Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
A ja sobie zrobię wyspę pod cudaka i sam go postawię
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser29767

Guest
niekiedy sie trafi cos takiego nic wielkiego
jeszcze poszerzajcie koalicje bardziej najlepszy sojusz jak twierdzi by wystarczylo 2-3 pakty i nas niep owinno nie byc
smiley_emoticons_bravo2.gif
a jak widac jest inaczej
 

DeletedUser22509

Guest
Nie mozemy sobie wszystkich wrogów zajechac:D z kim bedziemy grac?:D
 

DeletedUser29767

Guest
jest inne wytłumaczenie tego po porstu byście szybko polegli na takiej grze :) walczac z kilkoma sojuszami a nie skupiac sie tylko na dwoch
 
Pamiętam Twoje napinki z forum, jaki to jesteś mocny. No to się zastanawiam, gdzie jest ta Twoja moc z początku serwera :D

Będziemy grali sami ze sobą :D:D:D:D


Oj tryb fernando nam się zapalił. Póki co sojusz wam się zmniejsza. Takze wygracie, ale sami ze sobą xddd

No ty jesteś wojownikiem świata xd
14 miast i 95k pw od początku serwera xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale co to ma do rzeczy?
Gracza poznasz po tym, że miasta nie stracił? No to równie dobrze można sobie siedzieć w centrum sojuszu i też nie stracić, ale mieć pw i miasta :)
Jesteś mądry w gadaniu, ale lepiej coś porobić :)

Przyznam, ze początek mieliście nawet całkiem, ale masówka was zajechała niestety
 

DeletedUser22509

Guest
Aaaaa no jak nikt nie wziął to rzeczywiscie swiadczy, ze jestes najlepszy. Mi wzieli dwa :/ i to słupowa brygada. Wstyd mi teraz.

Ps. Raxaos - nie gniewaj sie :D <3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29767

Guest
tylko lepeij tak jak ty siedziesz na dupie i robic festyny non stop i wysylac kradniecie pw na okupkach :)
skoro jestes taki dobry dawaj i zabierz mi miastko chociaz wprowadz m,i klocka do miasta :)
 
Ale kto Ci zabroni robić festyny i mieć z tego sloty plus dodawać sobie pochody. To tak jak jest opcja za złoto czy teatry. Nikt nie każe Ci robić slotów na pochodach. Widzisz nawet osoba, która siedzi na dupie ma więcej pw od Ciebie. Więc sam też jesteś słupem i nazywasz nim innych :D
Korzysta się z tego, co umożliwia gra. Nie potrafisz tego robić, trudno

Byczuś nie denerwuj się, bo ci żyłka pęknie i co wtedy. Zjedz sobie batona z jakiegoś zakładu może na kilka minut, bo jakiś niewyraźny jesteś
smiley_emoticons_biggrin.gif
:D
Nie muszę latać do Ciebie po miasta, by je mieć. Tak samo możesz wybrać się do mnie. Zapraszam bohaterze :D
 
A co? Bez zaproszenia się boisz? Skorzystasz powiadasz? No czas najwyższy, bo taki wojownik jak Ty nie może przejmować tylko wewnętrznie i nieaktywnych :D

smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Tylko błagam, nie lataj na samych transach jak Twoi koledzy z sojuszu, bo słupiaste biremy się kurzą :D:D:D:D
 

DeletedUser29767

Guest
ja tylko jedno miasto przejalem z rozbiorek :) wiec naprawde zaszalamiajaca ilosc nic inego nie robie

sprawdzilem twoje podboje to większosc miast przejete od sojuszników
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ech byczuś, zerknij do twojej zaszałamiającej(ciekawe słowo) ilości podbitych miast i sprawdź ile razy świeci się parsifal przy podbijaniu :). Gdzie uczyłeś się takich słów? Jest oszałamiający itd., ale zaszałamiający? No żeś zaszałamiająco zaszalał
Nie gram offowo do Twojej informacji. Poza tym, kiedy Ty sobie grzałeś tyłek w sojuszu, to ja startowałem od zera i mnie twoje słowotwórcze podejście nie przejmuje. Siedzę sobie i popijam kawę zajadając ciastkami jak ktoś przykazał. Ochłoń przejrzyj słownik języka polskiego i wróć :p
Teraz widzę masz założyciela, gratuluję wyższego stanowiska. Jarek już na Ciebie czeka z Antonim na dronach :D
Wiesz miasta przejmujesz jakie chcesz, nikt Ci niczego nie zabroni, ale gdybyś raczył czytać ze zrozumieniem, do doszedłbyś do wniosku, iż co innego miałem na myśli
smiley_emoticons_irre4.gif

Pewien pan na W. miał swój program pewnie by Cię zrozumiał i dodał: " Twoja historia Byczku mnie urzekła"
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser29767

Guest
tak tylko jak zauważ wiekszość miast oddawałem i dlatego tak dużo parsifalu widac jak nie umiesz czytać tabelek ze zrozumieniem to już nie moja wina nic na to nie poradzę
smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_drunk.gif
Każdy przejmuje miasta jakie chcesz masz rację i ja wolę zabrać dobremu i oddac sojusznikowi powod masz na dole xd
w tej grze juz zdobyłem wszystko co bylo do zdobycia ,więc gram dla zabawy i nie zapomne jak co chwile chowałeś u mnie wosjko
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Co chwila? śmieszne. No chyba zamienię kawę na popcorn
smiley_emoticons_biggrin.gif

Chyba zapomniałeś dlaczego go wstawiłem do Ciebie przed załączeniem urlopu , a że takiego bohatera jak ty nie atakowali, to moje wojsko było u Ciebie bardzo bezpieczne. No bo przecież bali się Ciebie i strzelali szaraki jak tylko na nich spojrzałeś xdddd
No nie wiem czy grasz na takim luzie, skoro w pierwszym poście zerwałeś się by odpowiedzieć na stwierdzenie, które kompletnie nie dotyczyło waszego nieaktywnego. Poza tym mamy ubaw z tej dyskusji, a u Ciebie leci spinka, ale nie taka do włosów, chociaż może by się tobie przydała, bo włosy przesłaniają oczy i nie możesz dostrzec pewnych rzeczy. Więc uderz w stół, a nożyce się odezwą :D:D:D
Ps. Zjedz snickersa :D
No i kolega, którego nazwałeś słupem powrócił :D
 

DeletedUser29767

Guest
ja tez sie z cb smieje daje ci argumenty na ktore nie umiesz znalezc sensownych odpowiedzi więc obracasz do gory nogami sprawę
powiem ci tak zareagowalem piszac prawde ze przejeliście nieaktywnego od nas i wielkie brawa za to ze nam chcecie pomoc odslupic sojusz
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Do góry