Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Czarna zajęta jest swoja kancelaria prawna ;p ale rad prawniczych może sporo dać hahaha. Szczególnie takiemu durniowi jak turek, mialem nie obrażać na forum ale lekko muszę. Podbiłem 1 opuszczone po twoim graczu, a nie kilka. Podbiłem witka z PL który grał a nie jak ty piszesz ze był nie aktywny, widać mało się orientujesz na świecie tau. Czepiasz sie moich podbic ? zobacz lepiej co sam podbijasz albo twoi gracze, macie wojne z SS a jakos nie zabierasz im miast :) mówisz o 3 graczach mdg na mojej wyspie, haha przejęli miasta po osobach które skończyły grac bo inaczej by nie potrafili wbić sie na moja wyspę.
Poczytaj to, dam ci słowa twojego który zakończył grę a miasto padło łupem twoich bo oni tylko nieaktywnych potrafią podbić, nawet o miasto się sprzeczali co widać po pw. Nie potrafili sie dogadać kto przejmie tak to chyba wygladalo, szkoda że on już nie zagladał na gre bo było by więcej do czytania.

oto dowód czyta od dołu turek :

Diabolic2 31.01.12 o godzinie 23:20
Wielu pusze ze kolona chce wstawić hehehehe

Jak wycofam wojo to beda patrzec co sie dzieje - powiedzialem ze aktywny nie jestem tutaj na swiecie
Diabolic2 30.01.12 o godzinie 13:47
Nie chodzi o gadanie o pierdołach - tylko o konkretach jezeli chodzi o walke i ustawki.

Ja zrezygnowałem z innych swiatow bo bez sensu jest tracic az tyle czasu.
Ograniczylem sie do 1 - tak jest lepiej.

Czy chciałbys wrocic na Kappa???

Diabolic2 30.01.12 o godzinie 13:35
Wiesz jak grac ja takze wiem - nie trzeba poswięcać wiele czasu aby spokojnie sie utrzymac i rozwijać.
Kwestia pewnej taktyki i pewnych zagrań.

Piszesz że konto moze uda ci sie zdobyc.
My takie konta wolne mamy - gdybyś tylko taki wygadany nie był hehehhee.
Brakuje tam nowej krwi - zrobił się przestuj przez te CUDa.
Ciekawie byłoby mieć Ciebie w sojuszu.

Napisz jaki naprawdę jesteś - wobec graczy, sojuszu.
Czy chciałbyś grać z nami a nie pzreciwko nam??
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Tau

Wiecie może czy MDG będzie robiło Akademie Mdg? bo liczba ludzi jest już maksymalna i tak się zastanawiam XD. Czekam na odpowiedź
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na ś

ja bym się wstrzymał z takimi osądami przynajmniej do czasu aż zobaczy się jak będzie premium wyglądać - patrząc jaki "postęp" zrobili w tej dziedzinie miedzy Plemionami a Grepo aż strach się bać ;P

Premium w tej grze już zaczyna się rozwijać, zawsze w produktach innogames tak jest. Oklepany schemat - pierwszych 6 miesięcy porządna rozgrywka na poziomie, a później coraz więcej będzie zależeć od premium.

W każdym razie na pierwszy rzut oka gra wygląda ciekawie, połączenie age of empires z heroesem III w przeglądarce.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Tau

Od Turek;D

No tak slyszalem, ze adasko chce poprowadzic akademie MDG na angielskim serwerze.

adasko na twoja wyspe mam ponad 6h kolonem to i tak chyba wyczyn, ze udalo mi sie tam wbic przejmujac wroga z sojuszu Hordy poludnia?

moja wina, ze masz takich graczyw sojuszu? ja chociaz przejalem 3k pkt miasto a nie tak jak ty 2k szaraka i 2k gracza co skonczyl gre:D i to na swojej wyspie xd

adasko to moze ty pokazasz klase i podbijesz cos na mojej wyspie:D? tylko blagam nie szaraka;p

adasko jest zabawny xd 3 dobrych graczy MDG wbilo na jego wyspe zaczal juz srac w gacie i pisac, ze gra dla zabawy i konczy gre.

Ja mu wbilem na wyspe dzis dodatkowo to juz oznajmil, ze za tydzien konczy:D hahahah

obliczyles, ze tyle potrzebuje by ci przejac miasto i uciekasz:D?

myslalem, ze choc troche umiesz grac ale widze, ze tylko trafiles na lepszych od siebie bo w koncu bardzo mocny swiat z czolowka GP touciekasz na slaby angielski serwer gdzie poziom jest niski i sie tam bawisz z dzieciakami co chodza do szkoly;p

adasko skompromitowales sie na Tau i uciekasz. zdajesz sobie sprawe, ze kazdy to juz bedzie gadal i bedziesz zawsze traktowany jak tchórz :D?

adasko u mnie nikt cie nie zna pytaja co to za blazen z forum i skad on sie wzial bo to co opowiada to jakies bajki.

Z kim nie gadam to mwoi, ze cie nie zna i nie wie skad sie wziales.

ja tez nigdy o tobie nie slyszalem. skad ty sie urwales? od kogo dostales konto xd?

Nawet na twoim forum bylo info o mnie wiec nie sciemniaj bo moge to udowodnic.
Błazen to jesteś ty bo gra jest dla ciebie wszystkim, zyjesz nia bo nie masz co robic. W porownaniu do ciebie mam inne zajecia niz siedziec caly czas na grepo i grac. Nigdzie nie uciekam to raczej ty uciekles z MY. Ja koncze z przyczyn nie zaleznych ode mnie, gdyby nie wyjazd pogralbym dluzej. Jakos tych twoich 3 graczy nawet mnie nie zaatakowalo, przejeli juz dawno wioski i rozumiem nie maja wojska co ? Boja sie mnie i robia defa, mam ich skany wiec spokojnie, wbiles ty w malo aktywnego i podniecasz sie ? masz 5h kolonem a nie 6h oszuscie moge ci podac nawet dokladny czas. Podniecasz sie jakby mama ci lizaka dala, takie z ciebie dziecko. Gdyby ktoś byl lepszy ode mnie to by mi przejal miasto. Poki co takiego na tau nie ma. Ty też wymiekles bo pisalem na forum wbij mi kolona, to wybrales slabego gracza. Rozumiem bałeś sie kompromitacji ze zamieszcze na forum raport z twojego ataku i bedzie wstyd. Mozesz sobie pisac co chcesz ja tu nic nie musze. Mam duzo pw ktore swiadcza o tym co osiagnalem w grepo i jakim graczem jestem, tu nie musze nic udowadniac, gdybym cos chcial osiagnac to bym caly czas na premium gral a nie gram. Czepiasz sie zagranicznych serwerów ? ja rozumiem ze ty tam nie grasz bo nie znasz nawet angielskiego zeby jakos tam pograc i komunikowac sie z innymi. Ciągle czepiasz sie serwerów na jakich gram a na zadnym nie byles. Kiedy kończylem gre na pi pisalem ze nie wroce na polskie serwery poniewaz support to oszusci. Nawet na forum tutaj to pisze w temacie Pi ale tobie sie nie chcialo czytac.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Zero ja sie nie smieje z ludzi co wykupia sobie pomonikow za premium. Sam na tym zawsze gralem i wiekszosc osob na tym gra. To jest normalne w tego typu grach.
większość gra bez premium, duża ilość gra bez full premium - ja nigdy nie miałem handlarza, kapłankę może 1-2 razy, kapitana i dowódcę - sporadycznie, myślę że wyszło by tak, że pół czasu spędzonego na Becie i My było z tą parką... to dowodzi, że a) nie jest standardem gra na full premium b) można być w topce bez premium

Dodatkowo praktycznie kazdy moze sobie uaktywnic pomocnikow gdyz nie jest to drogie.

Ty porownujesz to do skracania jednostek i budynkow?

premium daje Ci 10% bonusu mniej wiecej a skracanie budynkow pomoze podwoic potroic itp Twoja przewage w grze a to juz nie jest normalne.
w dłuższym okresie gry z tego zastępu doradców premiowych masz zdecydowanie większą przewagę nad graczami np. takimi jak ja niż ci co skracają i co? to nagle jest uczciwe/szlachetne/normalne a to drugie nie? hipokryta z Ciebie - ja się czuję tak samo oszukany z powodu, że Ty masz full premium a ja nie jak Ty z powodu tych co skracają sobie za złoto - i co teraz mi powiesz? :)
granicą jest włożenie pieniędzy w darmową grę i zdobycie przewagi nad tymi którzy grają bez dopalaczy dzięki temu - a to czy zaatakujesz mnie armią o 2x 20% silniejszą czy wybudowaną błyskawicznie dzięki złotu to już naprawdę szczegóły

to powoduje, ze ludzie graja na multi i botach by wyrobic z surowcami bo skracanie nie stanowi zadnego problemu.
na Plemionach bez tego typu opcji premium botów i multi jest (było?) jeszcze więcej niż tu, więc chyba nie trafiłeś z tą przewrotną teorią

To powoduje niezdrowa rywalizacje i faworyzowanie zaledwie kilku maniakow, ktorzy sa gotow wydac o wiele za duzo pieniadze jakie powinno sie wydac na gre przegladarkowa.
a Ty coś za jeden, że możesz decydować co jest w sam raz a co jest o wiele za dużo? to, że Ciebie stać/nie stać czy masz ochotę/nie masz ochoty wydać na grę nie ma znaczenia, każdy gra jak mu się podoba i nie powinien nosa wtykać w to jak gra ktoś inny...
a zlotnikom nie przetlumacze ale kazdy normalny gracz z premium wie doskonale czym sie rozni premium od zlotnika.
pamiętam jak na Becie skończyłem grać z dowódcą - w 2-3 dni spadłem z 1 miejsca agresorów, a Ty tu kit wciskasz, ze niby Twoje premium jest dobre a innych "be"... złoto to złoto, kupujesz sobie przewagę w grze i tyle... rozróżnienie między skracającymi a takimi jak Ty to jest próba rozróżniania na poziomie czy lepszym człowiekiem jest morderca zabijający szybko czy taki który męczy swoje ofiary przed śmiercią...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

MuadDib a Ty nie sciemniaj, ze grasz na 2 pomocnikach bo na My bylo widac, ze lecisz na zlocie.
na My miałem dowódcę wykupionego przed pierwszym przejęciem - potem miałem tydzień, dwa przerwy, kapitan kupiłem dopiero jak doszedłem do MDG i trzeba było jakąś okupację rozbijać - (więc kiedy to było? miesiąc-półtora po starcie świata?)... więc sorry, ale nie wymyślaj tutaj jakiś teorii bo nawet mogłeś oglądać raporty z różnych moich ataków na My i było widać czy mam dowódcę czy nie, ale oczywiście Ty wiesz lepiej... i przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem, bo nie napisałem, że nie grałem bez premium tylko, że nie miałem cały czas aktywowanego kapitana i dowódcy...

Na innych swiatach tez z tego cos lyszalem to lecisz na zliocie zawsze na poczatkuw top a potem the end.
na Becie grałem przez pierwszy miesiąc chyba na full premium bez handlarza tylko, potem jakiś czas sam dowódca a potem tylko z zarządcą (którego zawsze mam jakbyś miał jakieś wątpliwości) i bez problemu utrzymywałem przewagę nad innymi w ogólnym rankingu (w RA bez premium niestety szans nie ma się), czy grałem krótko - o ile się nie mylę to grałem od grudnia do maja, myślę że to całkiem sporo... (dla mnie to tylko gra i nic więcej, jak się trochę znudzę to po prostu kończę i tyle i mam to gdzieś czy mi akurat dobrze idzie czy nie, wiec nie doszukuj się tutaj jakiegoś drugiego dna ) na Jocie skończyłem bo mi nie pasuje nowy system podboju, na My wiesz czemu skończyłem... na reszcie światów tylko bywałem, tak jak tutaj, by sobie poklikać z nudów, bez żadnych ambicji (i co za tym idzie tylko z zarządcą)

i widzę, że to trochę zbyt skomplikowane jednak dla Ciebie było to co powiedziałem byś zrozumiał co próbowałem przekazać Tobie, więc wersja uproszona: ja nie uważam, że granie z premium jest czymś złym (sam to nie raz robiłem), tylko mówię że Ty jesteś hipokrytą próbując rozróżniać na "dobre premium" i "złe premium", kapisz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytu

P.s MuadDib grasz tu bez zlota i gdzie jestes? daleko daleko. A tam gdzie grasz ze zlotem nagle topowy gracz:) zloto czyni cuda.

Hej mistrzu gry, jestem randomem, oto moje "premium" :

scaled.php


Wiesz gdzie jestem w rankingu? Nad Tobą :3

Złoto cud nie czyni :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Kiedyś ktoś dostał bana, bo cały serwer myślał, że ten ktoś robił 100 koni w godzinę... na grepo 1.0 :D
Turku, jak czegoś nie potrafisz i nie masz dowodów na to, że druga strona oszukuje, to wyjmij klawisze z klawiatury. Oddasz społeczeństwu grepolis przysługę.

Mój obecny nick zna tylko jedna osoba i chciałbym, by tak zostało. W innym przypadku odpowiedziałbym Luz gdy mnie parę godzin temu zapytała o to samo :)

Od Turek;p

Zaufana mi osoba mowila mi kto na bocie lecial i, ze sam o tym mowil. oczywiscie to jest tylko w pewnym kregu i poza ten krag nie wychodzi.

Juz nie raz byla mowa o botach i kto ich uzywa nawet publicznie na forum.

Boty sa i beda. Nie potrzebuje dowodow by wiedziec kto gra na bocie bo to widac po tym jak gra. Dowodow potrzebuje by to mu udowodnic. A tego nie musze i nawet mi sie nie chce. niech graja a ja bede mial o nich swoje zdanie jak i inni. A oni neich zyja z przekonaniem, z ektos mysli, ze oni sa dobrzy i to zrobili dzieki umiejetnoscia:)

A jak twoim zdaniem to zalezy od umiejetnosci czy ktos zrobi 5x wiecej jednostek w danym czasie niz inny to wspolczuje Ci rozumowania. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz umiejetnosciami.

MuadDib Tobie juz tlumaczylem, ze nie da sie skracac tak czesto bez bota lub multi. dlatego jak ktos skraca tak czsto to po prostu musi miec dodatkowe dochody surowcow. (bot/multi)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12880

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Sick Nick
jak mam ci udowodnic ze na moim forum byl wpis ze koncze skoro nowy moderator usunal forum i stworzyl nowe ? Zapytaj graczy ode mnie ktorzy w tym temacie sie wypowiedzieli, raba katowskyy i 2 zalozyciel. Turek to nie jest oboz harcerski to ze ty na takie jezdzisz to nie znaczy ze ja, Masz 28 lat a zachowujesz sie jak gowniarz 15letni. Mam oboz pilkarski i przygotowania do sezonu wiec szczym ryj bo moje zycie prywatne jest wazniejsze jak jakies grepolis. To ze to twoje zycie to twoja sprawa, wspolczuje twojej dziewczynie bo zamiast spedzac czas razem na powietrzu to siedzicie we 2ke od rana do nocy na grepo. Jak widac romantyczne dni we dwojke u was tak wygladaja. Czepiasz sie ze SS gra na zlocie, sam masz full premium, ja nie uzywam wszystkich opcji tak jak ty i nie placze ze inni skracaja. Dorisnij i przestan plakac ze oni skracaja a ty nie bo ci szkoda kasy, Nie mam zamiaru tu pisac powodów przez ktore koncze a na pewno nie musze sie tlumaczyc tobie, moj wpis byl na forum i kilka osob to przeczytalo. Jedyne co to bede pilnowac aby moi wzieli wioski a nie mdg. Jak bede mial twoje lata moze bede mial wiecej czasu an gre wtedy wrocimy do tematu, poki co wole trenowac i robic licencje trenerska jak siedziec an grepo i uzerac sie z takim debilem jak ty. Pozdro dla twoich graczy owiec1895 ( bo fajnie sie z nim pisze) Człowiek Lasu (zna mnie z pi i tam bylo ok miedzy nam) rpireland (ktorego znam ponad rok) oraz PETRUSZ (on ma złe wspomnienia z Pi przeze mnie)
owiec1895 dzisiaj o godz. 04:55
nic nie znalazlem ja wole okreslenie aktywny wiesz sa ludzie co raz sie loguja dziennie szukaja duzego sojuszu duzo krzycza daja wsparcia a wogule nic nie robia takim to wyczysc miasto to przejmie bo mu szkoda woja nie wiedza na czym polega ta gra
**Adasko** dzisiaj o godz. 04:52
gral ? to znaczy na jakim swiecie hehe i co oni z tą agresja i aktywnoscia ?
owiec1895 dzisiaj o godz. 04:50
o aktywnosci i agresji ze gral z toba nie ma juz tego wpisu na forum popatrze w koszu forum
**Adasko** dzisiaj o godz. 04:48
tak ja gram na swiatach gdzie nie ma bonusu nocnego :)
**Adasko** dzisiaj o godz. 04:48
a dokładniej co ?
owiec1895 dzisiaj o godz. 04:47
uuu to ekstremalna gra
owiec1895 dzisiaj o godz. 04:47
wylandercos o tobie pisal

Widzisz to dowód że jesteś kłamca bo ktos o mnie pisal na waszym forum, ale coz skasowales dowody.
Kończe dyskusje w tym temacie a szczegolnie z turkiem

ps bledow nie chce mi sie poprawiac wiec nie czepiac sie ich
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Adaśko ponawiam pytanie:
Co ci broni załączyć urlop i wrócić po obozie?

@Sick: Nie chcesz od Turka?


Tak wiem że mogę skorzystać z urlopu, zastanawiam się nad wszystkimi wariantami, przekazanie konta, oddanie miast, urlop. Iluzja ja nie jadę po innych co czasu nie maja tylko piszę że tacy co nie mają czasu tracą miasta i żeby nie płakali z tego powodu że dostali kolona jak ich nie ma. Ta gra wymaga dużej ilości czasu a jak masz 2-3h to nawet nie warto zaczynać. Sigma jest światem dla takich których pól dnia nie ma i każdy inny z szybkością 1. Chyba nie myślisz że zostawie konto same sobie i pojade na obóz ? Gdybym tak zrobił dawno bym miast nie miał, poza tym z toba dyskusje już dawno zakończyłem. Urlop jest opcją która mi możliwość kontynuowania gry a czy będzię sens wrócić kiedy świat pojdzie tak ostro do przodu ? Nie wiem.

Sick Nick
Mogę ci przesłać rozmowe o moim zakończeniu gry;p Bo z 1 osobą ustalałem to na gg. Ale to pod wieczór bo nie mam czasu. W razie co wyślę to na gg do Adriana i on Ci to przekaże.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

a kim jest Tabby? i jak on się ma do kolesia z niemieckiego świata który w jeden dzień po starcie miał 5k pkt na świecie o prędkości x2? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Argument, że żeby zrobić 1000 jednostek w ciągu dnia i jeszcze robić wojsko w innych miastach to potrzebny jest bot i multi jest z nosa wzięty, bo jak ktoś ma 3-4 miasta, to nawet złota do tego wiele nie potrzeba. Wiadomo ile jedna farma daje surowców, wiadomo, że posiadanie 7 nie jest problemem. Małe mnożenie, jeszcze mniejsze dodawanie i wychodzi całkiem pokaźna sumka. Teraz pytanie do autora tej tezy: czy jest nadludzkim wysiłkiem klikanie co 5 minut przez niecałe 16 godzin? Jeśli ktoś i tak siedzi przy komputerze, to raczej da się to zrobić.

od bruuuudasów niczego nie przyjmuję :D

Zazwyczaj nie biorę udziału w takich dyskusjach, ale tu nie mogę się powstrzymać od komentarza. Wolność słowa na forum jest fajna, ale takim prostactwem się brzydzę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

jak chcesz poznac prawdziwego złotnika to pogadaj z Tabbym:p

a kim jest Tabby? i jak on się ma do kolesia z niemieckiego świata który w jeden dzień po starcie miał 5k pkt na świecie o prędkości x2? :)

A nie pamiętasz tabliczka z My? Też był top1, a później poleciał na łeb na szyję...ze 2 tygodnie istniał...a potem utonął w mrokach minionych czasów :p
chyba to ten sam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Napisał ten co nie skraca, zasrany hipokryta co mu się 500 jednostek wojska produkuje w 5 minut :rolleyes: Sam fakt, że masz 5 doradców, świadczy o tym, że bulisz w cholerę kasy na premium i skracasz, budynków może nie, ale wojsko to już na 100%

Ciekaw jestem jak Tobie by szło bez premium, albo z samym dowódcą. Bo mając całe premium wykupione, to powinieneś być w pierwszej 3, a do pierwszej 3 brakuje Ci zarówno umiejętności jak i pokory. Na Twoim miejscu już dawno bym wyszedł z tego forum i nie kompromitował się bardziej, bo poniżej to już masz tylko muł i wodorosty złoty wojowniku.

To jest drugi i ostatni raz jak odpowiadam na Twój post. Nie mogę czytać tej nieskładnej góry syfu jaką produkujesz w swoich wypowiedziach. Nigdzie nie napisałem, że jestem dobry. Na grę do tej pory wydałem 8 zł, bo w przeciwieństwie do Ciebie mam mózg i nie wysyłam sms'ów po 11 zł/nie płacę kartą za złoto, tylko po to żeby mieć wszystkich doradców i ledwo się utrzymywać w pierwszej dziesiątce/dwudziestce.

Nie pozdrawiam, z poważaniem i bez szacunku.

Od Turek:

zalosny zlociarz i klamca:) 500 jednostek to nawet goodfeel nie robi w godzine...

Przestan klamac pod publike bo z tymi co walcze moga potwierdzic, ze nie skracam jednostek. Na waszego gracza zrobilem 260 jednostek w 12h wiidzieliscie to na raportach.

To dokladnie okazuje, ze jeszcze nigdy nie skracalem jednostek chyba ze bobasem.

ale czegos musisz sie chwycic bo zlociles na poczatku ale straciles cale zloto i nawet na pomocnikow nie masz oraz spadles wrankingu. Widac jakiz ciebie zawodniik. kilak dni na szczycie a potem spadasz coraz nizej.

gdybys mial mozg to bys wiedzial, ze nie skracam jednostek bo obudowuje je wolno:)

w pierwszych dniach kazdy widzial jak sie rpzeganiales w top-3 ze zlociarzami leb w leb a teraz piszesz, ze nie wydales nic?

zabraklo ci kasy i spadasz coraz nizej. Typowy zlociarz. Kiedy byl konkurs budynkow to gorowales na zlocie a kiedy zaczela sie walka to spadasz coraz nizej. Nie wspomne w walce:)

i taki ktos wyskakuje tu, ze jest wyzej w rankingu....

ciesze sie, ze juz sie tu nie wypowiesz bo poza klamstwami nic nie wniesiesz. Jak juz mnie oskarzasz o cos to daj dowod a nie nie dosc, ze klamiesz to jeszcze na tyle brak ci inteligencji, ze robisz tow taki sposob, ze to widac, ze nie mozliwe jest to co piszesz.

skup sie na grze bo ci nie wychodzi bez zlota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

turek, publiki to tutaj za dużej nie ma, no może poza mną. reszta jest związana ze światem tau(bo tu gra) więc nie potrafi obiektywnie ocenić niektórych sytuacji. ;-) zawsze beda bronic swoich racji, swojego sojuszu, swojej koalicji.
co do SS to oni stracili swoj blask i szacunek kiedy zaczeli isc w masowke. wczesniej ludzie zwiazani z legionem atenskim nigdy sobie na taki manewr nie pozwolili. to glupota tylko po to by miec wieksza ilosc cyferek w raningu. potem tez traca miasta, bo im wiecej ludzi w sojuszu tym trudniej wszystkich wybronic. graliby w standardowej ekipie liczacej 40 osob to mysle ze szlo by im lepiej niz w chwili obecnej.
byc moze taka struktura sojuszu SS to wynik zmiany wladzy, podobno tam liderem jest adriankiller. prawda to?

PS. adasko ma kompleksy. :-D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

mieso armatnie? to wtedy nie nabija sobie pkt agreski.

wysyłanie ogni na okupacje? na pozor dobre, ale moim zdaniem to powinien byc ostatni sposob na zarabianie pkt walki.
zawsze lepiej zapolowac na przecwinika bo:
a) zerujemy mu flote, wiec go oslabiamy
b) mozna ustrzelic sporo ogni czasem co daje extra bonus do pkt walki
c) rozbijanie okupacji przy duzej ilosci birem jest bardzo nieoplacalne - straty wieksze niz zyski

odciagac od siebie wzrok? wtedy sie traci przyjemnosc z gry. maniek juz nie raz plakal ze go nikt nie chce atakowac, mysle wiec ze by sie wrecz ucieszyl gdyby ktos skupil na nim wzrok. podobnie sytuacja ma sie z innymi graczami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no najlepszy sposób na pkt to dobry deff i festyny z tym raczej ciężko sie wykłócać :p:p

polować na przeciwnika można :D:D ale nie na topke :D:D:D oni są zawsze :D:D:D i ofa im nie ubijesz ....

no myśle że sie nie spodziewali takiej ilości birem ...... przecież to jest sojusz turka ... loły ......

w pozniejszym etapie gry(30+ miast) festyny moze i sa skuteczne, ale w chwili obecnej kiedy ludzie maja jeszcze swoje murki na poziomie 10-15(oczywiscie sa tez tacy z murem na 25) trzeba kozystac poki mozna. malo kto ma tyle miast by dzielic je na specjaliacje. gracze z 1/2 miastami na pewno nie maja 100% deff, bo czyms musza podbic kolejne miasta. na takich warto polowac, bo pkt walki moga latwo wpasc, szczegolnie gdy ma sie falange, premium i rzucony czar. dodajac do tego nowy system farmienia i ekspresowy czas odbudowy wojska na etapie 1-10 miast trzeba atakowac kiedy tylko sie da, kiedy tylko wojsko jest w miescie. i nie mowie tutaj o polowaniu na topke, a ogolnie o polowaniu na cokolwiek. mozna bardzo latwo sie wzbogacic rozwalajac 300 szer, 300 lukow, 400 hopli, 200 prockow i 100 koni przy murze na 15 poziomie. mysle ze takie armie na tym swiecie sa, bo ludzie mieszaja wojska w pierwszych miastach i nie buduja muru na maks bo maja inne wydatki(btw. paradoksalnie gracze z top maja murki na niskich poziomach :p). wjazd w takie miasto z bonusem +40% do siły armii to bardzo oplacalne punkty walki, bardziej niz festyn.


aha, na topke tez mozna zapolowac, jak ktos ma przekonanie o tym, ze spedza wiecej czasu przed kompem niz przeciwnik i pewnosc, ze przypadkiem sam nie zostanie ofiara. wprowadzamy sie na wyspe delikwenta, atak procki+konie bedzie szedl kolo 1h, watpie ze wszyscy tutaj siedza 24h na dobe. byc moze faktycznie sa ludzie ktorzy wysokie miejsce zawdzieczaja zlotu i botowi jak mowi turek. takich mozna wiec pokonac robiac im wjazd do miasta kiedy ich nie ma. :) a wiadomo ze ludzie z top maja 80% offa, niektorzy nawet wiecej. takze jak ktos jest pr0 to i zlotnika i bociarza pokona. turek do boju!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Witajci wsyscy, nie chce mi sie czytac wszystkiego wiec moze ktos mi to skrócic?
Pozdrawiam wszystkich ktorzy razem z No Mercy walczyli o wygranie NY:) heh niestety góra No Mercy, ale niektore sojusze szly leb w leb z nami:)
Tu mamy zamiar wybudowac 7 cudow, ale widzac sklad jaki tu gra, moze byc ciezko:D Wiec zapowiada sie ciekawa zabawa:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a więc nawet do 10 nie dobijesz? :cool:

ona jest specjalistą od rozbijania sojuszy (od środka) nie od zabierania miast :D

Dobije do 10 tego miasta,to ze oddaje miasta nie znaczy ze koncze gre,jak mam podbic wiecej miast jak nie mam slotow , wybiore to co mi pasuje a reszte rozdam :) co do luz to slyszalem ze jest dobra w rozwalaniu sojuszy od srodka,nigdy nie widzalem raportow z jej ataku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

O, Undahun, Pantofel, Iluzjonista - wszyscy moi hejtersi zostali pojechani i quitnęli wcześniej niż ja AHAHAHAHAHA :D:D:D wracać do szafy błazny :D

Dziecko drogie ... po pierwsze nie przypominam sobie bym został "pojechany" ponieważ po 2 dniach bytności na serwerze skasowałem konto (nie ukrywam, że powodem była twoja obecność w tym sojuszu). Pantofelek aka Waca zrezygnował po moich namowach (by nie hańbił sobie nicku współgrą z tobą).
Z szafy jak pamiętam zawsze korzystałeś ty.

Błazenada to jednak twoja domena i niech tak zostanie.
A czyżby to było szumne oznajmienie zakończenia gry na Tau?? Złotko się skończyło? Kanikuła się kończy? Czy też może pomimo złotka przeciwnicy dali radę urosnąć w siłę i ... trzeba zejść ze sceny niepokonanym??

Pytania były retoryczne więc nie oczekuję odpowiedzi.
 
Do góry