Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
boguś zawsze możesz puścić pierwszy raz w życiu na mnie kolona.
ale pewnie zrobisz się szary jak pich.... wystarczy że wstawi ci ktoś kolona.
to rozwiążesz sojusz i może siebie.
Nigdy nie pojawiasz się bez obstawy ;p Wszyscy wiemy dlaczego nie musisz się tłumaczyć ;p
 

DeletedUser24377

Guest
Boguś to pewnie siedzi jak prezes i czeka wystrojony, jak woźny na dzień nauczyciela aż będzie mógł szaraki zrobić ;D
 

DeletedUser27908

Guest
Boguś to pewnie siedzi jak prezes i czeka wystrojony, jak woźny na dzień nauczyciela aż będzie mógł szaraki zrobić ;D
Ja czekam i czekam.Bo Prosiaczki poleciały tylko 1 kolonem pod synchro.Którego im utopiłem ognikami z daleka w sekundę kolona.A tak to szukają śpiochów.A i ewentualnie nagabują graczy żeby zagrały w ich elitarnym gronie.Skory wy tam nie gracie , to poza Zlośnicą Kelem i Bastkiem nie został już żaden dobrze grający technicznie gracz.
 

DeletedUser27908

Guest
Oczywiście nie mówie o Doktorku , bo to nie gracz tylko funfel od fejka.
 

DeletedUser24377

Guest
My jesteśmy lamami i noobami przecież. Nas Artur06 obiecał zjechać bo nie chcieliśmy dołączyć do jego elitarnego grona. Także czekamy jeszcze trochę kiedy zacznie się początek naszego końca :D
 

DeletedUser27908

Guest
My jesteśmy lamami i noobami przecież. Nas Artur06 obiecał zjechać bo nie chcieliśmy dołączyć do jego elitarnego grona. Także czekamy jeszcze trochę kiedy zacznie się początek naszego końca :D
Ale sposób gry twój i Matiego musi być mało pw - dajny bez odbijania.Bo zwykle musicie skupić sporo miast na jeden wyspie dodajmy do tego spowalniacze , zwinne lecz nie jak u Doktorka wiotkie palce,dobre łączę bo dogrywać odpowiednie synchro.
 

DeletedUser11474

Guest
My jesteśmy lamami i noobami przecież. Nas Artur06 obiecał zjechać bo nie chcieliśmy dołączyć do jego elitarnego grona. Także czekamy jeszcze trochę kiedy zacznie się początek naszego końca :D


Haha to fakt ;) tyle ze juz niema do czego dolaczac co my biedne lamy teraz zrobimy...;)))) pewnie poczekamy az znow sie ktos nm bedzie odgrazac;)
 

DeletedUser28762

Guest
boguś wylacz bota to gwarantuje ci że kolon bedzie stał
albo zapraszam bliżej nas to gwarantowana satysfakcja i 2 dni i stracisz wioche i niestety szaraki walniesz jak to masz w zwyczaju.
 

DeletedUser27908

Guest
boguś wylacz bota to gwarantuje ci że kolon bedzie stał
albo zapraszam bliżej nas to gwarantowana satysfakcja i 2 dni i stracisz wioche i niestety szaraki walniesz jak to masz w zwyczaju.
Ja mam się fatygować dla Ciebie?Żarty sobie stroisz.Może gdybym mnie Tomasz zaprosił to wpadłbym na pokojowego osadnika, chyba że by mnie artur zgradował ) :.Ty wstaw mi kolona w pojedynkę a nie wypolerujesz Polishowi i Matiemu żeby dograli sychro do twojego kolona a ty wyślesz fejki xdd
 

DeletedUser11474

Guest
A ja to powiem tak ;) dla wszystkich milosnikow synchra zrobmy zawody
Wpisowe 1k golda dla uczestnikow
Jedna osoba puscza kolona na jakas wioche polozona w miare posrodku ,uczestnicy wstrzeliwuja sie z 10 wioch wsparciami kto najwiecej trafi w sekunde zabiera caly goldzik minus 10 procent prowizji dla autora pomyslu czyli dla mnie ;) support moze sie przygladac i patrzec czy wszyscy graja czysto ...;) co wy na to?
 

DeletedUser27908

Guest
Tomasz z tym wpisowym to trochę podciągnąłeś pod swoje standardy.Bo są świetni gracze których nie widzymy w rankingu bo się nie wspomagają złotem.Ja nie mam nic przeciwko,aczkolwiek zważywszy na zainteresowanie jakim supporterzy obdarzają graczy.To nikłe szanse.
 

DeletedUser27908

Guest
A ja zawijam swoje ciało bo Hypnos sypnąłem piaskiem mi już po oczach.Dzięki za dyskuję bo się trochę pohihrałem.Dobranoc.Nawet tobie Doktorek słupie.
 

DeletedUser11474

Guest
Dobranoc wsystkim Tez spadam chociaz jeszcze z paczke ogni zakolejkowac;)
 

DeletedUser24672

Guest
Dzieki sliczne Bartus. Wasze zdrowie
smiley_emoticons_saufen.gif

Spójrzcie np. na te porażki... krew zalewa jak widzi się tak (wyręczę moderatora) ciach ludzi...

Papierosy pal przez klamerkę, mama wtedy nie wyczuje ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24672

Guest
A prosiaki i Sadoś to przebijają wszystko :) Spójrzcie na to.

Reeson 24.06.17 o godzinie 23:45
ty naucz się pisać to wtedy pogramy ^^
Sadoś11 24.06.17 o godzinie 23:44
co ty do mnie piszesz wogole naucz sie grac to w tedy popiszemy

Czy was nie przeraża, że tacy ludzie mają prawa głosu?

Nawet nie mówię o wyborczych. Ogólnie. Mogą się publicznie odzywać...
 

DeletedUser27743

Guest
Ja tam w tym nic nie widze, chyba że godzina dała Ci się we znaki i złą wiadomość wkleiłeś, bo porównywanie stwierdzenia jakiegoś faktu do możliwości głosowania i "odzywania się publicznego" nie ma sensu albo po prostu teraz ty chcesz przebić wszystko.
 

DeletedUser27799

Guest
A ja to powiem tak ;) dla wszystkich milosnikow synchra zrobmy zawody
Wpisowe 1k golda dla uczestnikow
Jedna osoba puscza kolona na jakas wioche polozona w miare posrodku ,uczestnicy wstrzeliwuja sie z 10 wioch wsparciami kto najwiecej trafi w sekunde zabiera caly goldzik minus 10 procent prowizji dla autora pomyslu czyli dla mnie ;) support moze sie przygladac i patrzec czy wszyscy graja czysto ...;) co wy na to?


Jak naprawią ruchomą ramkę ;p
 
Do góry