Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No raczej :p
Nawet Szeryf nie ogarnia 250 ataków :eek: Ludzie co jest z wami,spać w niedziele wam się nie chce :p

Ty szeryf jak Ty nie ogarniasz 250 ataków to już nikt nie ogarnie haha

ale ile pkt wpadnie :))
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ale pięknie lecą :eek:
Nawet do 70 ataków na jedno miasto...czyli dzisiejsza niedziela na wesoło :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Czekaj no to i ja sie dolacze!

Zawsze chcialam sfarmic Szeryfa :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

należało Ci się szeryf stracisz pare wiosek to pokory nabierzesz haha, ciesz się że im nie pomogłem :)))
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Widzę że Mamut zbanowany więc zamykamy budę do odwołania.

Nieczynne. REMANENT
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

cudaki sie rozpoczely a tutaj taka cisza WTF

w-barze-gif-gif
 

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Żałobę mamy :confused:
Legion Ateński sie poddał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

hehe jak narazie to dobrze sie trzymamy ;) A cudaków i tak niemielismy stawiac :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Odp @augusto2

jeśli dla ciebie budowanie cudów (czyli zabawa w wysyłanie surowców i skarcenie budynków) jest wygraniem i wykazaniem prawdziwego zwycięzce to jesteś żałosny.

Sojusz Legion Ateński od zawsze mówił że cudy nas nie interesują a jedyne dobra zabawa i atakowanie innych co pokazujemy od samego początku do samego końca.

0555_30a1_480-gif
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Żałobę mamy :confused:
Legion Ateński sie poddał

śmieszą mnie takie komentarze i wiadomości massowe u was w sojuszu że manfredd i jego sojusz to tchórze!!!!!!

Od początku postanowiliśmy i mówiliśmy, że nie będziemy budować cudów bo to dla chłopczyków budowniczych dobre ale nie dla nas nie dla LEGIONU ATEŃSKIEGO i zrobimy wszystko by wam utrudnić budowanie żebyście nie wygrali tego świata i będziemy się przy tym świetnie bawić. was bawi budowanie a nas bawi walka i ataki

nas nie interesuje wysyłanie surki na jakieś śmieszne budyneczki, żeby potem mieć korone koło ksywki... nam to wisi... Legion Ateński walczył od zawsze i zawsze będzie walczył i nigdy się nie poddał i nigdy się nie podda!!

i proszę was darujcie sobie te daremne komentarze odnośnie legionu ateńskiego bo jesteście żałośni w tym momencie. pewnie dostane za tego posta bana na forum także do zobaczenia na polu bitwy:mad:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

aha... i chciałbym jeszcze dodać, że to wy okazaliście się tchórzami na początku istnienia tego servera tworząc koalicję z 7-8 topowych sojuszy wraz z ich akademiami przeciwko LEGIONOWI ATEŃSKIEMU!!!!!! bo sami bali się nam stawić czoła!!!! a LEGION ATEŃSKI MIMO TO SIĘ NIE PODDAŁ I WALCZYŁ MIMO ŻE DZIENNIE MIELIŚMY PO 30-50 BUNTÓW !!!!!
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Żałobę mamy :confused:
Legion Ateński sie poddał



Hahaha....RI traci wioski na potęgę, w budowaniu cudów zero szans na zwycięstwo, w rankach coraz bardziej w dół ale od czego jest propaganda.
Otóż DSE ogłasza się zwycięzcą tego serwera razem z sojuszem ponieważ....Legion Ateński nie buduje cudów :D

To może lepiej ogłoście że czujecie się zwycięzcami bo MG34 nie dobił w nicku do 35-ciu :D

btw. chyba będzie potrzeba wysłania kolejnego biuletynu informacyjnego :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Reiver Incarnation to dosc specyficzny sojusz.
U nich mestwo, odwage i umiejetnosc gry mierzy sie w szybkosci wysylania surowcow na figurki zwane "Cudami Swiata" :eek:

Szkoda, ze nie sa juz tak mocni w atakach, a takze w obronie.

Dlaczego nie chwalicie sie tym, ze jeden z Waszych guru niejaki ArtArtWawa byl na tyle odwazny, ze w momencie, gdy wrogowie wbili mu kilka buntow to wymusil bana z ochrona? Jednak okazalo sie, ze nie jest taki cwany za jakiego sie uwazal. Banik na 5 dni bez ochronki i utrata 50 miast na rzecz wroga moze naucza go uczciwej gry i zdrowej rywalizacji? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Tak, tak! Czas na biuletyn. :cool:
 

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

hehe jak narazie to dobrze sie trzymamy ;) A cudaków i tak niemielismy stawiac :p

Cel gry to wybudowanie Cudów, tak jak w biegu sprinterskim przebiegniecie linii mety.
LA położyło się przed metą.
Koniec , kropka, przegrali, oddali mecz walkowerem, mówcie co chcecie ale ja jestem rozczarowany.
Bo trochę temu sojuszowi kibicowalem
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Cel gry to wybudowanie Cudów, tak jak w biegu sprinterskim przebiegniecie linii mety.
LA położyło się przed metą.
Koniec , kropka, przegrali, oddali mecz walkowerem, mówcie co chcecie ale ja jestem rozczarowany.
Bo trochę temu sojuszowi kibicowalem

Hahaha....a jaki był cel tej gry przed wprowadzeniem cudów?

A może przyjmiemy że Grepo-Olimpiada czy też ilość naważonego piwa jest wyznacznikiem sukcesu?:rolleyes:

Ogarnijcie się troszeczkę, bo cuda spowodowały ze mnóstwo graczy skończyło z grepolis, spora część kończy kiedy się one zaczynają i idzie na nowe światy i generalnie nikt ich nie lubi bo gra robi się nudna.

RI miało w swoim mniemaniu zwycięstwo w tej konkurencji w kieszeni ale kiedy się okazało że szykuje się porażka na całej linii wtedy ogłasza Wielki Zwycięstwo bo Legion nic nie buduje.

To jest naprawdę lekko kompromitujące.
Wycieramy Wami grepolisową podłogę a Wy głosicie że wygrywacie w konkurencji na Ścierkę Roku. :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Hahaha....a jaki był cel tej gry przed wprowadzeniem cudów?

A może przyjmiemy że Grepo-Olimpiada czy też ilość naważonego piwa jest wyznacznikiem sukcesu?:rolleyes:

Ogarnijcie się troszeczkę, bo cuda spowodowały ze mnóstwo graczy skończyło z grepolis, spora część kończy kiedy się one zaczynają i idzie na nowe światy i generalnie nikt ich nie lubi bo gra robi się nudna.

RI miało w swoim mniemaniu zwycięstwo w tej konkurencji w kieszeni ale kiedy się okazało że szykuje się porażka na całej linii wtedy ogłasza Wielki Zwycięstwo bo Legion nic nie buduje.

To jest naprawdę lekko kompromitujące.
Wycieramy Wami grepolisową podłogę a Wy głosicie że wygrywacie w konkurencji na Ścierkę Roku. :rolleyes:

Nie mam pojęcia co było przed wprowadzeniem cudów.
I nie ogłaszam żadnego zwycięstwa RI.
Ktoś wymyślił zasady tej gry i wyznaczył cel.
Narzekanie że nie chce mi się biegać bo mi płotki postawili na bieżni, albo nie będziemy strzelamy goli bo nam za małą bramkę postawili a na dodatek jest tam teraz bramkarz jest [sorry] - żenujące.
 
Do góry