Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

co jak co wygrał lepszy, gratuluje :(

birem tam zebraliście pewnie 1k to jak na ten etap gry to sporawo

ja miałem skan jak było już 600 sztuk, a czy zasługują na gratulacje ? chyba nie bo to biremy kilku sojuszy a nie samego mdg które miało być tak wielkie, ale wiadomo to początek ;p Zobaczymy co będzie za miesiąc i jakie ilości biremek, a tak a propo ten gracz był aktywny ? bo statsy świadczyły inaczej
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ja miałem skan jak było już 600 sztuk, a czy zasługują na gratulacje ? chyba nie bo to biremy kilku sojuszy a nie samego mdg które miało być tak wielkie, ale wiadomo to początek ;p Zobaczymy co będzie za miesiąc i jakie ilości biremek, a tak a propo ten gracz był aktywny ? bo statsy świadczyły inaczej

Tak gracz był aktywny i gra dalej od początku i cieszy mnie to - dobrze że gracze po porażce nie poddają się a walczą dalej.

tak zasługują na gratulacje i nie ważne jest ile sojuszy pomagało bo to nie jest gra jednostek a grup czyja grupa bardziej zorganizowana taka lepsza. Kto jest bardziej dyplomatyczny i potrafi przekona ludzi ten wygrywa a tu Turek pokazał klasę.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Tak gracz był aktywny i gra dalej od początku i cieszy mnie to - dobrze że gracze po porażce nie poddają się a walczą dalej.

tak zasługują na gratulacje i nie ważne jest ile sojuszy pomagało bo to nie jest gra jednostek a grup czyja grupa bardziej zorganizowana taka lepsza. Kto jest bardziej dyplomatyczny i potrafi przekona ludzi ten wygrywa a tu Turek pokazał klasę.

Tu masz racje że liczy się koalicja ale nie zapominaj że to on się chwali jaki to wspaniały nie jest i jaki boski sojusz ma, gdyby było tak jak mówi samo mdg jechało by wszystkie sojusze bez problemów. :p Wracając do dyplomacji, nie problem było dobrze zagadać skoro SS ostro zaatakowało po ochronie, wiele sojuszy dodało ich jako wrogów ale nie powinni zapominać że mdg zrobiło to samo, gdyby tak nie było nie byli by top 1 i top 2 w ataku jako sojusz. Nie można zapominać że o to też chodzi w grze wiec gracze nie powinni się obrażać za ataki tylko zacząć myśleć. Jak na razie to wiele osób dostaje ataki i robią resety, ale po co ? w taki sposób mogą nauczyć się bronic, jeśli będą uciekać przed atakami to nigdy nie będą potrafić się skutecznie bronic, przecież trening czyni mistrza. Jak zaczynałem w to grać wpadłem pomiędzy konflikt 2 sojuszy top 1 i top 2, ataków miałem tyle że czasem odechciewało się logować ale powiedziałem sobie że im pokaże, szybko nauczyłem się skutecznie bronić a gdy nie potrafili mi już nic konkretnego zrobić i topiłem im kolony zaproponowali mi dołączenie do sojuszu. Także nie każdy od razy był dobry w te grę. Wszyscy pewnie przechodzili taki etap jak ja, tyle że jedni się poddają a inni są uparci i stawiają sobie jakiś cel. Dlatego jeśli ktoś jest farma to niech nie kasuje konta tylko postara się odwrócić taka sytuacje, rozumiem osoby które dostały kolona bo po co czekać te 15h lepiej zacząć od nowa póki reszta daleko nie odeszła. Ale resety tylko jeśli nie ma szans na odbicie. A wgl to jakaś dyskusja na poziomie się kroi ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Można snuć teorię, że ów zabieg to sztuczne poprawianie statystyk wojennych, ale przecież to na pewno zwykły zbieg okoliczności, prawda?

a to ciekawa teoria - ja też nie gram i patrze sobie na statystyki i w tym wypadku bardziej myślę o tym że ów pan dostał linka od kolegów na wyspę bo został przejęty przez wrogów a żeby link zadziałał musiał założyć nowy nick (gdzieś to wyczytałem i chyba tak jest ale mogę sie mylić)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A widzisz, na to nie wpadłam. Zapewne było tak jak mówisz, choć w żaden sposób to nie tłumaczy usunięcia gracza z szeregów sojuszu na chwilę przed utratą wioski. Ale z pewnością masz rację.

Szkoda także, że nie grasz. Bo jak byś grał to bym zadała pytanie dlaczego przestałeś być dyplomatą swojego sojuszu.

A tak temat do pogawędek nam się kończy :(
W ogóle zauważyłam, że tu się zrobiło jakoś grzecznie i skromnie :(

No wiesz czy on został usunięty czy sam odszedł tego niestety nie wiem ale zapytać można może tu nam odpowie lub szef tego sojuszu nam to powiem.
Nie gram i nie byłem dyplomata swojego sojuszu bo ja nie mam sojuszu. No ale fajnie że są domysły - z tego co wiem to na Twój temat tez są domysł że na którymś koncie grasz, nawet dostałem wiadomości niby Twoje które na RADZIE pisałaś w pewnym sojuszu no ale to pewnie przypadek.
Swoją drogą dobrze mieć znajomych potem wszyscy mi piszą na bieżąco co w trawie piszczy
 
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Sojusz sami swoi dzis w nocy wyrzucil kolejnego swojego gracza, ktory byl okupowany. Staracie sie tuszowac niewygodne statystyki ale tego sie nie ukryje. Kazdy doskonale wie ile SS traci miast

Hawrysek sam zrezygnowal bo nie daje rady grac na dwoch swiatach na ksi sie era cudow zaczela i skupiony jest tam ale ty tam wszystko wiesz lepiej lol

Co do adrianka, ktory wyzywa sojusz MDG i zachowuje sie zalosnie. Jestes hipokryta i klamca

jakies dowody tutaj poprosze bo takie oskarzenia bez dowodow to sobie wiesz gdzie mozesz wsadzic

samis woi maja od poczatku pakt z dzikie hordy obecnie dzikie hordy zrobili fuzje z armia poludnia i nadal kontynuujecie pakt z Horda poludnia.

i co z tego ze z adasko sie trzymamy tylko z nim sie trzymalismy ty rozpoczeles jakas koalicje bo za cieniki w uszach jestes do walki z nami szkoda ze nie ma juz tego cwaniaczka co to opowiaada czego on nie osiagnal i czego tam nie dokonal hahahahaha

Dodatkowo macie pakt ze sparta i jeszcze jakims sojuszem. ba latacie obsrani po wszystkich sojuszach i wolacie o pomoc proszac o pakt przeciw nam.

ty to rozpoczeles leszczyku nie my

Obecnie zabiegacie ow zgledy ostrzy Rzymu i chcecie by wam pomogli w walce z nami. Prosiliscie o pomoc tez sojsuz New Age of Glory.

nie z wami tylko z wasza koalicjia bo ty taki kozak jestes za koalicje musiales zrobic zeby jakas walke podjac

Kto tu sobie zbiera wszystkich co sie da do walki z nami?

tak z wami bo jak sie ma miec walka jednego sojuszu do walki z kilkoma

Nie boj sie adrianek dopiero jest 2:1 dla MDG takze jeszcze sie na pewno odbijecie.

zobaczymy jak to bedzie

Nastepna sprawa to nasze pakty? po pierwsze mamy pakt z 1 sojuszem a z dwoma pozostalymi jedynie wspolprace lecz bez umowy. itd /////

bajki to swojej zulusce tam na dobranoc opowiadaj moze ona w niej uwiezy

Caly czas pomagaja wam inne sojusze w odbijaniu okupacji czy wspieraniu. I ty smiesz sie z nas nasmiewac?

sam to zapoczatkowales a taki cwaniak z ciebie tutaj byl

samo sami swoi przeciw 7 sojuszom? jak mozna cie traktowac powaznie jak klamiesz publicznie na forum wszystkich?

oj wiecej by sie ich nazbieralo tak jestesmy uwielbiani

wymien te sojusze skoro twierdzisz, ze 7.

po co mam wymieniac wystarczy ze widze kto atakuje albo kto wsparcie wysyla lol

Proponuje ci adrianku abys sie tu nie wypowiadal bo mozesz zostac skomrpomitowany i szybko ci udowodnimy klamstwa.

prosze bardzo

sami swoi nie dosc, ze maja wiecej sojsuznikow to jeszcze mauja szpiegow a mimo to wuniki nie sa zadowalajace.

o widac ze cie zdenerwowalem hehehe bo literowki dobre strzelasz

teraz prosze sie wytlumaczyc dlaczego poraz kolejny wyrzuiliscie gracza, ktory jest dzis okupowany

Anian2012. o nia ci chodzi to gratuluje wypatszenia ofiary hehehe Ania juz napisala dawno ze konczy gre

Anian2012 26.01.12 o godzinie 12:44
Hej,
mam problem, muszę zrezygnować z gry (////////////) i w dobre ręce oddam moje miasto. Niewiem jak to się załatwia bo to moja pierwsza gierka. Daj znać co i jak. Pozdrawiam Ania


Nastepnym razem jak juz klamiesz to wymien sojusze tak aby dana osoba z tego sojuszu mogla cie tu wysmiac i zaprzeczyc, ze jest naszym sojusznikiem

juz na to odpowiedzialem wyzej

P.s. ludzie juz wysmiewaja z adrianka dyplomacji bo ma pakt z sojuszem, ktory ma pakt z sojsuzem, ktory walczyz ss no ale umiejetnosci dyplomatycznych za zloto sie nie kupi;p

Adrianek nie jest dyplomata lol

posmiac to sie mozemy jak powklejam twoja blagania o pomoc albo lepsze komedie o ktorywch wiem hahhaha ale to narazie sobie zostawie dla siebie
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ogólnie to jest fajnie - na My grałem w MDG i na forum musiałem czytać jakieś rzeczy o MDG które kupy się nie trzymały a teraz tu gram w SS i tym razem od Turka słyszę słowa tak bardzo podobne do tych które przeciwnicy MDG pod naszym adresem wtedy kierowali... chyba lepiej przestać czytać forum i skupić się na grze, bo można zgłupieć jeszcze bardziej tylko...
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Rage <3

a wioski sie same nie klikną

W sensie ? Skąd ty może wiedzieć kto klinuje kto nie skoro nie ty wysłałeś kolona... Wszystkowiedzący widzę jesteś.
Nie będę się sprzeczać z turkiem, zająłem miasta które chciał jego sojusz i mi to wytyka, proste zachowanie płaczka że ktoś uprzedził jego wspaniały sojusz, ja myślę że mdg powinno iść kopać rowy albo pomóc w budowie autostrad bo do euro coraz bliżej a jaki stan dróg mamy każdy widzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

No masz rację że dobre eko(o ile eko to są zdobyte wioski rolnicze) to szybki rozwój badań i szybką rekrutacje wojsk i tu nie mam zamiaru się sprzeczać ale czy skuteczniejsza walka w każdym przypadku. No ale to tylko takie przemyślenia moje a lubię poznać innych zdanie.

Skuteczniejsza walka to przede wszystkim szybka odbudowa utraconego wojska oraz zasoby na budowe jak najwiekszej ilosci wojska a do tego jak najszybsze zbadanie bojowych badan jak taran falanga czy nawet badania przyspieszajace rekrutacje czy obnizajace ksozt wojsk. To wszystko sklada sie na skuteczniejsza walke.

Natomiast kilka miast na wyspie daje mozliwosci skuteczniejszej walki ale w jednym zakresie mianowicie mozliwosc odbijania ladem gdzie sie omija biremy. To duzy plus lecz chowa sie moim zdaniem do plusow powyzej wymienionych.

Zreszta za jakis czas mozna sobie zwiekszyc ilosc miast na wyspie jak juz eko na to pozwoli.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zreszta za jakis czas mozna sobie zwiekszyc ilosc miast na wyspie jak juz eko na to pozwoli.
wydaje mi się, że przy prędkości tego świata (ilość surki z rolniczych, kopalnii i czasu płynięcia do farm) można spokojnie od początku utrzymywać więcej niż jedno miasto na wyspę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

wydaje mi się, że przy prędkości tego świata (ilość surki z rolniczych, kopalnii i czasu płynięcia do farm) można spokojnie od początku utrzymywać więcej niż jedno miasto na wyspę

Tobie sie wydaje a ja na wlasnej skorze odczuwam, ze mimo iz mam na kazde miasto osobna wyspe z farmami to mimo to i tak przydaloby sie wiecej surowcow.

Ale zapewne innym nie brakuje surowow majac polowe lub 2/3 mniej wiosek rolniczych niz ja.


ludzie prosze was abyscie mi nie wciskali kitu, ze da sie budowac w 2 miastach budynki wojsko flote badania z 8 wiosek rolniczych:) potem nawet bez badan i tak nie wyciagniesz.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

bez skracania budynków oraz jednostek i klikanie w wioski dobrze rozwinięte przez ponad 17h na dobę nie zabranie surowców na nic. Oczywiście do tego standardowe farmienie.

ps. nie mam zamiaru nikomu wciskać kitu - to tylko spokojna dyskusja - każdy ma swoje zdanie
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ehh a turek jak zawsze swoje, słuchaj budynki buduje się do pewnego etapu chyba żeś punktowicz i robisz je na 13716. Ilość surki zależna jest też od aktywności w grze, poziomu rozwiniętych wiosek a także wyboru farmienia (czasowego jak i to czy żądasz czy plądrujesz) a także opcji premium takiej jak handlarz. Myślisz że nie dam rady rozwinąć 2 wiosek na 1 wyspie tak aby wykorzystać ich potencjał ? Pamiętaj że 1 wioska może być off druga def - jak wiadomo częściej odbudowujesz ofa niż defa. Wszystko da się pogodzić jak się myśli a ty akurat tego nie robisz, widać grałeś tylko na my i nigdzie więcej. Czym się różni 1.0 od 2.0 ? sposobem farmienia np tu nie ładujesz siły wioski tylko klikasz i tyle. W wersji 1.0 wiele osób nie wiedziało ze trzeba najpierw zwiększać sile wioski a potem farmic - to już była przewaga. Wracając do mojej sytuacji na wyspie, nie jestem zagrożony i nawet tak się nie czuje bo 3 graczy mdg nic mi tam nie jest wstanie zrobić także i ciebie turek tam zapraszam może wtedy chociaż 1 atak zobaczę bo póki co to się czaisz i oddalasz ode mnie chyba ze strachu. Przy 8 wioskach na poziomie 6 da się utrzymać spokojnie 8-10 miast jeśli to nie są same ofy, to tyle w tym temacie- zapamiętaj turek def zazwyczaj więcej stoi bezrobotny niż off po co mam festyny robić bo np nie ma co z surka robić ? a taka sytuacja jest jeśli to jedyne miasto na wyspie. Wracając do uwagi o brakach, każdy ma jakieś braki nikt nie jest idealny i na pewno nawet najlepsi jeszcze się mogą dużo nauczyć, ale ty oczywiście jesteś miszcz i wszystko wiesz grając tylko na my, co może taka osoba wiedzieć jak ja która przerobiła kilka serwerów i nie tylko polskie, no właśnie zupełnie nic bo turek wszystko wie i jest najlepszy...
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A ja się biedny nie doczekałem odpowiedzi na moje pytanie:( Muszę żyć dalej w niewiedzy

A kogo o co pytałeś ?

nie przeczę że da się utrzymać, da się nawet 20 miast utrzymać, ale jaki sens...

Jaki sens ? Taki że nie musisz pilnować gry, z każdej wyspy jest inny czas ataku a jak np musisz nagle gdzieś wyjść ? Atakując z kilku miast z 1 wyspy poświęcisz kilka minut. Także łatwiej się jest bronić a czas wsparcia jest bardzo ważny, dam ci przykład logujesz się idzie na ciebie kolon masz ok 50 minut na obronę - średni czas z wyspy na wyspę to 1h. Co wtedy ? jesteś uzależniony od innych lub od razu szykujesz akcje odbicia. Ja rozumiem że turek gra wgl bez premium i nie daje rady z surka poza tym musi grac na 2 kontach a wtedy klikanie co 5 minut go męczy. Ale nie musi wytkać innym graczom jak graja. Ale tak jak pisałem dużo wcześniej turek musi być gwiazdą forum i to jest jego cel, nawet z konta dziewczyny musi pisać aby utrzymać swoją reputacje;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A kto tak stwierdził ? Bo na pewno nie ja. Zresztą tylu ilu graczy tyle sposobów gry, taką dyskusje można prowadzić do usranej śmierci.

Jest wcześniej wyraźnie napisane, że jeśli komuś zależy na tym, żeby mieć miasta na osobnych wyspach, to znaczy, że zależy mu na punktach a nie wojsku, podaję świadczący o tym fragment:
Spora ilość graczy uważa że kilka miast na 1 wyspie spowalnia rozwój, tylko skoro tak uważacie to po jaki ch... piszecie na profilach że punkty to dodatek a liczy się wojsko

A ja się zatem pytam jaki jest związek przyczynowo-skutkowy między sposobem rozmieszczania miast, a tym czy komuś zależy na wojsku czy jest bobem budowniczym?

Osobiście jestem zwolennikiem miast na innych wyspach, bo mając sporo farm i tak są chwile gdy brakuje surowców, ale zgadzam się z drugą częścią wypowiedzi - każdy ma swój sposób na grę i zapewne nie istnieje jedna obiektywnie idealna strategia. Wszystko zależy też od sytuacji, ja już się na tym świecie zdecydowałem przejąć sąsiada na wyspie, ale to w sytuacji, gdy kultury nie brakowało i miałem chętnego na to miasto.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Spora ilość graczy uważa że kilka miast na 1 wyspie spowalnia rozwój, tylko skoro tak uważacie to po jaki ch... piszecie na profilach że punkty to dodatek a liczy się wojsko



Bob budowniczy zazwyczaj jedzie w defa wiec nie ma co robic z surka, rozwija miasto na full a potem trzaska festyny, miast nie podbija chyba ze po swoim graczu, zazwyczaj zakładają nowe miasta i znowu bawią sie w budowę. I tak w kólko aż nie zostanie całkowicie podbity.
Źle zrozumiałeś moja wypowiedz bo to moje słowa ;p Ta uwaga jest też do turka, mając kilka miast na 1 wyspie też da sie odbudować szybko wojsko, czary, premium i przesyłanie surki z innych miast (np defów) Turek pisał że mając kilka miast na 1 wyspie spowalniasz rozbudowę miasta (stad moja uwaga o punktach miasta) a po cholerę mam rozwijać miasto na full skoro wole mieć mniejsze miasto a więcej wojska. Dla mnie to się liczy a nie punkty, turkowi zależy na punktach i to widać bo przecież inaczej nie będzie top 1. Wracając do badań nie martw się tureczku w każdym mieście mam falangę i tarana ;). Zresztą zakończymy ten temat bo już pisałem ile osób tyle sposobów na grę. Ja na obecnym etapie mogę mieć i 4-5 miast na 1 wyspie i sobie poradzę :) o mnie trukek sie nie martw ja rade dam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ehh a turek jak zawsze swoje, słuchaj budynki buduje się do pewnego etapu chyba żeś punktowicz i robisz je na 13716.

Turek: jestes bardzo malo inteligentny. Pisalem w swoich wypowiedziach, ze dopiero pozniejszy etap gry pozwala na bez problemowa gre z kilkoma miastami na wyspie. Rozmawiamy o sensie wielu miast na obecnym etapie gry a na obecnym adasko przejmuje miasto 2000 pkt w ktorym jeszcze bardzo dlugo bedzie trzeba budowac budynki. Rowniez w main miescie masz wiele do budowy jeszcze. Takze tu pokazuje ci swoja racje.

------------------------------

Ilość surki zależna jest też od aktywności w grze, poziomu rozwiniętych wiosek a także wyboru farmienia (czasowego jak i to czy żądasz czy plądrujesz) a także opcji premium takiej jak handlarz.

Turek: Jestem bardzo aktywny farmie co 5 min mniej wiecej. co 5 minut mam 300 kazdej surki lub 600 pladrowanie okresowo. Premium mam od poczatku gry. A wiec obecnie zdobywam okolo 3x300 co 5 minut. A mimo to nie starcza mi bym budowal 24/h wojsk na bobasie czy floty na zewie morza. A ty twierdzisz, ze utrzymasz 2 wioski za okolo 300? jak ja jednej nie moge:)? owszem lece wydajnie i caly czas wojsko sie buduje ale nie na przyspieszeniu i czasami odmawiam lepszego budynku czy badania aby wojsko sie moglo robic.

--------------------

Myślisz że nie dam rady rozwinąć 2 wiosek na 1 wyspie tak aby wykorzystać ich potencjał ? Pamiętaj że 1 wioska może być off druga def - jak wiadomo częściej odbudowujesz ofa niż defa. Wszystko da się pogodzić jak się myśli a ty akurat tego nie robisz, widać grałeś tylko na my i nigdzie więcej.

Turek:Ty sie w ogole chlopie wroc dos zkoly bo nawet pisac nie umiesz lub nie umiesz czytac ze zrozumieniem. rozbudowac wioski to sie da zawsze. I wykorzystywac ich potencjal. Wazne jak to szybko zrobisz i czy wykorzystasz potencjal jakie daje farmienie 1 miastem na wyspie. Ja wykorzystuje maks co moge by rozwinac je szybko i przy tym koszary i port pracowaly ciagle. Wiec kto tu mysli a kto jest tylko adaskiem?

-------------------

Czym się różni 1.0 od 2.0 ? sposobem farmienia np tu nie ładujesz siły wioski tylko klikasz i tyle. W wersji 1.0 wiele osób nie wiedziało ze trzeba najpierw zwiększać sile wioski a potem farmic - to już była przewaga.

Turek: Ja sie pytalem jaki zwiazek ma farmienie 1.0 i 2.0 do wielu miast na jednej wyspie. A nie jaka jest miedzy nimi roznica wzajemna:) Znowy wychodzi tu brak szkoly lub po prostu naturalna impotencja umyslowa.

Zarowno w 1.0 jak i 2.0 farmienie 2 miastami na tej samej wyspie ogranicza rozwoj gdyz te same farmy daja ta sama ilosc surowca, ktore trzeba rozdzielic na 2 miasta. Gralem w 1.0 i wiec nie musisz mnie uswiadamiac jak to dziala bo sam nawet do konca nie masz pojecia jaki to ma zwiazekz 2 miastami na wyspie.

---------------------

Wracając do mojej sytuacji na wyspie, nie jestem zagrożony i nawet tak się nie czuje bo 3 graczy mdg nic mi tam nie jest wstanie zrobić także i ciebie turek tam zapraszam może wtedy chociaż 1 atak zobaczę bo póki co to się czaisz i oddalasz ode mnie chyba ze strachu.

Turek: jak na razie to my przejmujemy miasta wroga i dzikich hord czy tez hordy poludnia obecnie. ty przejales jakies miasto wroga? uwazasz sie za najlepszego gracza masz pod nosem na wyspie naszych 3 graczy a mimo to przejales szaraka :) a nastepnie jakiegos malucha z wyspy co sie nie bronil. Dlaczego nie przejales naszego? bo nie jetes w stanie. My przejmujemy waszych bez problemu. Ja do ciebie na wyspe wpadne a czy ty wpadniesz tez na moja wyspe?

----------------

Przy 8 wioskach na poziomie 6 da się utrzymać spokojnie 8-10 miast jeśli to nie są same ofy, to tyle w tym temacie- zapamiętaj turek def zazwyczaj więcej stoi bezrobotny niż off po co mam festyny robić bo np nie ma co z surka robić ? a taka sytuacja jest jeśli to jedyne miasto na wyspie. Wracając do uwagi o brakach, każdy ma jakieś braki nikt nie jest idealny i na pewno nawet najlepsi jeszcze się mogą dużo nauczyć, ale ty oczywiście jesteś miszcz i wszystko wiesz grając tylko na my, co może taka osoba wiedzieć jak ja która przerobiła kilka serwerów i nie tylko polskie, no właśnie zupełnie nic bo turek wszystko wie i jest najlepszy...

oj adasko po pierwsze nie masz 8 farm po drugie dlugo jeszcze nie bedziesz mial po trzecie mina lata swietlne zanim bedziesz je mial na chocby 5 poziomie nie wspominajac o 6. Takze po co wybiegasz tak dalekow przyszlosc skoro rozmawiamy o twojej obecnejs ytuacji czyli 1 miasto 1 szarak i jeden maluch 2k pkt. masz 2 miasta po 2 k pkt masz pelno roboty z rozbudowa ich i masz tylko 12-14 farm. Ja mam 21 farm i miasta wiele lepiej rozbudowane wiec mam mniej roboty a mimo to brakuje mi. Wiec nie pisz mi o mysleniu bow twoich ustach to brzmi bardzo smiesznie.

Gram w ta gre rok czasu na My plus gralem okolo 3 miesiecy na Theta ta stawialem pierwsze kroki i to bardzo dlugo po starcie serwera.

Ogolnie to ile dany czlowiek potrzebuje na opanowanie czegos zalezy od wielu czynnikow. Przede wszystkim od jego inteligencji i mozliwosci analizy i przyswajania oraz uczenia sie na bledach.

Mi wystarczyl ten ponad rok aby cos o tej grze wiedziec. To czy jestem dobrym graczem czy nie niech moja gra pokaze.

ty z samego zalozenia, ze co chwile grasz na jakis serwerach juz daje ci poczucie, ze jestes najlepszy.

pamietaj tylko, ze ja moglem wiecej sie nauczyc o tej grze i strategii w krotszym czasie niz ty. Czy tak jest? neich ocenia inni bo ani ja ani ty nie bedziemy obiektywniw tym.

Z tym, ze jeszcze nie slyszalem od nikogo by cie ktos kojarzyl jako kogos dobrego ba twoje wyniki na tym swiecie pokazuja, ze sobie nie radzisz i jestes srdniakiem.

Pamietaj, ze gra sie na tyle na ile przeciwnik pozwala. Widac uciekasz na angielskie serwery by uniknac kompromitacji w tym, z enie radzisz sobie z polakami. Tutaj jasno widac, ze na tak wysokim poziomie jaki jest na tau jestes dalekow tyle i cieniu innych lepszych graczy.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Od Turek:

Zapytaj graczy z My jaka mialem srednia miast. ponad okolo 11k jak przejmowalem miasto bardzo rozbudowane to je dodatkowo rozbieralem. Mialem jedna z najnizszych srednich miast i dlatego bobowie z mniejsz ailoscia miast byli wyzej ode mnie.

Takze twoje oskarzenia sa bezpodstawne. Ja nie tylko nie rozbudowuje wysoko budynkow ale tez je rozbieram gdy sa za wysoko.

Dlaczego klamiesz, ze masz wszedzie falange i taran:)? chyba, ze masz specjalna opcje i na 22 lvl akademii masz wszystkie badania;p

jestes bardzo malo bystry gdyz klamiesz w kwestiach, ktore bez problemu da sie udowodnic i cie osmieszyc. Mam skany twoich miast i wiem jakie badania mozesz miec a do jakich ci jeszcze daleko. Wiec nie klam:)

Jak spojrzymy na nasze pkt walki to szybko wywnioskujemy kto walczy a kto buduje domki:)

Ja ci pisze, ze dzieki wiekszej ilosci farm rozbuduejsz sie najszybciej a ty caly czas tlumaczysz, ze majac mniej farm tez mozna sie szybko budowac:D

Ale co ma to do rzeczy skoro z wieksza iloscia farm robi sie to szybciej i lepiej:D?


Ja nie mowie że teraz na tau mam wszędzie falangę i tarana a tym bardziej ze mając miej wiosek serwerowych szybciej rozwijać miasta niż mając ich 8. Przestań już pierdolić głupoty o mnie a tym bardziej o skanach bo jedyne co to możesz mieć z miast po 2,5k. Ja ci mowie że bez problemu będę mieć falangę i tarana w swoich miastach tylko jesteś na tyle głupi ze nie rozumiesz. Ja też rozbierałem miasta na Pi a i tak byłem top 1 bo miałem ich dużo więcej jak inni, widać po prostu na MY słabo się starałeś w podbojach- Pozdrawiam cieniasie bo już mnie irytuje twoja osoba. Ty za to jesteś bystry jak woda w kiblu i ośmieszasz się cały czas tłumacząc czemu to nie byłeś top 1 na my i dlaczego mdg tam upadło, dostaliście w dupę i teraz tu przyszedłeś ze swoja banda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Od Turek:D

Przeciez MDG na my nadal gra. Wiec w czym problem? do, ze skonczylem gre na my nie znaczy, ze MDG tam nie gra. Fakt, ze obecnie prowadzi je ktos inny ale nadal tworza ten sojusz ludzie z MDG.

W statystykach tez mozesz zobaczyc, ze podbija miasta i nie jest rozbierane. nadal walcza z koalicja z tym, ze troche sie pozmienialy wojny na My.

Takze znowu okazujesz sie klamca:D

Na My podbijalem miasta i oddawalem bo wiecej podbijalem niz moglem miec wiec nie pisz, ze slabo sie staralem w podbojach:D

Po prostu ten swiat mial swietnych festyniarzy a nie od dzis wiadomo, ze na festynach wiecej miast sie robi niz walczac.

Na my mam prawie 2 razy wiecej pkt walki od drugiego miejsca ale nie robilem festynow a wiec nie mialem duzo miejsca na nowe miasta w porownaniu do festyniarzy. Ale jak sam mwoisz budynki sie nie licza tylko walka:D

adasko obiecywales mi, ze mi przejmiesz miasto dlaczego nie przejales tylko podbijasz szaraki:D?

dlaczego nie przejmujesz MDG pod nosem tylko nieaktywnych graczy:D? masz nas na wyspie a sie boisz. tak gra wojownik:D?
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

hmm to ja już wiem skąd Ciebie kojarzę, To Ty powiedziałeś by moja znajoma "nasrała w stringi" na świecie NY

Kojarzyć to mnie może sojusz No mercy, Valeo, Roma, Lwie Pazury, Czciciele Sianka z Misia, Infekcja, Bad Devils i .35. :)
a nie osoby z legionu ateńskiego;p rozumiem ze mówisz o czaarnej która kiedyś tam grała i jakaś sprzeczka miedzy mną a nią była lecz nie bylem tam wtedy jeszcze pod swoim nickiem, wbiłem tak sobie a dopiero potem się zapisałem. Rozumiem że Valkyria. (lub czaarna) jak kto woli dała ci takie info ?
 
Do góry