Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

"Orenżadki" także na tau nie widzę.

I wybacz, ale prowadzenie rozmów na takim poziomie nie jest moim ulubionym zajęciem. Rzucasz jakieś oskarżenia, potem nie potrafisz ich udowodnić, zmieniasz temat i udajesz bohatera.

Wróć jak dorośniesz.

A na tau była dziś wyjątkowo ciekawa niedziela :)



A jaki ty masz poziom orangewater,????? Naśmiewanie się z kogoś to jest ok ????

pokazywanie jaka ty wielka ?????

Zajmij się życiem nie grą (to pixele nic więcej a podniecasz się że mi zabrano 26 miast jak nie byłomnie łącznie przed urlopem tj. 46h i po urlopie 52h )
masz rodzinę ??? Jak tak pokaż im że prócz tego masz inne zainteresowania, że zależy ci na nich (a jak już się ograniczasz jedynie do pixelowego świata to współczuje tobie i rodzinie )





ps Poziom tych wypowiedzi dopasowałem do twojej osoby po tych postach co skasowano co żaliłaś się jak skradziono NIBY wam jakieś konto :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A jaki ty masz poziom orangewater,????? Naśmiewanie się z kogoś to jest ok ????

pokazywanie jaka ty wielka ?????

Zajmij się życiem nie grą (to pixele nic więcej a podniecasz się że mi zabrano 26 miast jak nie byłomnie łącznie przed urlopem tj. 46h i po urlopie 52h )
masz rodzinę ??? Jak tak pokaż im że prócz tego masz inne zainteresowania, że zależy ci na nich (a jak już się ograniczasz jedynie do pixelowego świata to współczuje tobie i rodzinie )





ps Poziom tych wypowiedzi dopasowałem do twojej osoby po tych postach co skasowano co żaliłaś się jak skradziono NIBY wam jakieś konto :)

Wybacz, ale ja ortografów nie robię :).
I to ja poziom dostosowałam do Twego, taką a nie inną konwencję rozmowy sam zaproponowałeś.

A uwagi co do życia poza komputerem skieruj do swego nowego guru Glorusia. Ja na swoje życie zawodowe (i każde inne) nie narzekam :)
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Wybacz, ale ja ortografów nie robię :).
I to ja poziom dostosowałam do Twego, taką a nie inną konwencję rozmowy sam zaproponowałeś.

A uwagi co do życia poza komputerem skieruj do swego nowego guru Glorusia. Ja na swoje życie zawodowe (i każde inne) nie narzekam :)

oczywiście twój poziom prowadzenia rozmowy jest strasznie wysoki zwłaszcza te przekomarzanie się kto zszedł na kogo poziom moim zdaniem masz zbyt wysokie ego i nie potrafisz przyjąć do siebie porażki a te wtrącanie do tematu osób trzecich które nie wypowiadają się na tym forum jest dziecinne masz jakieś kompleksy że musisz wywyższać się poniżając innych ?
moim zdaniem twoje zachowanie jest na poziomie 12 latka który na pytanie odpowiada 'bo tak' zastanawiam się tylko czy nie jesteś spokrewniona z turkiem ponieważ ma podobną przypadłość



a jak tam sytuacja na świecie już jakiś paktcik pomiędzy MDG a NAoG jest ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Wybacz, ale ja ortografów nie robię :).
I to ja poziom dostosowałam do Twego, taką a nie inną konwencję rozmowy sam zaproponowałeś.

A uwagi co do życia poza komputerem skieruj do swego nowego guru Glorusia. Ja na swoje życie zawodowe (i każde inne) nie narzekam :)

to żeś teraz napisałaś

Nie mam guru gram dla siebie nie dla kogoś, to był powód odejśćia z MDG ponieważ nie będę posłuszym graczem i co powie Turek mam robić :)))
Po drugie przywiązanie graczy do sojuszy jest chore, tak jak postąpiłaś z 5m5m wielka obraza krzyki (tak jak w przypadku owiec i Turka jak skomlał tu na forum że niby ukradłem i coś tam jeszcze )





ps Ile w MDG ma bana a nikt się nie wychwala
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ale się dzieję na Tau:D
Orangewater i Hinoll przegrali bohaterską walkę o miasto gracza Kasabu.
Miasto bardzo mocno rozwinięte- 2500 pkt. Większych miast nie ma. Strasznie zawzięta była walka. Jeden kolon utopił się na...straży obywatelskiej. Cóż to za mocna obrona była. Naprawde jestem pod wrażeniem kunsztu graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

oczywiście twój poziom prowadzenia rozmowy jest strasznie wysoki zwłaszcza te przekomarzanie się kto zszedł na kogo poziom moim zdaniem masz zbyt wysokie ego i nie potrafisz przyjąć do siebie porażki a te wtrącanie do tematu osób trzecich które nie wypowiadają się na tym forum jest dziecinne masz jakieś kompleksy że musisz wywyższać się poniżając innych ?
moim zdaniem twoje zachowanie jest na poziomie 12 latka który na pytanie odpowiada 'bo tak' zastanawiam się tylko czy nie jesteś spokrewniona z turkiem ponieważ ma podobną przypadłość



a jak tam sytuacja na świecie już jakiś paktcik pomiędzy MDG a NAoG jest ?

Jakiej porażki?
Tylko znowu konkretnie, albo przynamniej z przecinkami i kropkami.

Ale się dzieję na Tau:D
Orangewater i Hinoll przegrali bohaterską walkę o miasto gracza Kasabu.
Miasto bardzo mocno rozwinięte- 2500 pkt. Większych miast nie ma. Strasznie zawzięta była walka. Jeden kolon utopił się na...straży obywatelskiej. Cóż to za mocna obrona była. Naprawde jestem pod wrażeniem kunsztu graczy.

A napisz może jeszcze pandziorze ile kolonów utopiliście w ciągu ostatniego tygodnia na orange i ile okupacji Wam rozbito na jej wioskach.

Przejęcie tej wioski było potrzebne do zupełnie czegoś innego, ale to nie moje zadanie tłumaczyć Ci tajniki tej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

mowa o mnie? :) naprawdę nie wtrącam się zazwyczaj w rozmowy, tylko czytam sobie, ale takie teksty jak ten który zacytowałem w swoim poście mnie po prostu śmieszą i są dziecinne, nie mogłem się oprzeć :)


chodziło mi o wtrącanie graczy (zaczepianie) czyli nie chodziło o ciebie ? to co sobie piszesz to pisz dalej nie chcę mi się tego komentować



Jakiej porażki?
Tylko znowu konkretnie, albo przynamniej z przecinkami i kropkami.

dla ciebie szkoda mi mojego przecinka na klawiaturze twoją porażką są te manipulacje i przeinaczanie faktów i imanie się każdego sposobu aby podbić choć jedno miasteczko ale skoro sprawia ci to przyjemność to życzę ci powodzenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Liczy się efekt końcowy:) Ale żaden nie rozbił się na straży obywatelskiej:D Oj Orangewater...Spokojnej nocy:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

dla ciebie szkoda mi mojego przecinka na klawiaturze twoją porażką są te manipulacje i przeinaczanie faktów i imanie się każdego sposobu aby podbić choć jedno miasteczko ale skoro sprawia ci to przyjemność to życzę ci powodzenia

Skoro szkoda, to przestań pisać.

Choć jedno? Orange podbiła ich Sparcie ponad 30. To wiele ma tych sposobów :D

W odróżnieniu od Ciebie, który jako Icexx w No Mercy był znany z walki w nocy, jej udaje się też wstawić coś w dzień.
Na przykład dziś o godzinie 14 :). W przeciwieństwie do Waszego kolona o 17, który nie wszedł :).

Dalej będziesz strzelał sobie w stopę, a potem twierdził, że ma ona przerośnięte ego?

Liczy się efekt końcowy:) Ale żaden nie rozbił się na straży obywatelskiej:D Oj Orangewater...Spokojnej nocy:p


Efekt końcowy:
Od ponownego wybuchu wojny (jak dobry wujek Glorian się skończył) NAoG przejęło Sparcie kilka miast.
Sparta koncentrowała się na przejmowaniu 5m5m, bo... wiadomo jak jest.

W trakcie nieobecności czołówki Sparty w ciągu 40h przejęliśmy 5 miast aktywnych graczy.

Dziś rano, po cudownym odbanowaniu uczciwie grającej czołówki, wstawiliście Orange 3 kolony, z czego 2 zostały rozbite w ciągu kilku godzin.
Prób odbicia trzeciego nawet nie podjęłiśmy, wiedząc jak gra Glorian (będzie bronił tej okupacji kosztem odbicia innych).

W rewanżu Orange wstawiła kolona Waszemu aktywnemu. Prób odbicia okupacji nie było (kilka ataków), choć przez pierwsze godziny rozbić ją było bardzo prosto.
Zamiast tego, Glorian i ekipa woleli polecieć po kolejną wioskę Orange. Nie nauczyli się jeszcze, że jak jest on line to nawet 6 kolonów wchodzących w jednej minucie na różne wioski nie wchodzi.

Glorian wstawił także kolona innemu graczowi, a gdy zobaczył, że przez jakiś czas nie ma jego reakcji poszła po Sparcie depesza:

Yarpen1
Yarpen1 dzisiaj o godz. 11:31
Proszę atakować wszystkie maiasta gracza silverW , kolo najprawdopodobniej ma bana. Jest szansa ustrzelić coś ciekawego.


Skąd pomysł z banem mogę się tylko domyślać :D Poszły też na niego kolony, jak już silv był on line nie weszły.

Na koniec urządziliśmy sobie zabawę w rozbijanie okupacji, przegraną (nie wzięliśmy pod uwagę, że okupującym jest Gloruś :)) ale lepiej walczyć, niż poddawać się bez walki.

Chcesz coś sprostować w tym podsumowaniu dnia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Haha.
Ma ktos popcorn? :cool:

Na tau gralam doslownie chwilke, wydaje mi sie jednak, ze zaden z Was nie umywa sie do piet Orangewater (nieobecnej tutaj niestety) :rolleyes:.
Mozna jej nie lubic, ale trzeba przyznac racje, ze jest jednym z najlepszych graczy na PL serwerze :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Lejcie ją chłopaki, lejcie ile tylko wlezie, niech skomli. Pokażcie tej z przerośniętym ego gdzie ma miejsce w szeregu.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

I pisze to ktoś kto poczuł się obrażony na tym forum, ale ironia :D

Ja nie wyzywam nikogo, nie używam wulgaryzmów, po prostu wyrażam tylko swoje poglądy w sposób raczej przyzwoity. Ucz się jak to robić :)
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Skoro szkoda, to przestań pisać.

Choć jedno? Orange podbiła ich Sparcie ponad 30. To wiele ma tych sposobów :D

W odróżnieniu od Ciebie, który jako Icexx w No Mercy był znany z walki w nocy, jej udaje się też wstawić coś w dzień.
Na przykład dziś o godzinie 14 :). W przeciwieństwie do Waszego kolona o 17, który nie wszedł :).

Dalej będziesz strzelał sobie w stopę, a potem twierdził, że ma ona przerośnięte ego?




Walczę w nocy masz z tym problem ? cierpię na bezsenność taka moja przypadłość :(
zapomniałaś dodać o masie miast które przejąłem za dnia na tym lub innym świecie i o tym że jestem już na tyle docenionym graczem w grach tego typu że nie potrzebuję uznania od ciebie bo moje sukcesy i to co osiągnąłem jest już moje i nikt mi tego nie zabierze ale widocznie boli cię to
w walce nigdy się nie poddałem i nigdy nie poległem a na tym świecie od samego początku grałem 4fun o czym doskonale wiesz nie chcę wywlekać tutaj tego co robiłaś i jak się zachowywałaś w stosunku do swoich kolegów obrabiając im 4litery z innymi znajomymi bynajmniej po tym wszystkim nie wiem jak możesz mieć czelność oceniać kogo kolwiek i nie ważne czy to mnie , filutka czy zupełnie kogoś innego



PEACE na tym kończę swoją konwersacje z tobą przecież nie będę się zniżał do twojego poziomu
z tego powodu że nie ukarze się mój kolejny post tutaj bynajmniej dzisiaj życzę wszystkim dobrejnocki :)


Haha.
Ma ktos popcorn? :cool:

Na tau gralam doslownie chwilke, wydaje mi sie jednak, ze zaden z Was nie umywa sie do piet Orangewater (nieobecnej tutaj niestety) :rolleyes:.
Mozna jej nie lubic, ale trzeba przyznac racje, ze jest jednym z najlepszych graczy na PL serwerze :)

dziękuje za komplement orangewater vel luzdelsur nawet z pomocą sojuszu swojego jak i zaprzyjazionego będąc na tym samym etapie gry co ja nie była w stanie mnie pokonać choć miałem wiatr w miastach


zapomniał bym : Pozdrawiam sojusz ROMA z NY
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Nie rozumiem tego, czy ja kogoś wyzywam lub używam wulgaryzmów? Gdzie i kiedy?

Nie wiem kim jesteś, ale robisz jakieś dziwne i niczym nie uzasadnione zarzuty.
Widzę jednak, że nicki zmieniacie prawie jak skarpetki. Nie wzbudza to zaufania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Lejcie ją chłopaki, lejcie ile tylko wlezie, niech skomli. Pokażcie tej z przerośniętym ego gdzie ma miejsce w szeregu.

Hahah, podejrzewam, że się dobrze bawi a nie skomli :D
Ale czy jesteś w stanie to zrozumieć :(

Jakieś nowe wojenki na tau?

@ Icexx

Peace, mam nadzieję, że po raz ostatni :D

dziękuje za komplement orangewater vel luzdelsur nawet z pomocą sojuszu swojego jak i zaprzyjazionego będąc na tym samym etapie gry co ja nie była w stanie mnie pokonać choć miałem wiatr w miastach

Tylko dziwnym trafem, to ona przejmuje Twoje wioski, a w drugą stronę to nie działa.

Oto przykład, choćby z dziś:

002 Puk Puk 10,375 shasza orangewater SPARTA New Age of Glory 2012-05-20 10:31:19

Rozumiem, tym razem Ci etap gry przeszkadza :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Jakie zarzuty? Gdzie widzisz zarzuty? Podaj jakiś przykład zarzutów spośród moich wypowiedzi albo w przeciwnym razie nie zarzucaj mi że robię zarzuty.

Zarzucasz mi, że się obraziłam, a wszak obraziłam się całkiem słusznie. Nie można pozwalać, aby ktoś względem nas używał wulgarnych słów, aby ktoś deptał naszą godność. To chyba normalne, że nie tylko można ale wręcz należy w takim wypadku się bronić.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Dokładnie chodzi o tę wypowiedź, ale skoro uważasz, że nie zarzucasz mi w niej, iż niepotrzebnie się obrażam, to ok
nie ma sprawy :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A gdzie wyczytałaś że napisałem: "niepotrzebnie się obrażasz" lub coś w tym stylu?

Ta wypowiedź pomijała to czy obrażenie było słuszne czy niesłuszne. Miała na celu podkreślenie tego że ktoś obrażony sam obraża.



No OK, koniec.

Koniec ;) dzisiaj Ci nic nie wytłumaczę bo jestem po małym piwku, a ja jakoś nie za wiele potrzebuję. Jednakże sądzę, że nie obrażałam oranżadki. W 100% zgadzałam się z wypowiedziami przedmówców, którzy tak pięknie wytykali jej zbyt wygórowane ego. Oranżadka dużo bardziej była dla mnie niemiła. Co tu kryć, nie lubię jej i już ;) a ona mnie ze wzajemnością. No ale jakoś się tolerujemy i jest dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A co tu taka cisza? Nic się nie dzieje na tau?

Nie bądźcie tacy skromni, jakieś wydarzenia są. Na przykład kolejny ban ojca i matki wielkiej spartańskiej rodziny.
Ojciec w profilu ma poematy o honorze, matka twierdzi, że gra 4fun, a jak widać niekoniecznie widać to na polu walki.
Ich najmłodsze dzieciątko Icexx (vel sasza) poszło w ślady rodziców :).

A ja się tak tylko zastanawiam ile tych multi w Sparcie jest. Bo kto wierzy w to, że tatuś mieszka z mamusią?
 
Do góry