Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

no teraz to luzik :D już jedna piękna akcja za nami :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No była ładna szkoda tylko że na mój sojusz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Coś Ty na lekko przyjmuję to tylko gra .
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

co tam dawno mnie tutaj nie było :) gwiazdy jeszcze grają?
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Rzeczywiście, to był komplement :eek:

205687051612071810136959.jpg



właśnie zalogowałem i widzę że PP jesteś w LA. Cieszy mnie że mój kompan jest w top 10
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

hej luz! a co to komplementów już nie można dawać??;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Gdzie sie zalogowales? A kysz Szatanie :p

Udzielajac dokladnej odpowiedzi na Twoje pytanie powiem Ci, sporo zmian kadrowych bylo :)
Bimber zmienil rozlewnie, Legion Atenski bedzie musial dokupic dodatkowe wejsciowki, Czwarta pieczec sie zepsula, Kostuchom sypia sie kosci, a na dodatek Cale LA przez caly dzien pije SEte za SEta:D :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

na ypsilonie na starym koncie, ja czekam do jesieni cud, że i tak odwyk pomógł... do dzisiaj...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Tak to bywa z tymi odwykami.

Niestety zawiodles nie tylko mnie, ale takze wiele graczy z ypsilonu. Mi obiecywales "odwiedziny", a innym surke za sprzedanie mojego nicku. Ja przeplynelam kilka morz, zeby byc blizej Ciebie, ludzie szpiegowali mnie na karczmie swiatowej (nawet obwinili jakiegos Bogu winnego gracza o bycie mna), a Ty co? Uciekles. Buuuu :p
 

DeletedUser12901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

SETa gdyby byla elita sety od poczatku i jeszcze na premium to nie wiem kto by im zagroził LA by wtedy miało powazne klopoty z SETa :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ta właśnie zbiłem jakiemuś graczowi z SEta kolona mimo ze mój atak leciał 3,4h i rzucił na mnie mądrośc, na prawde są PRO
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ta właśnie zbiłem jakiemuś graczowi z SEta kolona mimo ze mój atak leciał 3,4h i rzucił na mnie mądrośc, na prawde są PRO
Przeciez statek kolonizacyjny ma w obronie 500 :D
Poza tym moze SEtek myslal, ze jak zuzywa az 170 ludzi z gospodarstwa, to bedzie dobrze bronil :rolleyes:
 
Do góry