Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Tylko brakuje mu PERLY w garsci :D

Jak podoba sie ypsilon? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

perełka :p

a miasto straciłem wrrr bonus się o 6 konczy ;/ a tak po za tym to bardzo fajny świat. ważne że grono swoje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Haha, wspolczuje :p

Mi tez podoba sie. Mila odskocznia od nudnego ksi. :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

I ja również chciałem pozdrowić całą rodzinę, ciocię z Radomia oraz wuja Wacka ze zwierzętami jak też całą 3c z gimnazjum w Przasnyszu.

Chyba nie pomyliłem działu? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

PolishPrincess poznałam Cie chyba na tym świecie twój nick ;DDD wpis na forum mi wszystko ułożył ;DDDD
(no jeśli tu grasz) ;DDDD :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie

A widzisz, ja sama odeszłam z Legionu :p ale zadziwia mnie Twoja desperacja
racja marto :)
hehehe - desperacja i chęć zaistnienia :)
a nie lepiej zasłużyć się i po prostu coś konkretnego robić - tak by ludzie cię kojarzyli za czyny a nie za nick w legionie

i ps. witajcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Na tym świecie spotyka się dość ciekawych graczy nawet takich którzy po opuszczeniu danego sojuszu donoszą do supportu ze złości pisząc nie prawde na temat multikont tym samym blokując kilku graczy. Dla mnie to jest frajerstwem i czynem godnym potępienia. Tylko gracze słabi postępując w ten sposób. Ci którzy są zablokowani niewinnie pewnie utracą miasta. Temu frajerowi bo inaczej nie można tego nazwać życzę sukcesów w grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

racja marto :)
hehehe - desperacja i chęć zaistnienia :)
a nie lepiej zasłużyć się i po prostu coś konkretnego robić - tak by ludzie cię kojarzyli za czyny a nie za nick w legionie

i ps. witajcie :)

ironia, koleżanko, ironia... poszukaj na internecie znaczenia tego słowa.
 
Odp: Sytuacja na świecie

Od Stonera

Turasku ile razy mam ci pisac ze juz sie nie bawie w zbieranie miast bo mnie to nie kreci :) kiedys mialem ponad setke miast na epsilonie i juz nie gram cale dnie jak ty MAM ZYCIE REALNE w odruznieniu od ciebie! i lubie pograc sobie na zlocie - POSZALEC BO MNIE NA TO STAC! nie siedze juz cale dnie na necie jak kiedys - bo wiesz ? robie rozne inne rzeczy,jak spedzanie moich ciezko zarobionych pienedzy :) - jestes najwiekszym MANIPULANTEM jakiego widzalo grepo :) pisalem ze zarobilem banke a nie z jestem milionerem - ...ci z ktorymi gralem na wielu serwerach napewno nie powiedza o mnie zlego zdania A O TOBIE SLYSZALEM DUZO ZLEGO , zaluje ze nie wpakowalem wiecej zlota na Tau i cie nie podbilem pierwszego a dzienki handlazowi to jest mozliwe :) zegnam cie ozieble bo coraz zadziej tu zagladam

wystapili Stoner RAF
zwyciestwo2.gif

producent adriankiller
zwyciestwo.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie

ironia, koleżanko, ironia... poszukaj na internecie znaczenia tego słowa.
hahahaha- mea culpa - biję się w piersi - dopiero po twojej soczystej wypowiedzi wróciłam do początkowego wpisu odnośnie tego tematu

chociaż powiem szczerze - w tej grze już nic mnie nie zdziwi - bo ludziska różne dziwadła mi pisali :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

PolishPrincess niby w gierce mogę napisać ;DDDDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Czytam forum w grze ;DDDD az samo chce sie czytać ;F Nawet pake znalazłam ;DDDDDD (pod innym nickiem) ;DDD he
Nawet sie człowiek nie spodziewał. ;DDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ja tez czytam czasem, ale nie chce mi sie przewalac przez ten spam :p

Wielu znanych graczy tutaj gra pod innymi nickami, sama natknelam sie na kilku :)
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Na Ypsilonie już ciekawe wojny trwają i jakoś cichutko tu o nich :D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Niemal tak jak Jeźdźcy z Kostuchą i Anonymous co nie ?? :p
 
Do góry