Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I dlatego tu urywa się nasza dyskusja. :rolleyes:

Dokładnie, niech LA spoczywa w spokoju.
Szkoda tylko że nie podjęli walki

Chociaż nie :D
Przecież jeszcze jest rola rzepa na psim ogonie, smrodu plączącego się po gaciach lub uprzykrzonej muchy przeszkadzającej w odpoczynku.
Bo przecież gra dla prawdziwych wojowników skończona
Będę patrzył jeszcze co zrobi ś.p,. LA
rola smrodka czy nowy świat wojowników
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ogarnij sie troche i nie wypisuj glupot bo tak naprawde to szczyciliscie sie ze lejecie LA a okazalo sie ze to my robimy co chcemy :p
 

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Kolego podaj piwko
Cały Twój wywód sprowadza się do stwierdzenia że chociaż chłopcy wystartowali w konkurencji w której wygrywa ten który będzie najlepszym wojownikiem i rolnikiem zarazem, to nie są w stanie wygrać tej gry bo są tylko w połowie graczami.
Cudaki wybudują ci co są i wojownikami i rolnikami - Najlepszymi
Startowanie w pięcioboju i kończenie trzech dyscyplin (bo nie umiemy pływać i jeździć konno) jest śmieszne
Każda gra ma swoje reguły i zasady. Ta określa cel - budowa cudaków (czyli runda dla rolników)
Jeśli uważasz że runda wojowników się skończyła, to nie dziwię się że jeden z graczy ogłosił swoje zwycięstwo :)
Tym bardziej narzekanie tych co przegrali jest żałosne. Niech wystąpi ten najdzielniejszy z przegranych Wojowników i ogłosi zwycięzcę.
Co ? Nie ma odwagi ? To na co zasługuje na Szacunek ? Respekt ?
Piszesz że niedługo to zrozumiem.
Niedługo ta gra się skończy. Cudaki zostaną wybudowane. Przez Wojowników którzy są dobrzy i w drugiej dyscyplinie.
To jest finisz i koniec.
Chyba nie zdążę zrozumieć :)
Pozdro

P.s. Gra kończy się oczywiście dla mnie, bo niektórzy maję pewnie własne zasady i będą grać tak długo aż będą najlepsi, choćby i osamotnieni w tej grze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

powiem wam szczerze że zaintrygował mnie podający piwko :)

PS szkoda że skasowali mu konto(?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15515

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ciekawie czyta się posty w których "LA nie podjęło walki" lub "LA tchórzy" no cóż każdy ma prawo myśleć co chce oraz robić co chce.

Dla augusto2 sojusz LA to rzep, nie obrażając nikogo z mojego sojuszu porównałabym nas raczej do muchołówki (pozostając w skojarzeniach roślinnych) jak się za bardzo zbliżysz .... nie ma Cię - zostajesz zjedzony, wchłonięty itp.

Zanim wprowadzono wyścig szczurów jakim jest budowanie cudów ta gra była grą wojenną i byle pyszczaki nie obrażały ludzi bo nie budują jakiegoś tam posągu, świątyni itd. o dominacji na świecie decydowały waleczność, strategia i odwaga (dyplomacja też).

Ponieważ nigdzie w regulaminie, na forum czy w innym miejscu nie jest napisane że KAŻDY sojusz musi budować cuda, tak samo jak każdy ma prawo zdecydować czy chce to robić czy nie, LA podjęło decyzję o utrudnianiu życia innym i nikt z tego powodu nie ma prawa pisać że stchórzyliśmy.
Zabawa się dopiero zaczęła i czy sojusz RI dotrwa do zbudowania 4 cudów i wygrania świata Ypsilon to się okaże ;)
 

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ciekawie czyta się posty w których "LA nie podjęło walki" lub "LA tchórzy" no cóż każdy ma prawo myśleć co chce oraz robić co chce.

Dla augusto2 sojusz LA to rzep, nie obrażając nikogo z mojego sojuszu porównałabym nas raczej do muchołówki (pozostając w skojarzeniach roślinnych) jak się za bardzo zbliżysz .... nie ma Cię - zostajesz zjedzony, wchłonięty itp.

Zanim wprowadzono wyścig szczurów jakim jest budowanie cudów ta gra była grą wojenną i byle pyszczaki nie obrażały ludzi bo nie budują jakiegoś tam posągu, świątyni itd. o dominacji na świecie decydowały waleczność, strategia i odwaga (dyplomacja też).

Ponieważ nigdzie w regulaminie, na forum czy w innym miejscu nie jest napisane że KAŻDY sojusz musi budować cuda, tak samo jak każdy ma prawo zdecydować czy chce to robić czy nie, LA podjęło decyzję o utrudnianiu życia innym i nikt z tego powodu nie ma prawa pisać że stchórzyliśmy.
Zabawa się dopiero zaczęła i czy sojusz RI dotrwa do zbudowania 4 cudów i wygrania świata Ypsilon to się okaże ;)

A kto pisał że LA tchórzy ? Ja pisałem, że LA nie podjęło walki w budowaniu cudów i że czuję się zawiedziony z tego powodu.
A może nie zauważyłem że jednak coś budujecie ?
Nigdzie też nie napisałem że LA nie może dalej grać bo nic nie buduje, tylko że obecnym etapem jest budowanie cudaków więc nie powiedziałbym że będziecie grać.
Wymieniłem muchę, smród i rzep (elementy które uprzykrzają, utrudniają życie).
Ty piszesz "LA podjęło decyzję o utrudnianiu życia innym" jak to się ma do muchołówki ?
No i teraz już nie muszę za LA trzymać kciuków :)
W świecie pełnym "rolników" będzie najlepszym sojuszem "wojowników" , na jeden sojusz startujący w tej kategorii :)

pozdrawiam mimo wszystko, wojowników z LA :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

"powiem wam szczerze że zaintrygował mnie..."
Jak już to zaintrygowała... Prawda ma właśnie to do siebie że porywa i przekonuje tylko nielicznych, taki już jej urok ;-) Nie wszyscy dopuszczają ją do świadomości...
Augusto2 - tere fere i do zobaczenia ;-)
Będą z Ciebie ludzie... Za kilka tygodni lub miesięcy :D

No teraz to i mnie zaintrygowałeś ;-)

Co do nadziei że spłynie na Augusta łaska rozpoznawania rzeczywistości to podzielam takową o ile wejrzy w głąb siebie pozbywając się schematyzmu narzuconego mu przez różnych fałszywych proroków.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

kolega augusto2 jest rozżalony bo jego sojusz nie wygra budowy cudakow :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

kolega augusto2 jest rozżalony bo jego sojusz nie wygra budowy cudakow :p

Z tym rozżaleniem to trochę przesadziłeś kolego Tlikon :)
To raczej mały żal że przeceniłem sojusz LA. Że nie pokazali na koniec klasy.
Bo żeby stwierdzić, że z chwilą rozpoczęcia ery cudaków uznajemy grę za zakończoną i pogratulować zwycięzcom oficjalnych i nieoficjalnych rankingów, trzeba mieć klasę. :)

do Funky.filon
Czy będą ze mnie ludzie za kilka miesięcy nie będziesz miał okazji się przekonać :)
popatrzę jeszcze tylko kto wygra ten wyścig z cudakami, pogratuluję zwycięzcom, a pozostałym podziękuję za wspólną grę.
Nie mam zamiaru zaczynać gry na innym świecie, wiec nie zależy mi na plakietce zwycięzcy świata (jak to co niektórzy usiłują mi wmówić)

do MG34
Podoba mi się sposób w jaki posługujesz się słowem.
Za jakiś czas gdy bogowie obdarzą cię umiejętnością rozumienia tego co piszesz, będziesz mogla być dumna z siebie.

No :) i to by było na tyle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Bo żeby stwierdzić, że z chwilą rozpoczęcia ery cudaków uznajemy grę za zakończoną i pogratulować zwycięzcom oficjalnych i nieoficjalnych rankingów, trzeba mieć klasę. :)

Ty jednak naprawdę nie masz pojęcia o tej grze.
Co niby się zakończyło?
Słyszałeś o zdobywaniu wysp z cudakami?
To takie najbardziej emocjonujące walki na grepolis podobno.

To że DSE wmawia Wam że wygraliście jakiś etap gry(sic!) że teraz nie trzeba już atakować, walczyć a nawet jest zakaz to nie znaczy że tak się w to gra.
Wy nawet wiosek już nie bronicie swoich innych niż na cudownych wyspach. No chyba ze to wioski DSE to tam jest po 10k birem na buncie.

Dostaliście już tu gratulacje ale posty zostały usunięte. W takim razie ja ponownie.....Uwaga, uwaga.....ogłaszam nowego władcę świata ypsilon...panie i panowie o to przed wami .......eeeeeeR I !!! :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Adrian odezwij sie do mnie na gg bo mi lista sie skasowala - mam sprawe ( nie zwiazana z gra :D )
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Funky.filon napisał:
"powiem wam szczerze że zaintrygował mnie..."
Jak już to zaintrygowała... Prawda ma właśnie to do siebie że porywa i przekonuje tylko nielicznych, taki już jej urok ;-) Nie wszyscy dopuszczają ją do świadomości...
Augusto2 - tere fere i do zobaczenia ;-)
Będą z Ciebie ludzie... Za kilka tygodni lub miesięcy

no dobra, zaintrygowała,

dowiem się kim jesteś? :) w grze na ypsilonie nick misiu233

;)



PS hawrys0, zdrówka życzę :)
 

DeletedUser15511

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ty jednak naprawdę nie masz pojęcia o tej grze.
Co niby się zakończyło?
Słyszałeś o zdobywaniu wysp z cudakami?
To takie najbardziej emocjonujące walki na grepolis podobno.

Ja może nie mam pojęcia o tej grze :)
Ale pytanie, czy ty masz ?
Pytasz czy słyszałem o zdobywaniu wysp z cudakami ?
No właśnie słyszałem i chciałem zdobywać wyspę Legionu z cudakiem
Pytam gdzie ona jest i dowiaduję się że cudaków LA nie bedzie.
Dla mnie więc, gra jest skończona, przeciwnik nie stawił się do walki :(
W każdej dyscyplinie sportowej jest to poddanie walkowerem.
Tłumaczenie że nie musimy, że nie potrafimy, że nie chcemy nie jest usprawiedliwieniem.

No to gratulacje dla władców świata, sojuszowi RI
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

nieznajoma napisał:
Prawda ma właśnie to do siebie że porywa i przekonuje tylko nielicznych, taki już jej urok

prawda też ma to do siebie że nie jest jedną jedyną, jest wiele prawd :) dla kogoś kogo ważne jest budowanie domków inna będzie prawda niż dla kogoś chcącego zdobywać te domki


do kolegi augusto,
dlaczego uważasz RI za władców świata? czyżby na tym świecie były tylko 2 sojusze? RI i LA ?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja może nie mam pojęcia o tej grze :)
Ale pytanie, czy ty masz ?
Pytasz czy słyszałem o zdobywaniu wysp z cudakami ?
No właśnie słyszałem i chciałem zdobywać wyspę Legionu z cudakiem
Pytam gdzie ona jest i dowiaduję się że cudaków LA nie bedzie.
Dla mnie więc, gra jest skończona, przeciwnik nie stawił się do walki :(
W każdej dyscyplinie sportowej jest to poddanie walkowerem.
Tłumaczenie że nie musimy, że nie potrafimy, że nie chcemy nie jest usprawiedliwieniem.

No to gratulacje dla władców świata, sojuszowi RI

Faktycznie Legion to sojusz top1 tego serwera ale w cudach rywalizujecie z NK który jest Waszym wrogiem więc szykujesz zapewne już ognie i kawalerzystów.
Upss....zapomniałem ze macie zakaz ich budowania, jako jedyni na tym stworzonym do walki światku :rolleyes:

Nie pogrążaj się Augusto bo zaczynam Cie lubić i naprawdę mi przykro że musiałeś akurat trafić na taki sojusz jak RI. :cool:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Faktycznie Legion to sojusz top1 tego serwera ale w cudach rywalizujecie z NK który jest Waszym wrogiem więc szykujesz zapewne już ognie i kawalerzystów.
Upss....zapomniałem ze macie zakaz ich budowania, jako jedyni na tym stworzonym do walki światku :rolleyes:

Nie pogrążaj się Augusto bo zaczynam Cie lubić i naprawdę mi przykro że musiałeś akurat trafić na taki sojusz jak RI. :cool:

Ja nie wiem skąd Wy bierzecie te informacje, ze RI nie może budować offa.. Może.. jak ma ochotę to buduje i atakuje.. Ja nie buduję, bo czasu nie mam.. ale to jest mój wybór.. Wymyślacie jakieś dziwne historie, żeby tylko wroga upokorzyć.. namieszać.. Nas się czepiacie, ale u siebie nieprawidłowości nie widzicie..

Co złego augusto napisał? Nic. Ja też uważam, ze szkoda, ze nie budujecie cudów.. byłoby ciekawiej.. teraz sytuacja jest przesądzona, ale to nic.. To tylko gra.. Jak NK wygra, to się im pogratuluje i tyle..

Misiu.. odnosząc się do wczorajszej naszej rozmowy.. o obrażaniu innych itp. Napisałeś, ze wyszedłbyś z soja na moim miejscu po masie DSE o tchórzliwym manfredzie.. a nie masz ochoty wyjść z sojuszu po tym jak mnie princesa od szmat wyzywa? Nie? No jakoś mnie to nie dziwi. Spójrzcie czasem na siebie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

MG34 ty jestes zabawny i przeszmieszy wafel wielkie LA proszę cię na śniadanie zjadam takie leszcze tylko gadać umiesz wzieliście nawet Ypsilon do siebie żeby byc na top a ty szczególnie jesteś leszcz bez umiejętności tylko w gębie mocny jestes.
Co do cudów oczywiście że nikt ich nie musi budowac , bo i po co można grać w szachy też bez końca nie, MG34 filozofia twoja poraża :)
Każda wymówka jest dobra żeby nie przegrać ( czujesz ten zapach MG tak pachnie drób ) wygra NK super wygraja zasłużenie , wygra Riddle też super ale ty nie wygrasz :) jedynie jak wyżebrasz żeby cię wzieli bo nagle zmienisz zdanie zabawni jesteście , czasami trzeba mieć odwage i powiedziec jestem cienki bolek z LA i strach mi nie pozwala rywalizować z innymi heheheeh
Oczywiście rzuca się pieski LA i zaczną szczekać i gryźć po nogawkach lubie pieski są dobre ( tak mówią chińczycy)
Na marginesie MG :) co tam słychac kotku patrząc na zdjęcie poszło w cycki zabrakło na reszte heheh ale nie obrażaj się takie życie przyjmniej cycki ci wyszły fajne hmm powiem szczerze kąsek z MG34 niezły powiedziałbym cycatyMG
Żegnam wszystkich na świecie Ypsilon miło mi się z wami grało poszczekaliście ale ja wam wybaczam i rozumie powodzenia życzę i może kiedyś nabierzecie odwagi wszystko można nadrobić
Powodzenia grepowicze pamiętajcie to nie koniec świata Top 1 bez 1 cuda :) masakra największa porażka jaką widziałem wasze komentarze są zbędne ja je czytał nie będę wieć piszecie dla siebie czas na ujadanie :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

redka, skąd mam wiedzieć co ona Tobie napisała? chyba przyznasz mi rację że wiadomość masową każdy widzi a to co na priv to tego nie widać, najpierw ktoś musi powiedzieć co jest napisane tam, więc nie mów od razu nie, ok?

napisałaś Ty więc do niej zwróciłem się z wyjaśnieniami i liczę że Ty tak samo zareagujesz na powyższy post niejakiego dse, który moim zdaniem nawet nie warto komentować
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

aha to tutaj, nie zauważyłem ponieważ nie czytałem tych postów, (jedynie od nieznajomej i ostatni post augusto) napisałem żeby to skasowała,


jeszcze inna sprawa, coś innego jest gdy taki wolfi lub pp obrazi innych a co innego gdy przedstawiciel sojuszu to robi, to tylko moje skromne zdanie
 
Do góry