Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11114

Guest
ludziska więcej luzu bo zachowujecie się jak zwykłe chamy spod budki z piwem. wbij jeden drugiemu kolona a nie jakies pyskówki na FO bo poziomem "dyskusji" przebiliscie już dno i drapiecie je od spodu , szkoda tu w sumie wchodzić i zaniżać sobie IQ
 

DeletedUser29986

Guest
Ell wyślij mi zapro, gdzieś tam zobaczymy czy w taktyce też się to wszystko bedzie tak kręcić. Ogólnie to moderator tego forum powinien zamknąc temat i wrzucić do zakładki "Ja się zachowują hejterzy" lub "Doskonały przykład jak zrobić z siebie błazna"
 

DeletedUser28011

Guest
Nie zniżę się do tak niskiego poziomu i nie będę wchodzić z tobą w dyskusję.
 

DeletedUser10258

Guest
miałem kilku miesięczną przerwę w grze
zaśmiecano mi skrzynkę zaloguj się . zagraj . super pakiety na start , złoto itd... no więc jestem ..... a ni złota ani pakietów
hahaha za to mogę złoto kupić okazyjnie hahahah
 

DeletedUser10258

Guest
hahaha ale tu złoto ten po lewej to hybryda zeusa/midas hahahah
 

DeletedUser27799

Guest
Widzę kolejne pakty ?:D Parsifale i For The Lose ? :D ładnie współpracują może uda Wam się odbić to miasto :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Widzę kolejne pakty ?:D Parsifale i For The Lose ? :D ładnie współpracują może uda Wam się odbić to miasto :D
Troszkę bardziej się ponapinaj,może spotkasz się z aplauzem.Pomagamy bo nie mamy co innego odbijać.Poza tym bardzo głęboko w pamięć zapadł nam wasz deff spływający do świń.
 

DeletedUser29064

Guest
Troszkę bardziej się ponapinaj,może spotkasz się z aplauzem.Pomagamy bo nie mamy co innego odbijać.Poza tym bardzo głęboko w pamięć zapadł nam wasz deff spływający do świń.


Nie macie bo sobie pakty robicie do okoła xD jeszcze trochę a będzie tak jak na rizine xD
Nie wiem boicie się bić z sojuszami obok ?

Sry zapomniałem bijecie się z prosiakami :)
I nie napinam się tylko mnie to zastanawia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Sry zapomniałem bijecie się z prosiakami :)
I nie napinam się tylko mnie to zastanawia :)
Co do napinki, moja wypowiedz była skierowana do twojego kolegi z sojuszu,nie do Ciebie. Wiec nie wiem czemu to podciagasz pod swoją osobe. Ja nie wnikam w wasza dyplomacje.I nie pytam o The Iron Słup czy Bobry. A dyplomacje bede prowadził zawsze tak aby w moim mniemaniu była lukratywna dla mojego sojuszu , a nie dogodna dla innego.
 

DeletedUser29064

Guest
To już nic nie rozumiem
smiley_emoticons_confusednew.gif

Nie macie co odbijać, więc nie macie pkt na czym robić.
A więc nie jest to dobre dla sojuszu bo wolniej się rozwijacie ....
no cóż musi w tym być jakaś głębsza logika której ja nie rozumiem
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Ulalala :D bekowo 2x Carpie Diem, 2x Parsifal, Szkoła, Wilki i FTL odbijają :D hihihi :D
 

DeletedUser24262

Guest
Boguś dziwne bo jeszcze nie dawno wysyłaliście swojego dyplomate do nas na ts'a z propozycją paktu.
Później się jednak rozmyśliliście bo baliście się wojny z dwóch stron Prosiaków i Parsifali
 
Do góry