Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27469

Guest
Jak ty słupie synchro nie umiałeś zrobić jacyś Niezłomni cię rozwalili :D
 

DeletedUser27469

Guest
Nie wiem czy ci podbili czy nie i nie interesuje mnie to wiem że nie wytrzymywałeś ich ataków i walnąłeś szaraka :p

A jeśli chodzi o oropos to nie pokazałeś tam zupełnie nic ;) Po za chamstwem i zdradami sojuszy :p
Kogo podbijałeś ?? niezłomnych proszę cię :D nigdy nie szedłeś razem z sojuszem nie pomagałeś przesuwać naszych frontów,podbijać naszych wrogów tylko sam sobie wywołałeś wojnę z niezłomnymi którą przegrałeś :D

W tym momencie właśnie skończyłem dyskusję z tobą
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Nie wiem czy ci podbili czy nie i nie interesuje mnie to wiem że nie wytrzymywałeś ich ataków i walnąłeś szaraka :p

A jeśli chodzi o oropos to nie pokazałeś tam zupełnie nic ;) Po za chamstwem i zdradami sojuszy :p
Kogo podbijałeś ?? niezłomnych proszę cię :D nigdy nie szedłeś razem z sojuszem nie pomagałeś przesuwać naszych frontów,podbijać naszych wrogów tylko sam sobie wywołałeś wojnę z niezłomnymi którą przegrałeś :D

W tym momencie właśnie skończyłem dyskusję z tobą
smiley_emoticons_winken4.gif
Człowieku co ty wypisujesz?
Walczyłem sam na niezłomnych, wisniewski sam puscił pierwszy szaraki.
Po zatem ja walczylem na froncie z Kronika, strongami oraz Niezłomnymi.
Jeśli ja nie pomagałem przesuwać front to jak mogłem mieć pw w obronie czy w ataku?
Po prostu kiedy ty patrzyłeś na swój czubek nosa i to nawet rada gadała na TS ze nic nie pomagasz tylko do siebie slesz, to ja slalem wszystko co miałem na okupacje.
Ci którzy byli na froncie z Kroniką od nas to wiedzą ile kolonów klinowałem dla kogoś. Sam wiesz ze nieraz tobie uratowałem pupsko bo lecial na Ciebie kolon, a ty panikujesz gdy kolon leci.
Piszesz bzdury bo raz kolejny, ty serio masz coś z głową człowieku.
Ja sobie wyjasniłem juz z Exulorem. wszystko co do zdrady i każdemu to już obojętne.
Ja nie wywołałem wojny, to niezłomni zaczeli mnie atakować i YoloNoob powiedział mi, że mogę ich lać, ale będę tam sam.
Szaraki pusciłem ze względu na zachowanie kilku osobników z wakacji, nie będę budować coś dla kogoś jeśli ten ktoś nie szanuje nikogo, ale tego tobie pewnie nie powiedzieli bo albo się wstydzą, albo nikt nie chce z tobą gadać.
 
Ostatnia edycja:
Macie przewagę miast w tym terenie i każda akcja to jest 99% szans że się nie uda :D W tej grze trzeba też myśleć :D po co lecieć na chama jak można w inny sposób ? :p
Tylko te inne sposoby są nudne :) a przy akcji "na chama" jest zabawa :) dla nas zabawa i myślę ,że dla was też :) a jak mamy sobie tylko nieaktywnym wtykać klocki to będziemy siedzieć i tylko kolejkować wojo co jest bardzo interesującym zajęciem :)
 

DeletedUser30017

Guest
Człowieku co ty wypisujesz?
Walczyłem sam na niezłomnych, wisniewski sam puscił pierwszy szaraki.
Po zatem ja walczylem na froncie z Kronika, strongami oraz Niezłomnymi.
Jeśli ja nie pomagałem przesuwać front to jak mogłem mieć pw w obronie czy w ataku?
Po prostu kiedy ty patrzyłeś na swój czubek nosa i to nawet rada gadała na TS ze nic nie pomagasz tylko do siebie slesz, to ja slalem wszystko co miałem na okupacje.
Ci którzy byli na froncie z Kroniką od nas to wiedzą ile kolonów klinowałem dla kogoś. Sam wiesz ze nieraz tobie uratowałem pupsko bo lecial na Ciebie kolon, a ty panikujesz gdy kolon leci.
Piszesz bzdury bo raz kolejny, ty serio masz coś z głową człowieku.
Ja sobie wyjasniłem juz z Exulorem. wszystko co do zdrady i każdemu to już obojętne.
Ja nie wywołałem wojny, to niezłomni zaczeli mnie atakować i YoloNoob powiedział mi, że mogę ich lać, ale będę tam sam.
Szaraki pusciłem ze względu na zachowanie kilku osobników z wakacji, nie będę budować coś dla kogoś jeśli ten ktoś nie szanuje nikogo, ale tego tobie pewnie nie powiedzieli bo albo się wstydzą, albo nikt nie chce z tobą gadać.
Jak ty na froncie z nami to góra 4 wiochy miałeś
smiley_emoticons_lol.gif
 
Jak ty na froncie z nami to góra 4 wiochy miałeś
smiley_emoticons_lol.gif
Nie no troche wiecej. Jakbyś grał, a nie slupowal to byś wiedzial ze miałem obok lowcow i na wschodzie od groma miast przy was. Ja wiedzialem gdzie kto kazdy z kroniki mial wioski przy froncie.

Zlote dziecie obiera taktykę fejkowania gdyż go główka boli. Sadzisz ze wyslesz te 40 atakow i ja sie przejme? Lataj i codziennie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18159

Guest
HAHAHAHA
To jest dobre... Persifale odbijają miasto FTW, a ci sobie spokojnie swoimi ogniami po punkty latają... Normalnie, gorzej niż w PiSie...
 
Do góry