Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27799

Guest
/ciach/ Bez akcji Wam idzie miasto zabrać to po co się męczyć ?:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
Ell, a przypomnieć Ci jak na oroposie na PW prosiłeś żeby Ci miasta oddawać ?;p
 

DeletedUser27799

Guest
Gadu gadu a prawda jest taka że Wam 3 miasta już zabrałem a Wy mi ani jednego ;* ( możecie się pochwalić tymi na banie proszę :D)
 

DeletedUser27799

Guest
Ja wam 6, a wy mi ani jednego ;*
Słabo słabo, pewnie rodzice ograniczają komputer w domu albo dzielisz go z sąsiadem.

Ell proszę Cie, nie masz już 12 lat także pisz jak człowiek :) Ja wiem Ty wiesz i kilka innych osób co na Ts wchodziły że musiałeś schodzić z kompa o 22 bo później przypał miałeś :) /ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ell proszę Cie, nie masz już 12 lat także pisz jak człowiek :) Ja wiem Ty wiesz i kilka innych osób co na Ts wchodziły że musiałeś schodzić z kompa o 22 bo później przypał miałeś :) /ciach/
Nie ja ustalam u mnie zasady tylko rodzice. Trzeba szanować rodziców, gdyż nie wiadomo kiedy będę potrzebował od nich pomocy. Ty pewnie nie rozumiesz co mam na myśli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30022

Guest
//ciach//
a kto Ci sam każe zrobić. masz tam na wyspie kolegów :)) naleśniczek nie pomoże? albo madzialene?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
a kto Ci sam każe zrobić. masz tam na wyspie kolegów :)) naleśniczek nie pomoże? albo madzialene?

Macie przewagę miast w tym terenie i każda akcja to jest 99% szans że się nie uda :D W tej grze trzeba też myśleć :D po co lecieć na chama jak można w inny sposób ? :p
 
Macie przewagę miast w tym terenie i każda akcja to jest 99% szans że się nie uda :D W tej grze trzeba też myśleć :D po co lecieć na chama jak można w inny sposób ? :p
Albo po prostu oni mają zgranie?
Przypomnij sobie na OROPOSIE jak nieraz proponowałem akcje to zostałem wyśmiany przez was, ze jesli ja robie akcje to nigdy nie podbije miasta, a wszystkie można powiedziec tak przejmowałem.
 

DeletedUser27799

Guest
Albo po prostu oni mają zgranie?
Przypomnij sobie na OROPOSIE jak nieraz proponowałem akcje to zostałem wyśmiany przez was, ze jesli ja robie akcje to nigdy nie podbije miasta, a wszystkie można powiedziec tak przejmowałem.

Byłeś z mocnymi na froncie tam klocki bez synchra wchodziły.
 
Do góry