Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29184

Guest
I własnie tak wszyscy to beda pamietac :D Odpowiednia propaganda na forum i zakłamana rzeczywistosc staje sie dla innych graczy faktem
 
I własnie tak wszyscy to beda pamietac :D Odpowiednia propaganda na forum i zakłamana rzeczywistosc staje sie dla innych graczy faktem
OROPOS był skomplikowany, Kronika po jakims czasie utworzyła tzw pakty, ale to my ich nie chcieliśmy, więc płakać można tylko do rady, że taka ambicja była albo do samych siebie.
 

DeletedUser23685

Guest
I własnie tak wszyscy to beda pamietac :D Odpowiednia propaganda na forum i zakłamana rzeczywistosc staje sie dla innych graczy faktem

Hmm to co ty tutaj prawisz jeżeli nie propagandę? Kto grał ten wie jak było na oroposie, ale na każdy fakt odpowiecie propagandą, że tak nie było twierdząc, że to kronika kłamie i rozsiewa propagandę. Propagandowy szał, a hipokryzja sięgnęła zenitu


Ale Kronika przecież musiała wydać bajkę pt " Wygraliśmy świat bez paktów " w końcu to wielka Kronika :D

heh grałem na oroposie przez chwile w kostuszce i nie pamiętam abyśmy mieli pakt z kroniką :V dopiero po fuzji miała ona chyba miejsce i pakt był w dużo późniejszym czasie, Kohorta to był sojusz do produkowania deffa chyba, bo nie odgrywali większej roli, a emeryci to był odłam kroniki po wstępnej selekcji, wasze nastawienie do sojuszników czyli m.in noname, których skutecznie wyzyskiwaliście sprawiło iż się od was odwrócili i niestety powtarzacie tutaj te błędy
heh grałem na oroposie przez chwile w kostuszce i nie pamiętam abyśmy mieli pakt z kroniką :V dopiero po fuzji miała ona chyba miejsce i pakt był w dużo późniejszym czasie, Kohorta to był sojusz do produkowania deffa chyba, bo nie odgrywali większej roli, a emeryci to był odłam kroniki po wstępnej selekcji, natomiast wasze nastawienie do sojuszników czyli m.in noname, których skutecznie wyzyskiwaliście sprawiło iż się od was odwrócili i niestety powtarzacie tutaj te błędy





Reasumując każdy wie jak było na oroposie, ale każdy kto się będzie trzymał swojej wersji to się jej będzie trzymał nawet jeżeli będzie to stek bzdur, forum jest zakłamane owszem, ale jeżeli chodzi o wakacje i ich prawdziwość
 

DeletedUser29184

Guest
Hmm to co ty tutaj prawisz jeżeli nie propagandę? Kto grał ten wie jak było na oroposie, ale na każdy fakt odpowiecie propagandą, że tak nie było twierdząc, że to kronika kłamie i rozsiewa propagandę. Propagandowy szał, a hipokryzja sięgnęła zenitu
Ja nie z Przymusowych Wakacji ale grałem i gram nadal a Ty widze grales moze pierwsze dwa miesiące i wypowiadasz sie na temat, na który w sumie nie masz pojęcia. Kazdy kto gra ten wie-Twoje słowa- Ty nie grasz i nie wiesz :D
W drugiej czesci swojej wypowiedzi przedstawiasz, że kohorta była od deffa Emeryci to odłam Kroniki i to prawda, zgodze sie w 100% ale to nie zmienia faktu ze były to pakty i im pomagały.
 

DeletedUser27469

Guest
Azir byłeś chwilę na świecie nie masz zielonego pojęcia jak wyglądała sytuacja nie widziałeś rapków kto komu pomagał :p
Po ruchomych wszystko widać i to że kronika grała bez paktów to jakaś kpina możesz sobie poczytać tamto forum gdzieś tam była podana lista sojuszników kroniki
smiley_emoticons_auslachen2.gif


A co do nn to nie dali rady i odpadli w walce a ci co zostali pouciekali do kroniki lub emerytów i tyle nikt tu nikogo nie wykorzystywał
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser29184

Guest
Moj wpis miał na celu pokazanie, że obie strony miały pomoc z zewnatrz i nieszczere jest stwierdzenie, że było kronika vs reszta świata. Tyle ode mnie, pozdrawiam
 

DeletedUser23685

Guest
Ja nie z Przymusowych Wakacji ale grałem i gram nadal a Ty widze grales moze pierwsze dwa miesiące i wypowiadasz sie na temat, na który w sumie nie masz pojęcia. Kazdy kto gra ten wie-Twoje słowa- Ty nie grasz i nie wiesz :D
W drugiej czesci swojej wypowiedzi przedstawiasz, że kohorta była od deffa Emeryci to odłam Kroniki i to prawda, zgodze sie w 100% ale to nie zmienia faktu ze były to pakty i im pomagały.


Nie musiałem grać by widzieć jak sytuacja wyglądała :V I wiem jak to początkowo wyglądało gdzie kronika nie była w cale tak obłożona paktami ;) grałem może i pierwsze 2 miesiące, ale kolejne obserwowałem i tak praktycznie do cudaków :) Kohorty nikt nigdy nie brał pod uwagę tak na prawdę, kronika walczyła na front z wakacjami, łowcami, dzikami oraz noname mają pakt z kohortą i swój 2 odłam, czyli w zasadzie była sama kronika i początkowo dostawali oklep, ale nieudolna dyplomacja wakacji oraz podejście do sojuszników sprawiło, że noname masowo poszli na urlop, a jak wrócili to zerwali pakt z wakacjami i podpisali z kroniką. To był decydujący cios po którym szybko padli Łowcy, a za nimi wakacje co w rezultacie doprowadziło do tego, że zostały tylko dziki, które też dostają teraz oklep i przegrali cuda

Więc pakty były, ale dopiero gdy kronika sama zaczęła się odbijać, więc musieli pokazać na co ich stac, bo nikt do nich bezinteresownie dłoni nie wyciągnął kiedy byli na dnie i wszyscy uznali, że to jest koniec kroniki

Ale i tak będzie powstawać propaganda, że to kronika była zapaktowana :p

Co do niepodpisania paktu dzików z wakacjami to jakie to ma znaczenie? Ze względu na położenie pakt nie wchodził w gre, bo zbyt duże odległości były, więc podpisaliście niepisaną umowę lejemy na 100% kronike ze wszystkich stron i tak oto wielkie wakacje przegrały wojne "Nie mając żadnych paktów" (mówię to sarkastycznie) z zapaktowaną kroniką...

Tutaj też wakacje nie mają koalicji i widać jak ich to boli, a przecież sami pisali do luzaków, a także lam czy sie przyłączą zaraz po zerwaniu paktu. Nie wiem jak sytuacja z bogusiem była, ale tam chyba też wchodziły wakacje na tsa
 

DeletedUser27799

Guest
Azirek :) co do NN to my zerwaliśmy z nimi bo zaczęli przechodzić do Kroniki :)
Od nas nikt do FTL nie pisał w sprawie dyplomacji tylko przyszła od nich osoba do nas :)
Z tego co się orientuje to propozycja żeby lamy dołączyły była na samym początku nawet przed paktem z Wami i Lamami :)
Co do Luzaków to daliśmy im propozycję nie zgodzili się i tracą miasta :D
 

DeletedUser27469

Guest
Widzę że bardzo lubisz wakacje :p
Czy twoim zdaniem to że nn nie dało rady w walce to wina wakacji ??

I już się pofatygowałem i dam ci listę sojuszu z którymi kronika miała pakt w początkowej fazie gry
smiley_emoticons_lol.gif

[ally]Kronika Frontowa.[/ally]
[ally]Kronika Frontowa[/ally]
[ally]Puszka Pandory[/ally]
[ally]5 Fala TH[/ally]
[ally]Kohorta[/ally]
[ally]Mocne Strong[/ally]
[ally]KOHORTA..[/ally]
[ally]Piwosze[/ally]
[ally]Mocne Full[/ally]
i potem doszedł jeszcze gang więc nie mówi mi że nie mieli koalicji z resztą tak jak wy tu nie macie
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Azir byłeś chwilę na świecie nie masz zielonego pojęcia jak wyglądała sytuacja nie widziałeś rapków kto komu pomagał :p
Po ruchomych wszystko widać i to że kronika grała bez paktów to jakaś kpina możesz sobie poczytać tamto forum gdzieś tam była podana lista sojuszników kroniki
smiley_emoticons_auslachen2.gif


A co do nn to nie dali rady i odpadli w walce a ci co zostali pouciekali do kroniki lub emerytów i tyle nikt tu nikogo nie wykorzystywał
smiley_emoticons_irre.gif
haha odpadli w walce ?
smiley_emoticons_lol.gif
jak tam nic sie nie działo , a sojusz się rozpadł przez kłótnie wewnętrzne , można powiedzieć sami sie rozwaliliśmy przez duże różnice charakterów :D Dlatego proszę nie gadać bzdur :p
 

DeletedUser23959

Guest
haha odpadli w walce ?
smiley_emoticons_lol.gif
jak tam nic sie nie działo , a sojusz się rozpadł przez kłótnie wewnętrzne , można powiedzieć sami sie rozwaliliśmy przez duże różnice charakterów :D Dlatego proszę nie gadać bzdur :p
Kłótnie wewnętrzne? Toś teraz nawymyślał.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Na forum PW już jakiś czas przed cudami powstał temat z pytaniem, kto chce budować cuda i idzie do dzików, a kto leci w szarość - bo kilka osób od samego początku deklarowało, że EC, to dla nich koniec świata i nie mają przyjemności się tak bawić.
 

DeletedUser27469

Guest
haha odpadli w walce ?
smiley_emoticons_lol.gif
jak tam nic sie nie działo , a sojusz się rozpadł przez kłótnie wewnętrzne , można powiedzieć sami sie rozwaliliśmy przez duże różnice charakterów :D Dlatego proszę nie gadać bzdur :p

No dokładnie wasz kolega doktorek stracił masowo miasta i nagle wszyscy poszli na urlop i Nie wrócili
 
Stracił miasta , ale to nie ma nic do rzeczy , zalał pałe i tyle , zdarza się :)
Były kłótnie i dwie osoby najbardziej wykłócające się poszły na urlop , mój był planowany akurat wcześniej no i tak się stało ,że sam mulard został , a że nie chciał grać sam to podpisał pakt z kroniką , potem do nich przeszedł , nie dałby rady sam :)
Oczywiście ja tylko się głupio tłumacze , tak naprawdę to traciliśmy od początku miasto za miastem i kronika jest najlepsza na świecie :p
 

DeletedUser11474

Guest
Kłótnie wewnętrzne? Toś teraz nawymyślał.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Na forum PW już jakiś czas przed cudami powstał temat z pytaniem, kto chce budować cuda i idzie do dzików, a kto leci w szarość - bo kilka osób od samego początku deklarowało, że EC, to dla nich koniec świata i nie mają przyjemności się tak bawić.

A kto by chcial budowc cudaki...? Oprocz wakacji oczywiscie;)
 
/ciach/

Będziesz mógł się odwdzięczyć po swojemu mając tylko jedno miasto
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
Trzeba było tak nie kłapać gębą, zresztą czego ty płaczesz sam zgłaszasz ludzi jak taka ... tylko Ci to nie wychodzi więc nie oczekuj niczego innego
 
Do góry