiagnales na poprzednim swiecie? lub Twoj sojusz?

Ponoc Wichry Wojny ostro was zjechaly w 3 miesiace chyba;p

na My Wichry Wojny wytrzymali jakos tydzien po okresie ochronnym. Potem juz byli rozbici i dobijani.

No ale widac na Sigma albo mieli mocniejszy sklad albo Twoj sojusz nie radzi sobie za dobrze;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Chodzi mi o to np ile miałeś miast np na Theta chyba że na tym świecie nie grałeś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Top4 to ludzie z sojuszy sami swoi :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Tau

W SS same gwiazdeczki graja nie tylko LA ;)

A stonerek to za cienki bolek jest na taka predkosc moze jeszcze gdzies cie drapne :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Stoner a co osiagnales na poprzednim swiecie? lub Twoj sojusz?

Ponoc Wichry Wojny ostro was zjechaly w 3 miesiace chyba;p

na My Wichry Wojny wytrzymali jakos tydzien po okresie ochronnym. Potem juz byli rozbici i dobijani.

No ale widac na Sigma albo mieli mocniejszy sklad albo Twoj sojusz nie radzi sobie za dobrze;p

...co osagnelem ? hahaha mialem wiecej miast niz moglem obskoczyc-ale to robi sie nudne,nie gralem w wichrach wojny ani La gralem na epsilonie,jocie,ny,rho i sigmie ale te 2 ostatnie byly za wolne i meczyly mnie po miesacu i porozdawalem miasta,puzniej na pi zaczelem-w 4 tygodnie 10 miast bo szybki swiat a jak skonczyla mi sie ochronka po 5 czy 7 dniaich to juz mialem 3 miasta (przyszly swieta i musialem zrobic sobie przerwe),na epsilonie gralem najdluzej w dominujacym sojuszu - bylem jednym z zalozycieli i z tamtad mam doswiadczenie,na jocie (gralem na topowym koncie innego gracza-nie moge o tym gadac) na ny ( NIE PAMIETAM,ale skonczylem bo dziwczyna mi kazala przestac grac(juz ex) ...moze cos przeoczylem Turku ale jestem juz ''zwarzony'' i tyle o mnie ci powinno wystarczyc :D zadowolony?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Po eko widac ze Wiedzma juz postawila swiatynie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ale topka w pkt poleciała :D Zapowiada się ciekawie xD


Witam na Tau;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Stoner a co osiagnales na poprzednim swiecie? lub Twoj sojusz?

Ponoc Wichry Wojny ostro was zjechaly w 3 miesiace chyba;p

na My Wichry Wojny wytrzymali jakos tydzien po okresie ochronnym. Potem juz byli rozbici i dobijani.

No ale widac na Sigma albo mieli mocniejszy sklad albo Twoj sojusz nie radzi sobie za dobrze;p

Turek, grałem ze Stonerem na Rho i nie obchodziły mnie jego osiągnięcia na innych serwach. Potrafi grać i tyle. Nie rozumiem też onanizowania się dokonaniami z przeszłości ... na jednym serwie masz taką a nie inną okolicę, takich a nie innych graczy obok siebie. Zależności jest wiele, choćby to z jaką ekipą grasz i co najważniejsze ... gracz X na jednym serwerze wymiata a na kolejnym sobie odpuszcza z wielu przyczyn.
Wiele "gwiazdeczek" - abstrahując od nowego serwera - gra for fun - gra nie jest ich wykładnią do leczenia własnych frustracji.
Więc Turek, nie oceniaj ludzi po jakichś dziwnych dokonaniach dostępnych na statach bo dam Ci przykład.
Gracz X - typowo offowy, obstawiony w razie potrzeby deffem sojuszu - w rankingu jest jako top1 agro ale nabija możliwości przejmowania kolejnych polis ... zresztą nie muszę tłumaczyć.

Ps. Rozumiem, że bardzo chcesz wyzwać na "pojedynek" graczy LA - czy oni będą chcieli, tego już nie wiem. Ale na ich miejscu pokusiłbym się o przytarcie "noska" :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

a którzy to gracze LA Unda?? że tak zapytam po widzę jak piszesz na ich miejscu .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Turek, grałem ze Stonerem na Rho i nie obchodziły mnie jego osiągnięcia na innych serwach. Potrafi grać i tyle. Nie rozumiem też onanizowania się dokonaniami z przeszłości ... na jednym serwie masz taką a nie inną okolicę, takich a nie innych graczy obok siebie. Zależności jest wiele, choćby to z jaką ekipą grasz i co najważniejsze ... gracz X na jednym serwerze wymiata a na kolejnym sobie odpuszcza z wielu przyczyn.
Wiele "gwiazdeczek" - abstrahując od nowego serwera - gra for fun - gra nie jest ich wykładnią do leczenia własnych frustracji.
Więc Turek, nie oceniaj ludzi po jakichś dziwnych dokonaniach dostępnych na statach bo dam Ci przykład.
Gracz X - typowo offowy, obstawiony w razie potrzeby deffem sojuszu - w rankingu jest jako top1 agro ale nabija możliwości przejmowania kolejnych polis ... zresztą nie muszę tłumaczyć.

Ps. Rozumiem, że bardzo chcesz wyzwać na "pojedynek" graczy LA - czy oni będą chcieli, tego już nie wiem. Ale na ich miejscu pokusiłbym się o przytarcie "noska" :)

Skoro ten gracz twierdzi, ze MDG to masowka i, ze przetrwalismy na poprzednim swiecie bo jego sojuszu tam nie bylo to na jakiej podstawie to stwierdza?

Jego sojusz gdziekolwiek wygral cos? on gdziekolwiek cos osiagnal?

Wiec skoro sie wychyla, ze sa tacy super to niech to jakos potwierdzi chociaz dokonaniamiz innych swiatow. Bo kazdy moze wejsc i napisac takie bzdury.

A najbardziej mnie to smieszy bo na Sigma nic nie zdzialal a krzyczal tak samo glosno.

Juz sie przyzwyczailem, ze na kazdym nowym swiecie zjawiaja sie gwiazdeczki i pisza, ze ich sojusz bedzie dominowal a oni sami sa super ale co nie spojrze to potem koncza po miesiacy bo wlasnie jak kolega wyzej napisal nudzilo im sie:)

Ja bym proponowal najpierw zaczac cos dzialas w grze a dopiero potem pisac na forum jakim sie jest super.

Ale gwiazdeczki maja odwrotną tendencje najpierw duzo mowia potem znikaja.

Masz przyklad evelin77 i matusa. Jak poczytasz forum sigma to wlasnie oni troluja na pierwszych stronach jak kolega tutaj. A potem nagle brak czasu checi pogrzeb slub dziewczyna ladna pogoda iw szystko co sie da by usprawiedliwic niepowodzenie w grze.

Ja do skromnych graczy nie naleze ale zanim zaczynam pisac to najpierw staram sie cos zrobic by miec argument.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

a którzy to gracze LA Unda?? że tak zapytam po widzę jak piszesz na ich miejscu .

Maniek nie piszę za graczy LA - odniosłem się tylko do wypowiedzi Turka ... coś go boli w sprawie LA...
To czy zmieniliście nicki itd - nie moja sprawa i nie ja plotki rozsiewam :)
A dla jasności - w pewien sposób utożsamiam się z LA bo byłem jakby nie patrzeć częścią LA na Jocie.
Byłem nowicjuszem w grze, z pewnym doświadczeniem z plemion i przyznać muszę, że bardzo wiele, Matala była wyśmienitą "instruktorką" co do grepo, nauczyłem się o tej grze właśnie od graczy LA. I wcale nie jest mi wstyd, że uczyłem się, w moim mniemaniu, od najlepszych.
Na beta 2.0 Wasze nauki zaprocentowały a sam dobrze musisz pamiętać jakim noobem byłem przy starcie Joty.
Jako jeden z trybików działających w LA ... kiedyś, czuję się zobowiązany do zajęcia stanowiska w takiej sprawie.


Ad. Turek

Z Matusem nie grałem - nie wypowiadam się.
Evelin - graliśmy razem - i sytuacja podobna jak z Mańkiem - osobiście nie pałamy do siebie sympatią ... ale tak Mańka, jak i Evelina uważam za wyśmienitych graczy i pomimo osobistych niesnasek potrafiliśmy grać razem.
I żeby nie było ... przytaczając fakt wspólnej gry nie liczę na bycie w "blasku ich aureoli". To, jak oceniają moją grę oni czy też inni gracze, z którymi grałem, to już odrębna sprawa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Turek chyba dla roznych rzeczy gramy w ta gierke , na sigma gralem ale ta predkosc mnie tak zamulila ze jak po miesacu mialem kilka miast i nic sie nie dzalo to wolalem wogle nie grac,pewnie w tym czasie jak tam gralem dokonalem wiecej niz ty w 2 miesace ! Ja jestem graczem ktory lubi szybka i dynamiczna gre,jak dochodze do duzej ilosci miast to mi sie klikac nie chce - to zrzera zycie ! na sigmie nawet cie nie zauwazylem wiec pewnie byles daleko wtyle w kazdym rankingu :D nie kreci mnie budowanie zamkow i kolekcjonowanie miast tylko agresywna gra podparta humorem nawet jak by miala tylko trwac do wakacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A ja widzę, że aktualna topka ostro jedzie na złocie - tym większa będzie satysfakcja z ich wyeliminowania xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A ja widzę, że aktualna topka ostro jedzie na złocie - tym większa będzie satysfakcja z ich wyeliminowania xD

Jakby spojrzeć na topkę ... 3 osoby z SS ( a nicki mi pasują do graczy LA :) )
to na pewno nikomu nie będzie lekko ich pokonać :)
Pewnie się mylę co do rozpoznania osób grających pod tymi nickami ... ale w całym sojuszu Samych Swoich jeden nick mnie upewnił, że pojawiło się tam LA :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Jakby spojrzeć na topkę ... 3 osoby z SS ( a nicki mi pasują do graczy LA :) )
to na pewno nikomu nie będzie lekko ich pokonać :)
Pewnie się mylę co do rozpoznania osób grających pod tymi nickami ... ale w całym sojuszu Samych Swoich jeden nick mnie upewnił, że pojawiło się tam LA :)

Nie wszycy z tej trojki sa z LA :D choc jest w SS pare nickow co kojaza mi sie z LA .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Nie wszycy z tej trojki sa z LA :D choc jest w SS pare nickow co kojaza mi sie z LA .
Stoner - nie wiem czy będziesz pamiętał ale grałem w NonSense na Rho pod hmmm dziwnym nickiem Semhaforam :) Ale kilka prób wspólnej gry z Mirą aka Aleksandrem aka Nerv ... mnie osłabiło w tej grze i zrezygnowałem :)
Być może moja percepcja słabnie z wiekiem ( demencja starcza ) ale jeden nick mi pasuje do Kaliszanki a kolejny do Mańka ( ten to potrafi się ukryć :) ) no i jak wspomniałem powyżej, całkiem inna osoba się pojawiła w szeregach SS - a to musi być sprawka Mańka, że zajrzała na grepo znów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Pewnie ze cie kojaze ale Teraz juz nie wiem z kim gram :/ Kalisznki tu nie widze ale czensc NS z Rho tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ja jestem w feniksie... Co do osoby która napisała, że top5 sojuszy to masówki to się zgodzę. Wzieliśmy tylu graczy ponieważ i tak 1/3 potem skończy grę lub zostanie podbita lub co gooorrrszzzee farmiona:)
Lecz jest w naszym sojuszu dużo doświadczonych graczy...
W ankiecie wyszło, że połowa gra w grepolis już 3 lata (ja rok)
No i jesteśmy pierwszym sojuszem który ma AK.
Ustawiliśmy już próg dla graczy.
Uważam, że ten sojusz ma duże możliwości.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Stoner - nie wiem czy będziesz pamiętał ale grałem w NonSense na Rho pod hmmm dziwnym nickiem Semhaforam :) Ale kilka prób wspólnej gry z Mirą aka Aleksandrem aka Nerv ... mnie osłabiło w tej grze i zrezygnowałem :)
Być może moja percepcja słabnie z wiekiem ( demencja starcza ) ale jeden nick mi pasuje do Kaliszanki a kolejny do Mańka ( ten to potrafi się ukryć :) ) no i jak wspomniałem powyżej, całkiem inna osoba się pojawiła w szeregach SS - a to musi być sprawka Mańka, że zajrzała na grepo znów :)

Ty masz Unda fantazje to jak już tak potrafisz mnie wyczuć to proszę napisz który to Maniek a która to Kali, ciekawy sam jestem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

3 lata??!!?? Ładnie!
W tym roku wypadają drugie urodziny :)
 
Do góry