Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ja nie gram premium jak ktos mnie zatakuje to sie przkona po raporcie

jaki zaczynalem grac tez uwazalem ze czolowka to same zloto i dlatego sa tacy dobrzy ale kiedy kolega grajcy na premium rozbil okupacje mojej wiochy juz tak zle nie bylem nastawiony do zlotych graczy

temat zlota umrze wraz z rozwojem gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Wiekszosc tych osob co gra przyspieszajac zlotem szybko konczy.

Ja tam do premium w grze nic nie mam sam korzystam z kazdego pomocnika. Choc nie na tym etapie.

Ale przyspieszanie budynkow zlotem jezeli ktos ma nieograniczone zasoby to juz zbyt wielka przewaga nad innymi.

Ogolnie niema innej opcji jak to, ze najlepsi tutaj przyspieszaja domki.

Ale to ich sprawa i kasa.

Ja teraz nie mam zamiaru sie scigac. Postaram sie wyrownac stabilna dluga gra:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Nie jestem przeciwny używaniu złota do skracania budynków, chociaż sam go nie używam.
Nie podoba mi się tylko to, że "kasiarze" po zakończeniu gry na danym świecie uważają się za Bóg wie kogo pisząc : "jak my graliśmy to nie mogliście się do topki wbić haha".
A tak naprawdę to bez złota byliby nikim.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

oj tam oj tam 2 dni jeszcze na urlopiku posiedzę to opalenizna będzie w sam raz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Oż ty, to musisz mieć woja mało :D

Weź w końcu dokup coś bo już sie tych 6 szermierzy nudzi :p

@Zero
jaka będzie phase three? :p

Nerv ...woja troche jest,bez szalenst bo za godzine podbije 6 wioche ale cos tam jest :D a co do zlotka to zakupuje na bierzaco bo juz mnie wczoraj zablokowali i nie moglem sobie powysylac smsow :(
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Nie wydaje mi sie zeby alek albo ktos z topki jechal na bocie bo ja nie jade a jestem top 1 , jak by ktos uzywal botow to chyba zostawil by mnie daleko w tyle?

no co Ty stoner to Ty jesteś TOP-1 ?? a ja myślałem że ktoś inny :(( a że może to ja :(( a to mnie oszukali hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Wlasnie Nerv wskoczyl na Top 1 :D mam nadzije ze ma jakies wojo - pewnie samego offa,bedzie dobra farma hahahah
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Szanowna Pani

Na omikronie owszem, miałyśmy okazję się spotkać w jednym sojuszu, ale z całą pewnością nie byłaś z nami na TS. Chyba, że jesteś multikonciarą.

Poza tym, zwracam tylko uwagę na drobny fakt, że na TS mówi się a nie pisze :) Zatem zapisu żadnego mieć nie możesz (chyba, że chodzi o zapis dźwiękowy).

Rozumiem, że jako wybitna graczka świata Rho czujesz się upoważniona do przemawiania w imieniu ogółu ("każdy"), ale póki co w swoich "oskarżeniach" (choć to chyba zbyt duże słowo) jesteś śmieszna.

Dodaj jeszcze to co słyszałam także na rho: że przesuwam antytiming, konserwację gry przeprowadzam wtedy gdy przeciwnicy mają wysłać na mnie ataki oraz to, że czytam pw miedzy graczami i będzie już komplecik tego "show" :)

TS ma okienko do rozmów tekstowych na dole pod oknem kanałów, ale skoro o tym nie wiesz, nie mogłaś czytać moich tam wpisów ..

Niczego nie zamierzam dodawać, wszytko co miałam do powiedzenia o botach i graczach ich używających już powiedziałam, co do pozostałych stwierdzeń .. porozmawiaj z ich autorami:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Owszem, tylko skoro ja na nim mówię, a nie piszę, to jaki zapis moich rzekomych słów chcesz mieć?

Aby nie kontynuować tej chorej dyskusji nie zapytam jakim multikontem na tym TS pisałaś :)

Nigdy nie miałam multikonta więc odpowiadam, że żadnym :)

W okienku tekstowym TS pojawiały sie linki do strony, na której można pobrać bota .. nie pamiętam kto je wklejał, a ubiegając zarzuty powiem że to nie byłaś Ty.
Nagrań dźwiękowych z Twoich rozmów na TS faktycznie nie posiadam .. nie mam kompleksu Ziobry :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

jak tam, nie kłócicie się jeszcze w SS
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

jak tam, nie kłócicie się jeszcze w SS

Co Ty, już dawno kłótnie ruszyły, bo komuś nie pasuje nazwa i część sojuszu stwierdziła, że powinniśmy się nazywać "300 Samych Swoich ze Sparty", a Ty co o tym sądzisz? Fajna nazwa? A może Warriorzy Hadesu lub Polish Eagle Power? Bo takie propozycje też były.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

2000 mi zabrakło do wyciągnięcia wszystkich surowców z wiosek, cholerne resety.


i jakiś random mnie wyprzedził w rankingu i jestem czwarty ...
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

o boszzz 4:37h ognikami do top... niestety top2 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Witam wszystkich:)
Stoner i luz pod jakimi nickami wy tu gracie? zapraszam do TBC:p tu tez bedziemy top 1...:p
luz wygralismy z wami:D hahah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

129000322035393122.jpg

I kto to mówi :D:D:D:D


Ten co najwięcej pomocy od niego dostał :)

Nigdy nie mówiłem, że było inaczej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Witam wszystkich:)
Stoner i luz pod jakimi nickami wy tu gracie? zapraszam do TBC:p tu tez bedziemy top 1...:p
luz wygralismy z wami:D hahah

Ja tu nie gram,robie tylko zamet na forum :D

...i gdzie ty ''mysiu pysiu'' ze mna wygrales? bo nawet cie nie kojaze :/ ps:fajna macie tam masowke :D tez tak za niedlugo bede mial :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zaraz,zaraz cos sie tu nie zgadza .....wie ktos co sie z Turkiem stalo?
Co Wy zescie mu zrobili ze tak dlugo nic nie pisze......pewnie zaprosil matusa do sojuszu i pisza sobie teraz na sojuszowym forum :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Jeszcze ochronka nie minela a ja juz dostalem wsparcie :) ...moze jest wiecej chetnych jak tak to zapraszam :D
 
Do góry