Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27469

Guest
Tomcio spójrz na szkołę przecież ilość tych paktów jest śmieszna na każdej okupacji jest deff połowy sojuszy z topki
 

DeletedUser24377

Guest
Tomcio spójrz na szkołę przecież ilość tych paktów jest śmieszna na każdej okupacji jest deff połowy sojuszy z topki
To po co o lamach piszesz ("Również liczyłem że Lamy i Szkoła coś pokażą a tu zapaktowali się na około
smiley_emoticons_lol.gif
i tyle ich walki")?. My właśnie coś pokazujemy i nie jesteśmy bierni w przeciwieństwie do Was mam wrażenie. Mamy dwa swoje pakty i się ich trzymamy, a w większości i tak sami obstawiamy sobie okupacje. Grają u nas tak naprawdę trzy osoby plus moralowce. Zresztą o pakty nie ma co płakać bo są morale, a po za tym na innych światach widziałem, że też koalicje robiliście ładne
 

DeletedUser11474

Guest
haha fakt ze troche paktow maja;) Ale kazdy gra jak lubi;) Nasze stanowisku od momentu wejscia na ten swiat bylo jasne, max dwa pakty ,Byliscie Wy i szkola na poczatku ,zerwaliscie pakt ze szkola nie zostawiliscie nam wyboru i nasze drogi rowniez sie rozeszly ...gdyby to szkola zerwala z wami pakt mielibysmy pewnie z wami do tej pory a szkole na czerwono ...bynajmniej nikt nam nie moze zarzucic ze jestesmy choragiewkami...To tylko gra i niema sie co spinac dzis sie gra przeciwko jutro razem w sojuszu bynajmniej to moje podejscie do tej gry...
 

DeletedUser23685

Guest
Szczerze powiedziawszy gdzie ja deffuje okupacje tam 70% deffa to moje jest, więc to, że 50% graczy deffuje to troche wyssane z palca jest :V 3 graczy co będzie miało 4k birem i 25k deffa czyli łącznie po 20 paczek na łeba i masz 12k birem i 75k deffa, każdy deffowiec powyżej 20 wioch tyle posiada, jakby te wasze okupki rzeczywiście 50% graczy deffowało to byłyby kolosalne liczby, ale w każdym sojuszu gra topka nie oszukujmy się, a większość kisi wojo albo sie deffuje tak jak u was na przykład Maximus
 

DeletedUser27469

Guest
Na lindos kto inny prowadził politykę sojuszu :p
Ale tu się nie odniosę do tego bo nie pamiętam z kim paktowaliśmy za czasów znaków tak szybko odpadli że nie rzuciło mi się to w pamięć :D
 

DeletedUser23685

Guest
Na lindos kto inny prowadził politykę sojuszu :p
Ale tu się nie odniosę do tego bo nie pamiętam z kim paktowaliśmy za czasów znaków tak szybko odpadli że nie rzuciło mi się to w pamięć :D

Co to ma do rzeczy? Wtedy nie robiliście takiego wylewu na koalicje tak jak teraz wielce pokrzywdzone wakacje, bo oni podpisali pakty o nie, trzeba to napisać na forum zaraz, jak byscie tylko mogli tez byscie sie opaktowali, ale jak pisalem wczesniej kazdy sie na was wyparł i w sumie nie dziwie sie

Dziękuję
Dobranoc

A potrzymaliśmy w ustawieniu takim nieco ponad 2 miesiące dopóki nas całkowicie nie rozebrano, a kiedy zostałem ja, usiek00 i 3 innych graczy to koalicja nadal była i nadal byliśmy tak zwanym priorytetem, to była dopiero żena
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27469

Guest
Czy ja piszę że czuję się pokrzywdzony czy coś??? Nie po prostu się z tego śmieje chyba mogę :cool:
 

DeletedUser27469

Guest
Mówię Ci że się do tego nie odpisze bo nie pamiętam już tego zwłaszcza że na samym początku serwera byłem na urlopie
 

DeletedUser23685

Guest
Żalisz się i próbujesz usprawiedliwiać, śmiech to tylko pretekst, oropos to samo było jak tylko byście mogli to bylibyście opaktowani, więc bądź co bądź od was takie teksty słyszeć to troche wiocha jest, bo sami dążyliście do takich koalicji tu czy na innych światach
 

DeletedUser27469

Guest
To jest twoja błędna interpretacja :p

Nie wiem gdzie ty widziałeś koalicje na oporos mieliśmy dwa pakty przez większość świata dopiero przed cudami doszły dziki więc nie wiem gdzie widzisz koalicje a zaznaczę że my + nasze pakty czyli NN i Łowcy mieli mniej graczy jak sama kronika

Jesteś jak starsze panie roznosisz fałszywe plotki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Nie wiem gdzie ty widziałeś koalicje na oporos mieliśmy dwa pakty przez większość świata dopiero przed cudami doszły dziki więc nie wiem gdzie widzisz koalicje a zaznaczę że my + nasze pakty czyli NN i Łowcy mieli mniej graczy jak sama kronika

Jesteś jak starsze panie roznosisz fałszywe plotki

Z dzikami mieliście nie pisaną umowę, cel jeden-lejemy kronikę, nie chce mi sie tutaj kolejnych wywodów robić i wyciągać brudów ze starych światów, wiec powiedzmy, że moge ci tu przyznać rację aby nie zaczynać kolejnego

To jest twoja błędna interpretacja :p

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :V nigdy nie zrozumiemy innych ludzi w pełni i ich intencji, możemy jedynie je oszacować lepiej lub gorzej

Nie uważam, że moja interpertacja była błędna, ale rozbijając to na czynniki pierwsze to:

Śmiech--->zażenowanie (haha koalicja)--->frustracja (50% deffa koalicji na okupach)

Powyższy schemat dowodzi jednak, że bolą was te statystyki ostatnie i ogólnie beznadziejna dla was na ten moment sytuacja, bo przecież przyszliście wygrać świat, ale sprawy zaczynają nie iść tak jak były wcześniej zaplanowane, kolejna wizja wygrania świata i kolejna wtopa, pretekst zawsze sie znajdzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27469

Guest
Nawet jeśli byśmy mieli pakt z dzikimi to nie wiem czy widziałeś ile pakow miała kronika o_O

Tak śmiałem się z tego że na każdej okupacji jest deff z dużej liczby sojuszy że okupacje u was w wielkości odbijali gracze z paków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28762

Guest
/ciach/
Ghost camsrame i Konfident zlotyciec ??
Ja wróciłem wbijam na wyspę do camsrame..... Paczam a tu chłopa już wszędzie okupuja :( :(
Tak jak myślałem. Chyba zostanę wróżbita jak Maciej :D
A doszły mnie słuchy że zakochany pokazał tatusiowi co chłopaki piszą na FO i rodzice pozabierali kompy. A jedynie ten Marcinek szybki numerek coś pisał?? Bo nie widziałem nic ...
chyba mam ukryte posty od niego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
/ciach/
Ja wróciłem wbijam na wyspę do camsrame..... Paczam a tu chłopa już wszędzie okupuja :( :(
Tak jak myślałem. Chyba zostanę wróżbita jak Maciej :D
A doszły mnie słuchy że zakochany pokazał tatusiowi co chłopaki piszą na FO i rodzice pozabierali kompy. A jedynie ten Marcinek szybki numerek coś pisał?? Bo nie widziałem nic ...
chyba mam ukryte posty od niego.[/QUOTE]


Jak cie zobaczył to od razu skapitulował :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Nawet jeśli byśmy mieli pakt z dzikimi to nie wiem czy widziałeś ile pakow miała kronika o_O

Tak śmiałem się z tego że na każdej okupacji jest deff z dużej liczby sojuszy że okupacje u was w wielkości odbijali gracze z paków

Ostatnia największa nasza okupka gdzie stało 70k deffa to 20k było moje, 15k od miłosza czyli 50% od nas 2 praktycznie deff był na tej okupcji, co z tego jak wysyłają dużo wsparć skoro z kilkunastu jak nie więcej dopiero uzbiera się paczka :V
 

DeletedUser29823

Guest
Adres dostaniesz na priv tylko musisz potwierdzić że wejdziesz, a z tego co widzę to u ciebie z tym słabo :eek: Smutne to.
 
Do góry