Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
haha sam nie wiem po co tyle tego trzyma ...;) po co komus nabijac pw niech blokuja defa mniej bedzie na okupacjach ....;) lepiej i taniej bedzie zabrac cos w nocy pijanym ;)

Poki co Wam słabo idzie bo oprocz mamuta to nei widze nawet prob choziaz on to nawet przesadza 5x słal juz na mnie kloca od 2 dni
smiley_emoticons_sleep.gif
 
A bym zapomniał ,że dzisiaj święto (...)
smiley_emoticons_lol.gif
Już fejki lecą , akcja znicz ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27766

Guest
Cos w ten desen, dopiero wbiles sie na wioche mamuta do nas na front i juz uciekasz.
Dlaczego ?
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Haha kolon będzie wycofany , nie martw się :)
tylko za szybko kolona wstawiliśmy , trza było czekać na więcej ataków :) no ale zawsze coś
 

DeletedUser27766

Guest
Bardzo nieładne takie zagrywki na moralach komu potrzebne jest to/ciach/ wg ... Tylko lepsi gracze wykorzystuja to wlasnie w np taki sposob porazka ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No niestety , mnie też morale nie odpowiadają i już nigdy nie zagram na takim świecie :)
Bardzo nieładnie takie zagrywki ? :) A fejki po 10-30 ogni są w porządku ? :) wsparcia po 1 biremie też ?
No cóż , fakt jest taki ,że inno psuję grę , ale ludzie grający w to jeszcze bardziej , ponieważ nie mają żadnych zasad :)
 
Po to ktos jest na gorze zeby wydawac polecenia a reszta ma sie sluchac aby to dobrze dzialalo. Byla chwile cisza z fejkami to znowu sie zaczelo, ktoś zaczal fejkowac to ktos inny stwierdzil ze trzeba odplacic. Takie zycie na tebach najwidoczniej :D
 

DeletedUser29689

Guest
Tak to jest jak walczy sie przeciwko Rafałkowi i dwulicowej babci doroci :)
 
Stara capka dobrze zarządza swoimi podwładnymi :) Dzisiaj pewien geniusz puścił 11 pełniutkich paczek ogni na moje miasta której idą 8h :D
na samych sztormach już nabiłem około 6k pw
smiley_emoticons_lol.gif
 
Co do synchro to bardzo mała ilość graczy na tym bazuje , raczej opierają się na szukaniu nieaktywnych lub męczeniu przeciwnika atakami. Pewnie gdyby potrafili zgrać wojo to by zmienili sposób gry , ale póki co każdy gra jak potrafi :)
Jedni zajmują się rozbiórkami , drudzy nieaktywnymi , a kolejni szukają jakby tu komuś załatwić przymusowy urlop. Stacza się grepo , nie wiem czy tylko w Polsce tak jest , pewnie kolejny świat (o ile taki będzie) rozpoczniemy gdzieś na zagranicznym :)
 

DeletedUser23053

Guest
znudziło mi się ubijanie macaczy po 100 proc i klocków śmieciarek i wyszarzałem. teraz poczekam jak wielka koalicja weźmie sie za łby.
względnie ogłosi wyścigi w robieniu festynów do podbijania szaraków. W wolnej chwili jak będe miał zły humor powklejam żebraniny prosiaków o PW :).
 
Wez vari patrz na swoj sojusz, fejki, latanie kolonami w nocy, nawet nieaktywnych przejac nie potraficie. Obronca sprawiedliwosci sie znalazl, hipokryzja wieje na kilometr.
 
Do góry