Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29823

Guest
Lol, ja tutaj chyba muszę przestać pisać. W każdej nowej wiadomości robię prowokacje. Ktoś mnie tu nie lubi i mi zgłasza posty :( Wiem kto! Ale nie będę pisał, bo znowu będzie "prowokacja" :(
 

DeletedUser29823

Guest
Masz lajka na pocieszenie :D

Swoją drogą czy tylko mnie śmieszą profile graczy z tymi... ee... jakby to nazwać "zasadami", zdjęciami i skrótami typu "PDW"? :D
A zdjęcia to jest w ogóle kabaret najlepszy xD Kocham takich ludzi/graczy bez nich nie uśmiechałbym się grając w grepo :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uczcie się Wakacje, jak zorganizować akcję.
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Tak jak na lindosie , cały czas my w ataku , a Wy w obronie , liczyłem na coś innego , może to się zmieni ? Kiedy poleci na nas kolon ?
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser11474

Guest
szczerze mowiac ,liczylem ze wakacje pokaza cos na tym swiecie ,sklad w sumie mieli dosc solidny, liczylismy na dobra zabawe a patrzac co sie dzieje z tymi wszystkimi urlopami i banami to kicha wielka wyszla...:(((
 

DeletedUser27469

Guest
Również liczyłem że Lamy i Szkoła coś pokażą a tu zapaktowali się na około
smiley_emoticons_lol.gif
i tyle ich walki
 

DeletedUser11474

Guest
zapaktowali?
smiley_emoticons_oh-no2.gif
smiley_emoticons_irre.gif
głupoty wypisujesz i tyle. mamy dwa pakty cały czas. A Wy to niby ile macie? zresztą płacz dalej
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Marcin nie za bardzo kumam o co ci chodzi a raczej do czego pijesz ??? Wiec uwazasz ze gra bylaby bardziej wyrownana gdyby Lamy graly caly czas w 8 osob bez zadnych paktow?;)
 

DeletedUser11474

Guest
zapomnialem dodac ze przeciwko Wam i FF chociaz tych drugich juz raczej nie mozna brac wogole pod uwage....
 
Do góry