Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie

LA kontra reszta swiata
0dj.gif
nic nowego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Widzę że padły jakieś ofiary gdyż mam koleżankę nową na wyspie ;DDDDD :eek:
Dzieki Makaron ze nazwałeś wszystkich Graczy z sojuszu Strachy Na Lachy Syfem. ;DDDDD
Nasz kochany Założyciel.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Czemu ja jeszcze w zadnej wojnie nie uczestniczylem ? :p Ten swiat dobrze sie prezentuje jak narazie ,ustawienia sa kozak ;) za miesiac bedzie ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ja tez nie wiem nic o wojnach :p
Tylko nie wiem czemu jest w TOP 100 obroncach :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Widocznie w zlym LEGIONIE JEZDZISZ i zadajesz sie ze zlymi KOSTUCHAMI.
Na dodatek pewnie popijasz slaby BIMBER :p :p :p
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

hah Legion dobry i nikogo nie znam ;P Troszke szkoda mi lac Bimbru ,ale coz przynajmniej ciekawie sie robi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

hahahaah kto z was leje bimber? :D ja straciłem wioche od którą podbiłem od jakiegoś LA . LA straciło gracza a ja tylko miasto :):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Jest BIMBER jest imprezka :p

edit. Bimber ze smietanka ^^ :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

hahahaah kto z was leje bimber? :D ja straciłem wioche od którą podbiłem od jakiegoś LA . LA straciło gracza a ja tylko miasto :):)

no i gratki :) gdyby nie takie podboje to nie bylo by ciekawie ;) ale Ci gracze ktorym zabraliscie miasta mieli juz zakonczyc kariere na tym swiecie zobaczymy jak bedzie dalej szlo ,a wiem ze powojujemy.
PS ladne plum dzis zrobiles ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

tyle co pkt agresora zdobyłem to i plum mogłem zrobić :D taa taka wymówka ze mieli zakonczyć :p ciekawe kto dziś offa straci i rano szczęka mu klawiature rozbije :D

Ty śmietanka nie ubijaj juz wiecej ;D

ktoś tu SS obrażał a jakiś członek podbił miasto LA ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

tradycja i duma 29.02.2012 11:44

Mimo zmuszania się do gry z nadzieja że chęć do niej wróci tak nie jest, brakuje już weny nie ma tego polotu co wcześniej i nie daje to już radości, zdecydowałem się skończyć. Moje miasto do oddania chętni niech się zgłaszają. Badanka porobione jak trzeba.

zeby nie bylo ze klamie ,no i gosciu od Was je wzial ;)
Pozatym poczekamy z miesiac i sie zobaczy jak kto poleci ,wiem ze z wami bedzie ciezko ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

jezeli każdy z nas wytrzyma miesiąc :D zwracam honor co do gracza. No bedzie ciężko ogólnie ani my ani wy nie gramy od wczoraj :D a co by było jakbyśmy połączyli sily? ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ojj co do polaczenia sil to bylo by ciezko z innymi w naszej okolicy :)
Hah Pijany Legion by pasowalo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dobrze, ze ja jestem za zadupiu, bo chcielibyscie mnie bic :D
Dobre, bo moje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Każda strata wioski zawsze jest tak samo tłumaczona : nie było mnie to podbiłeś , kończę grę to ci oddałem/am . Kiedy w końcu ktoś powie , podbiłeś moja wioskę jesteś kozak . Grałem na paru światach i zawsze było tak samo. Podbiłem gościowi wioche a on mi piszę że ja teraz mądry jestem bo on nie gra . A pisze do mnie pewnie sama klawiatura . To jest gra i tak jak do tej pory ma wpisane na profilu największy wojak ETY " Sempol " taka jest prawda . "Ta gra polega na tym, żeby doić kogo się da, ile się da i zawsze kiedy się da."
 
Do góry