Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Gwoli ścisłości to nie był mój kolon,a poza tym skończyłem gre bo nie mam zamiaru grać z niektórymi osobami które są w SEcie.Zresztą jeśli macie kreta to sam wam opowie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Huge signature. I can see it!


Mody, nie spać tylko warnować! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Taka smutna prawda, na tym forum bany dostają ludzie którzy sa niewygodni a typy które bezczelnie łamią regulamin siedzą sobie w najlepsze.


Na Ypsilonie nudy i lamerstwo!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Taka smutna prawda, na tym forum bany dostają ludzie którzy sa niewygodni a typy które bezczelnie łamią regulamin siedzą sobie w najlepsze.


Na Ypsilonie nudy i lamerstwo!

Zapomnialem ze masz wiecej niz jeden profil na tym forum :) a ty tam jeszcze grasz? hahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Zbanują mi jedno, to przyjdę 10 następnymi, frajersy :D (jakby mnie banowali słusznie, to spoko, dostosowywałbym się do regulaminu i nie wbijał bezczelnie z innych kont :p)

Mało tego że gram, rządzę całym serwerem od pierwszego dnia do dzisiaj !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Alek cie sie z toba porobilo??? ...kiedys cie lubialem i szanowalem - nawet po twojej marnej przygodzie na epsilonie ale szkoda ze sie mililem bo jestes jak chorongiewka na wietrze ........
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Fajnie tylko że nigdy nie grałem na epsilonie, fail
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Jestem nna 90% pewny ze grales ale to bylo daaaawno temu ale twoj nick alexander the great napewo tam sie przewinol w GH :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Weź pod uwagę że naokoło nicku mam magiczne "==" a to o dziwo robi różnicę.

Jestem na 100% pewny że tam nie grałem, ale w sumie na tym forum już mi wiele razy wmawiano rzeczy których nigdy nie robiłem przedstawiając na to rozmaite "dowody" (śmiech) więc może i tym razem się komuś uda.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Widac zadzalali bo dostal bana :) jak tam sytuacja na swiecie? jakies wojny,sojusze,fuzje?

Statystiki widac ale moze ktos zrobi szybki skrot ostatnich wydarzen :)
z gory serdecznie dziekuje :)


czekamy na Ciebie bo bez Ciebie dostajemy lanie:((
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

oooooo Maniuś, kto tam Was leje? :D
yyyy sorry, jestem po fajnym drinku. Pozdrowienia na WSPANIAŁYCH kolegów z LA (w sensie z Legionu Ateńskiego) i oczekuję na ewentualny pon z moim obecnym sojem :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No mi tez sie wierzyc nie chce ze ich leja :) Maniek poprostu chce zebym poczul sie potrzebny i zebym wrucil :) wrcuce ale jeszcze nie teraz-daje fory wroga :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie

oooooo Maniuś, kto tam Was leje? :D
yyyy sorry, jestem po fajnym drinku. Pozdrowienia na WSPANIAŁYCH kolegów z LA (w sensie z Legionu Ateńskiego) i oczekuję na ewentualny pon z moim obecnym sojem :eek:

marto - a co ty piszesz ?


W sprawie PoNa pisz do supportu a później skasuj konto.
- nie lubię pismakować do supportu i nie mam zamiaru tego robić a konta nie planuję kasować ^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Wielu zaczynało podobnie a zwycięzca jest tylko jeden IX legion zaginą w całości do tej pory go szukają :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Czy jak się zalogowałem na Ypsilon to jestem pełnie uprawniony do napinek ? :eek:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Raczej wątpię aby były takie afery jak na KSI :D
Zresztą ja już jestem grzeczny i spokojny
 
Do góry