Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27401

Guest
Czy możecie sobie pisać o kimś innym " o nieobecnnym albo dobrze albo wcale " trochę rozwagi ja tu nie gram tylko patrzę
 

DeletedUser22509

Guest
Łooo matko, z tydzien nie wchodziłam, bo taką nudą wiało, a tu tylko do popcornu zasiadać

Ps. Bogus, nooo i przynajmniej wiem skad sie wzięły parówki :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28385

Guest
Jak naprawią ruchomą ramkę ;p

Nie naprawią tego okienka... Pisałem z supportem to nawet nie potrafią zlokalizować błędu:p Bo wszystko testują na wyłączonych skryptach, a na wyłączonych skryptach okienka nie przesuniesz i koło się zamyka:D
 

DeletedUser24672

Guest
Czy możecie sobie pisać o kimś innym " o nieobecnnym albo dobrze albo wcale " trochę rozwagi ja tu nie gram tylko patrzę

Ty nigdy nie grasz.Jesteś większym zagrożeniem gry uprawiasz sponsoring niźli sam korzystasz ze złota.

Daj mu spokój. Sam dobrze wiesz, że dziadziusie lubią kiedy młode gluty kręcą się wokół ich ud. Nastąpił postęp technologiczny, to może chce być fajny i korzystać z tego wirtualnie.
 
Daj mu spokój. Sam dobrze wiesz, że dziadziusie lubią kiedy młode gluty kręcą się wokół ich ud. Nastąpił postęp technologiczny, to może chce być fajny i korzystać z tego wirtualnie.
Stać go , sprawia mu to przyjemność to niech sie bawi , dzięki niemu dużo pw wpada - taki plus dla tych po przeciwnej stronie :)
 

DeletedUser28385

Guest
Stać go , sprawia mu to przyjemność to niech sie bawi , dzięki niemu dużo pw wpada - taki plus dla tych po przeciwnej stronie :)

Mati a od kiedy Ty tak Mularda lubisz i ogólnie złotników? :confused: Ojjj chyba dobrze na Oroposie w NoNamach go wydoiliście w takim razie...
 
Mati a od kiedy Ty tak Mularda lubisz i ogólnie złotników? :confused: Ojjj chyba dobrze na Oroposie w NoNamach go wydoiliście w takim razie...
A znasz go ? Czy tylko tak patrzysz w rankingu sobie ? Kto se chce to se złoci , ja nigdy od nikogo nie brałem złota , jedynie na handlu surką kiedyś
 

DeletedUser28385

Guest
A znasz go ? Czy tylko tak patrzysz w rankingu sobie ? Kto se chce to se złoci , ja nigdy od nikogo nie brałem złota , jedynie na handlu surką kiedyś

Bardzooooo dobrze :)
Tylko czekanko aż mulard będzie odbijał i łykał sureczke na ognie czy birki jak potraci. Jak wszędzie gdzie grał :)
 

DeletedUser14913

Guest
Ambitny opis. Co ja robię ze swoim życiem, czytając taką ambitną lekturę :(:(
 
Do góry