Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Może potrafię, a nie chcę?
A może nazywanie pewnych rzeczy po imieniu to nie jest ubliżanie?

Żadnych zmian w sytuacji na świecie tau (poza blamażem Sparty oczywiście, ale to już przerobiony temat).
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Powiem Ci lepszy motyw -ten człowiek z jednego konta prowadził rozmowy dylomatyczne jako sasza (korzystając z blasku bijącego z wielkiego mamuta), z drugiego konta z innym sojuszem rozmawiał jako brat luz.

To nie mogło się nie udać :rolleyes:

Choć połączenie luz i mamuta to była mieszanka dośc wybuchowa... odważniak :)

z tym blaskiem to przesadziłaś haha, mamut kompletnie nie nadaje się do dyplomacji no chyba że chce się mieć dużo wrogów to tak.

a co do tej mieszanki to już kiedyś była i wybuchła haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ja naprawdę nie wiem dlaczego piszecie do mnie jak do kobiety.

A na tau MDG na trzecim miejscu.
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Witam,

Proszę o zachowanie kultury na forum. To miejsce jest przeznaczone do kulturalnej rozmowy, a nie do prowokowania do kłótni, wyzwisk i rozmowy o banach. Proszę o unikanie tych tematów i proszę o przestrzeganie regulaminu forum.

Pozdrawiam
Mariah
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Myślę że spośród tych sojuszy Patryk1 wygląda najsolidniej :D Stabilny zarząd, doskonałe dowodzenie, ale co najważniejsze najwięcej HONORU :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ja nie lekcewazylbym sojuszu - Maniurka od obszczymurka
ja kilka dni moze byc w TOP 400
Patryk1 nie ma szans.

a jak tam akcja z przejmowaniem kont topowych graczy?
jakies newsy z TAU ?
no oprocz tego ze turek ma najwiekszego :)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

<ciach>


Co do swiata Tau ciekawie jedni traca miasta zaraz znowu biora kolejne i tak w kolko :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Witam,

Proszę o zachowanie kultury na forum. To miejsce jest przeznaczone do kulturalnej rozmowy, a nie do prowokowania do kłótni, wyzwisk i rozmowy o banach. Proszę o unikanie tych tematów i proszę o przestrzeganie regulaminu forum.

Pozdrawiam
Mariah

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie dlaczego nie możemy rozmawiać o banach.
Pomijam kwestię zakazu komentowania pracy administracji, ale dlaczego nie można pisać o tym, ze gracz X ma bana?

Tylko konkretnie proszę, ze wskazaniem przepisu regulaminu.

A na tau leniwy, majowy weekend.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Chciałbym wyśmiać "top" sojusze na Tau za żałosną walke o przetrwanie bez wzgledu na wszystko.

Zacznijmy od Psychozy. Sojusz uważa sie za jeden z lepszych na Tau ba nawet lepszy od MDG.

Zanim Psychoza zaczela wojne z MDG walczyla na uboczu z każdym lecz byly to slabe sojusze z, ktorymi bez problemu sobie dawali rade.

Gdy doszlo do wojny z MDG strach oblecial Psychoze i na wstepie polecieli do SPARTY o pakt i koalicje przeciw MDG.

Dodam, ze gdy MDG szlo na wojne z Psychoza to mialo juz wojne z No Mercy (wygrany sojusz z Ny) z Gold Dragons oraz SPARTA. Nie licze wszystkich innych w okolicy poza New Age of Glory bo z nimi od poczatku mielismy pona...

Jak wszyscy mogą zobaczyć po ostatnim poście, Turka boli d.u.p.a. Tak wysoko skakał aż w końcu na nią upadł. Teraz będzie wylewał żale bo przegrywa walke. Napisał o tym że podbił nam jedno miasto, ale słowem nie wspomniał że wczoraj stracił trzy:
483323-519201291740pm.png


80 ataków szło, drogi turasku, dlatego że nasze ognie się nudziły, stały w porcie i rdzewiały, od dawna już nie nawiązujecie z nami równej walki i nie mamy co z tymi ogniami robić. Akcja odbijania była "dla chętnych", kto chciał pkt mógł atakować. A ty tak się podnieciłeś że niby całymi siłami w ciebie walimy :) żałosne ...

Co do koalicji, to nie powinieneś się dziwić że znajduje się tylu chętnych do atakowania ciebie. Swoimi przechwałkami sprowokowałem świat do pokazania ci twojego miejsca, czyli Farm Ville a nei grepolis. Taktyka jest prosta, po co komuś przeszkadzać w atakowaniu wspólnego wroga ?
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Powtórzę się pisząc, że Turka można lubić albo nie ale trudno się z nim nie zgodzić....Chyba, że na zasadzie "nie bo nie"
Prawda jest taka,że wielu z "najgłośniejszych" graczy budząc się i widząc całą mapę na czerwono wymyśliła by coś w stylu "sprawy rodzinne - żegnam" i nagle by poszarzało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A mi się zdaję, że Turek nam po prostu zazdrości, że my mogliśmy się zgrać i walczyć razem przeciwko MDG. Chyba po coś autorzy gry te pakty wprowadzili. A to, że swoimi przechwałkami sprowokowałeś pół świata i nikt Cię teraz nie lubi to masz pecha, było pomyśleć wcześniej, jakie będą skutki.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Pakty są po to by je zawierać i by je zrywać.Teraz istnieją ale gdyby Turek (którego znam tylko z forum) nie byłby twardy,poszarzałby i MDG przestało by istnieć to z kim walczyła by Psychoza?? Dalej mieli by pakt ze Spartą i budowaliby domki?? I później ktoś z Was powie o kimś że jest zdrajcą i walczy 3 sojusze ze starych paktów kontra jeden....Później braknie jednego i będzie 2 vs 1....i tak dalej...Przecież to oczywiste

Aż przyjaciel stanie się wrogiem.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie dlaczego nie możemy rozmawiać o banach.
Pomijam kwestię zakazu komentowania pracy administracji, ale dlaczego nie można pisać o tym, ze gracz X ma bana?

Tylko konkretnie proszę, ze wskazaniem przepisu regulaminu.

A na tau leniwy, majowy weekend.

§7. Zabronione jest komentowanie i dyskusja o pracy moderatorów oraz administratorów gry. Dotyczy to w szczególności decyzji przez nich podejmowanych oraz nakładanych kar.

W tym pkt jest wyraźnie że nie można dyskutować o pracy administracji, a szczególności o nakładaniu przez nich kar. Czyli nie można prowadzić dyskusji na temat banów.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

W tym pkt jest wyraźnie że nie można dyskutować o pracy administracji, a szczególności o nakładaniu przez nich kar. Czyli nie można prowadzić dyskusji na temat banów.


ciekawi mnie dla czego tak jest? jesteś w stanie mi to wyjaśnić?
Czy to nie jest tak że jak nałoży się kare błędnie to nie chcecie o tym rozmawiać??
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ban to sprawa indywidualna, każdy gracz może to wyjaśnić osobiście w ticketach.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ban to sprawa indywidualna, każdy gracz może to wyjaśnić osobiście w ticketach.

no masz rację ale pamiętaj o tym że czasami ticket to za mało (ja tak miałem) nadal czuje się oszukany i nie mam z kim o tym pogadać komu się wyżalić ? zgłosiłem sprawę wyżej ale i tak mnie olano.

Forum jest po to by dyskutować na wszystkie tematy, ograniczanie ludzi w ten sposób to jakaś dziwna sprawa wg mnie i chyba nie tylko mnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

To ręce, nogi i wszystko co może opaść opada jak się czyta takie kretynizmy.

Nie kwestionuję, że nie powinno się rozmawiać o tym, że gracz X jest zablokowany słusznie/niesłusznie (za względu na zacytowany idiotyczny przepis regulaminu).

Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dyskutować o tym, że gracz X ma bana i jak to zmienia sytuację na małym kawałku świata.

Idąc Twoim tokiem myślenia moderatorze nie można dyskutować o tym, że gracz X leje gracza Y, wszak administracja gry czuwa nad prawidłowością przebiegu tej walki (a przynajmniej czuwać powinna).

Proponuję się ogarnąć, przejść kilka lekcji czytania ze zrozumieniem i interpetacji przepisów, a potem dokonywać ich wykładni na forum. Może następnym razem obejdzie się bez kompromitacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Gdybyś miała obszczymurku choć blade pojęcie o tym co się wydarzyło, to byś wiedziała obszczymurku, że niejaki Icexx (nawet nicki mylisz) żadnego konta nie dostał od Orange. Włada ona tylko swoim.

A jeśli chcesz napisać, że ma ona takie wejścia w supporcie, że owo władanie kilkoma kontami jest niewykrywane przez support to każdy kto śledzi wydarzenia na grepolis odeśle Cię do właściwego lekarza.

I już mnie nie dziwi, że nie firmujesz tych wypocin nickiem z gry.



A od kogo dostałem w takim razie twoich alter ego luzdelsur,apia i tak dalej do których się nie przyznajesz ?

nie zapędzaj się bo twierdzisz że ja kłamie,oszukuje jestem zły i tak dalej a w twoich postach jest kłamstwo na kłamstwie i kto czyta od początku twoje posty widzi że się w nich już gubisz niestety nie pokażę ci tego ponieważ zostały usunięte
zresztą mnie nie interesuje to co piszesz ludzie poznają się na tobie wcześniej czy później .




OFICJALNIE powiem że posiadasz konto sabinas-a do którego hasło dostałaś na prv w grze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A od kogo dostałem w takim razie twoich alter ego luzdelsur,apia i tak dalej do których się nie przyznajesz ?

nie zapędzaj się bo twierdzisz że ja kłamie,oszukuje jestem zły i tak dalej a w twoich postach jest kłamstwo na kłamstwie i kto czyta od początku twoje posty widzi że się w nich już gubisz niestety nie pokażę ci tego ponieważ zostały usunięte
zresztą mnie nie interesuje to co piszesz ludzie poznają się na tobie wcześniej czy później .




OFICJALNIE powiem że posiadasz konto sabinas-a do którego hasło dostałaś na prv w grze :)


Nie ma się wpływu na to jakie wiadomości się otrzymuje. Masz dowód, że orange gra na koncie sabinasa? Jesli tak, to opublikuj. Albo przestan opowiadać bajki.

Konto 5m5m na Twoją własną prośbę przekazał Ci brat Orange, konto saszy dostałeś bezpośrednio po zakończeniu urlopu, co się da sprawdzić.

Rozumiem Twoją frustrację, od wczoraj straciłeś tylko dwie wioski, ale zachowaj przyzwoitość :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry